Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Cło? ile i jak?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Cło? ile i jak?
PostWysłano: Czwartek, 25 Marca 2004, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pucha
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #809
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Cześć. Bardzo chciałbym wiedziec ile by wynisiło cło i wszytskie opłaty za samochód z zagranicy.chcialbym kupic samochód z ok 1993 za ok 2000Euro. i pytanie ile bym musial zaplacic tych wszytskich oplat?i wogole czy jest mozliwosc zarejestrowania takiego samochodu?z gory dzieki za odpowiedzi.pozdr.
  
Re: <Pucha> Cło? ile i jak?
PostWysłano: Czwartek, 25 Marca 2004, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




OT a nie lepiej poczekac do czerwca ?
  
Re: <Pucha> Cło? ile i jak?
PostWysłano: Czwartek, 25 Marca 2004, 03:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To ja się podepnę.
Jak to będzie po wejściu do UE?
Bo zastanawiam się czy lepiej kupić teraz w Polsce czy w maju w Niemczech. Mnie interesuje taki z 1997-1999 za 8000E vs 45000zł. Dodam, że niezbyt ekonomiczny więc może niespełniać norm czystości spalin.
  
Re: Cło? ile i jak?
PostWysłano: Czwartek, 25 Marca 2004, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pucha
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #809
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




no wlasnie jak bedzie po wejsciiu do UE? orientuje sie ktos? jak z samochodami starszymi niz 10lat?czy bedzie cło?itp?
  
Re: Cło? ile i jak?
PostWysłano: Piątek, 26 Marca 2004, 02:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




jak moze jezdzic po europie to po PL tym bardziej ;)

wszyscy mowia ze bedzie taniej. Teraz bardzo ciezko sprzedac samochod - nikt nie kupuje.
Bedzie mozna sprowadzac, bo granic prawie nie bedzie.
Ja czekam i w wakacje wybiore sie na wycieczke po europie ;)

Tirinti, co to za fura?
  
Re: <Tassadar> Cło? ile i jak?
PostWysłano: Piątek, 26 Marca 2004, 03:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Sam jeszcze do końca nie wiem. Wiem że sportowa japońska.
Najchętniej Nissan 200SX S14. Ale moze Mitsubishi Eclipse turbo, albo Toyota Celica. Generalnie planowałem kupić S14 u nas ale trochę mi kasy brakuje i mały u nas wybór. Chyba narazie kupię S13 za kilkanaście tysięcy zł. Poczekam pół roku i sprowadzę z Niemiec a może lepiej z Holandii S14.
  
Re: Cło? ile i jak?
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Marca 2004, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Swojądrogę to jakie są ceny w Niemczech? Bo ja słyszałem, że tam tak tanio, ale na mobile.de to jest drożej niż na trader.pl. Jeśli to odzwierciedla ceny to po wejściu do UE samochodzy zdrożeją, bo Niemcy będą u nas kupować. crazy.gif Zresztą u nas w ciągu pół roku zdrożały o jakieś 10%.
  
Cło? ile i jak?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010