Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> rower...kupiłbym... Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <little_wild_girl> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Kwietnia 2004, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Bo Ty nie musisz jeszcze do pracy jeździć, to se kółeczka możesz robić. wink.gif
A ja tymczasem zaliczyłem wczoraj pierwszego koziołka na nowej Meridzie. cool.gif
Jechalem rekreacyjnym, choć wyboistym odcinkiem leśnej trasy znad Jeziora Strzeszyńskiego nad jezioro Rusałka. Jechałem i przekomarzałem się z trzyletnim synkiem kolegi, który jechał przede mną na foteliku. I nawet nie zauwazyłem kiedy kierownica skręciła w prawo, a ja poleciałem prosto. Instynkt karateki mnie nie zawiódł. wink.gif Nie miałem nawet obtarcia. ale kierownicę, dynamo i lampkę trzeba było siłowo naprostowywać...

Re: <Berger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Wtorek, 27 Kwietnia 2004, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

ja dzis odebralem rowerek z rak mechanika
faktycznie wreszccie dotarłem do fachowca
pełny przeglad (2 rowerów) z przygotowaniem do sezonu i przesmarowaniem wszystkiego, nawet z napompowaniem kół :)
kosztował mnie jeno 70 pln - to darmo
chciałem dolozyc na piwo ale gosc uniosł sie honorem
coz zyskał stałego klienta eusa_clap.gif

dowiozłem rower do domu w autku
5 minut pozniej bylem juz na nim
10 minut pozniej bylem u oponiarza z pierwsza w tym roku dzura
to chyba rekord swiata :)
oponiarza tez trza pochwalic bo wzioł całe 2 !!! (dwa) złote

Re: <J@ger> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

Użytkownik #256

[ Osobista Galeria ]

J@ger nie wstyd Ci wzioł lol.gif

PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Mnie się dziś rano mechanik nagrał na skrzynce z pytaniem, czy rower odbieram, czy z niego rezygnuję. A nie spieszyłem się do niego, bo tymczasem kupiłem drugi...
Aha, za generalny remont zapłacić mam 240 zł (zupełnie nie wiem, ile to na PLN-y confused.gif ).

Re: <ulan> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Środa, 28 Kwietnia 2004, 22:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

strasznie mi wstyd
nagana z wpisem do akt
popiół na głowe

PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 12:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Ale środa popielcowa minęła już... shock.gif

PostWysłano: Czwartek, 29 Kwietnia 2004, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

ale mi zostało troche ...
poza tym mam piec w domu i kominek
tak wiec swieze dostawy zapewnione

PostWysłano: Piątek, 30 Kwietnia 2004, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

A mnie mechanik dał tymczasem upust do 200 zł. I ośkę musiał wymienić, bo dał taką z ,,klameczką". Rąbnęliby mi koło spod pracy jeszcze tego samego dnia. crazy.gif

Re: rower...kupiłbym...
PostWysłano: Czwartek, 03 Czerwca 2004, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

a śmiga ktos z was na rowerku ?

Ja zeżdze od lutego (maniacko bo chyba miałem 5 lat jak jeździułem juz :))... hmm.... zaczęło sie od skanania w marcu , wtedy sprawiłem sobie maszynkę do ciencia chopek :) w kwietniu przestałem juz jeżdzic bo połamałem rower i sobie reke poobijałem ...
miałem rowerek niby dualowy ale czetaz mam typowy do XC ...
lubie jeździc po lasach , szosach ... tempem 30 lub wiecej km/h

Mam koła 26 cali ... ramke moongoose sumit evolution (nie mylić z podróba z makrokeszów) i osprzet SRAM 3,0 ... teraz zbieram na jakis amortyzator bo ten który mam nie zdaje egzaminu ... moze jakas GILLA albo OMEGA bedzie ;)

no nic .... czekam na wysze wypiwiedzi i pozdrawiam :)

P.S Zuzia masz fajne zdjecie biggrin.gif szkoda ze nie widac buźki :P

PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Krzysiek @ Czwartek, 03 Czerwca 2004 18:15 @ :
Mam koła 26 cali ...

E, nie kręcą mnie małe kółka.

PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

Berger @ Piątek, 04 Czerwca 2004 11:09 @ :
[..]

E, nie kręcą mnie małe kółka.

na wieksze nie moge sobie pozwolic ze wzgledu na bezpieczeństwo poniewaz jak jade z jakiejs górki to strasznie wybija na 28 itd... 26' rullez:)

Re: <Krzysiek> rower...kupiłbym...
PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Ja na swoich dużych kołach postanowiłem wracać wczoraj z pracy nieco inną drogą - przez lasy między Smochowicami a Strzeszynkiem, a następnie polną drogą ze Strzeszynka do miejscowości Suchy Las (drugą część trasy opisywałem ostatnio na Obieżyświecie). Ponieważ jednak nie znam za dobrze lasu na Smochowicach, wcześniej jechałem tamtędy zaledwie raz i to z przewodnikiem, tym razem pojechałem za bardzo na zachód i znioslo mnie aż pod Kiekrzem. Do Suchego Lasu dojechałem przez Psarskie i Złotniki. I tak, jak normalnie jadę do domu 35 minut, tym razem jechałem dwa razy dłużej. Ale wycieczka ładna. smile.gif

PostWysłano: Piątek, 04 Czerwca 2004, 19:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

no ja tez wiele razy miałem takie sytuacje no ale cóż ... nowe tereny trzeba odkrywac:) biggrin.gif
Berger a jaki sprzęt preferujesz ?

PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Duże rowery trekingowe, sprawdzające się zarówno na asfaltowych ulicach w mieście, jak i na pagórkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Koła oczywiście 28 " biggrin.gif
A Las Smochowicki jeszcze spenetruję! cool.gif

PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

little_wild_girl @ Niedziela, 25 Kwietnia 2004 15:37 @ :
Ło Bosh...co ja słyszę? shock.gif 10 km do pracy? Pomyśleć, że ja jeszcze robię kółeczka na różnych dużych placach. cool.gif Trza się wziąć za siebie. redface.gif

Zuziu 10 km to bardzo niewiele ... ja w tydzien na moim new bike zrobiłem ponad 150 km :) wystarczy ze załapiesz forme i jedziesz gdzie chcesz :)

PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

150 km w tydzień to ładny dystans, ale... tyle pokonuję tylko jeżdżąc do i z pracy. Z reguły jest to więcej, bo jeżdżę też do kina, knajpy, na wycieczki...

PostWysłano: Sobota, 05 Czerwca 2004, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

Berger @ Sobota, 05 Czerwca 2004 18:07 @ :
150 km w tydzień to ładny dystans, ale... tyle pokonuję tylko jeżdżąc do i z pracy. Z reguły jest to więcej, bo jeżdżę też do kina, knajpy, na wycieczki...

mam znajomego który w jeden dzień dojechał z gdanska na hel i spowrotem ... taka trasa 230 km :) ale to jest koles naprawde maniak i na koncie na juz ponad 60 tys km :) eusa_clap.gif

PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 00:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #187

[ Osobista Galeria ]

Krzysiek :
P.S Zuzia masz fajne zdjecie biggrin.gif szkoda ze nie widac buźki :P

Eszszsz narzekasz, a jesteś jedną z niewielu osób, które widziały moją buźkę, którą tylko jedną mam. Po co Ci druga? wink.gif

A jeśli chodzi o rowerki to ja niestety chwilowo odpadam, ale niedługo znów się wezmę...jestem tego pewna.

PostWysłano: Niedziela, 06 Czerwca 2004, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

200 w jeden dzień jeszcze nie zrobiłem (kilka razy jakieś 100 - 110), ale mam znajomych, którzy pokonują takie dystanse. Kiedyś i ja się wybiorę na taki rajdzik. smile.gif
Do Zuzi - Krzysiek widział, ale inni jeszcze nie widzieli! wink.gif

PostWysłano: Sobota, 10 Lipca 2004, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Kupiłem licznik! W osiem dni zrobiłem 322 km, jeżdżąc tylko komunikacyjnie, po mieście. Niestety, pod koniec ósmego dnia złapałem gumę. sad.gif Mam wprawdzie rower na zmianę, ale bez licznika...

rower...kupiłbym...
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 2 z 4  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010