Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Jak znależć czas ? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak znależć czas ?
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Marca 2004, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście chodzi o to jak znaleźć czas dla siebie ?
Podobno jestem dobrym organizatorem, a ostanio jeszcze trochę nie będę wiedziała jak się nazywam - kurcze co się porobiło, może ktoś tam wie i udzieli mi darmowych życiowych porad, być może inni też skorzystają.
Jak słyszę, że ktoś ma pełny luz, a szczególnie w pracy, to moja zazdrość jest niewyobrażalnie wielka.
PORADA, PORADA - tylko to mi pomoże, wysilcie swoje główkii, może jednak da to jakieś rezultaty.
  
Re: <kazia> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Marca 2004, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hm, ja byłbym szczęśliwy, gdybym choć weekendy miał w całości dla siebie...
  
Re: <Berger> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Wtorek, 30 Marca 2004, 08:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




A sądziłam, że tylko mnie to dotyczy.
Może nie powinnam się cieszyć, jednak dobrze wiedzieć, że ze mną wszystko w porządku pod tym względem. wink.gif
  
Re: Jak znależć czas ?
PostWysłano: Wtorek, 30 Marca 2004, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Borsuk@home
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #810
Posty: 54


[ Osobista Galeria ]




"co masz zrobić jutro, zrób pojutrze, będziesz miała dwa dni wolnego" biggrin.gif
  
Re: <Borsuk@home> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Wtorek, 30 Marca 2004, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Bardzo słuszna uwaga, tylko później chodzę jakaś zakręcona i nie mogę nadążyć. lol.gif
  
Re: Jak znależć czas ?
PostWysłano: Sobota, 03 Kwietnia 2004, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




ja staram sie robic rzeczy ktore zajmuja najwiecej czasu od razu. wiem np. ze w czerwcu musze dostarczyc prace na zaliczenie i na pewno nie bede jej pisac dzien przed jak wiekszosc. przynajmniej pozniej moge sie skupic na innych drobniejszych rzeczach.
  
Re: <Ramzes> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Sobota, 03 Kwietnia 2004, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Ja to nazywam planowaniem - tzn. kolejność ważnych rzeczy.
Jednak bywa, że tych ważnych i najważniejszych przybywa w zastraszającym tempie i wówczas brakuje czasu, żeby wszystko się udało.
Dlatego czasami się zastanawiam dokąd tak naprawdę wszystkim się śpieszy i po co.
  
Re: <kazia> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Wtorek, 06 Kwietnia 2004, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, kaziu...to zależy, co rozumiesz pod pojęciem ,,czasu dla siebie”. Można to rozumieć dwojako:
1. odosobnienie fizyczne
2. duchowe
Te dwa aspekty mogą się łączyć, ale niekoniecznie. Ten drugi umożliwia wyobraźnia. Szukam chwili w codziennej nauce na to, by na chwilkę odwrócić się w stronę okna i pomyśleć, o czym tylko zechcę. Świetną okazją może być jazda autobusem do szkoły lub pracy (trzeba uważać, żeby nie przegapić przystanku). Nie polecam ,,odlatywania” w trakcie pieszej wędrówki do jakiegoś celu (skręciłam nie za tym śmietnikiem crazy.gif wink.gif i w efekcie – spóźniłam się), a tym bardziej kierowania samochodem (dotyczy również rowerów cool.gif wink.gif ). Zastanawiam się zazwyczaj nad tym, co będę robić, gdy już będę miała czas, więc gdy w końcu ten czas nadchodzi, nie potrzebuję go bardzo dużo na wprowadzenie zamiarów w czyn lub nie chce mi się już robić tego, o czym myślałam, bo ,,najadam się” samym myśleniem (bez skojarzeń crazy.gif ).
Planowanie - OK, ale przy nawale pracy trzeba pogodzić sie z tym, że trzeba sie cieszyć pięciominutowym zaczerpnięciem powietrza przez okno, bo jakikolwiek miły wypad jest niemożliwy.


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 19:35, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Jak znależć czas ?
PostWysłano: Środa, 07 Kwietnia 2004, 08:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl @ Wtorek, 06 Kwietnia 2004 18:53 @ :
Wiesz, kaziu...to zależy, co rozumiesz pod pojęciem ,,czasu dla siebie”. Można to rozumieć dwojako:
1. odosobnienie fizyczne
2. duchowe
.....
Planowanie - OK, ale przy nawale pracy trzeba pogodzić sie z tym, że trzeba sie cieszyć pięciominutowym zaczerpnięciem powietrza przez okno, bo jakikolwiek miły wypad jest niemożliwy.

I o tym właśnie powinnam pamiętać zawsze, dzięki.


P.s.
Serduszko Ty Moje, kurcze skopałam Twoją wypowiedź, zamiast w "cytuję" weszłam w "edytuj" i zapomniałam, że mam uprawnienia do kasowania postu, SORRY naprawdę nie chciałam.
PRZEPRASZAM PUBLICZNIE
bo tak powinno być, to właśnie z tym czasem u mnie tak kiepsko i dlatego jestem taka zakręcona.
  
Re: Jak znależć czas ?
PostWysłano: Piątek, 09 Kwietnia 2004, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sabinka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #735
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




mam podobnie z brakiem czasu... co ciekawe zawsze uważałam się za osobę świetnie zorganizowaną i albo "na starość" przybyło mi obowiązków, albo coś moja organizacja szwankuje.. :) czas dla siebie... marzenie... mieć całą dobę - bez dzieci, telefonów, sprzątania.. do tego ciągle gnębi mnie dylemat - kariera czy wiecej czasu z dzieciakami..

ps. Witam na forum :))
  
Re: <kazia> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Kwietnia 2004, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Spoko, mam posty na dyskietce. biggrin.gif Wejdę następnym razem z tą dyskietką i się zreperuje moją radosną twórczość. wink.gif
  
Re: Jak znależć czas ?
PostWysłano: Wtorek, 13 Kwietnia 2004, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl @ Poniedziałek, 12 Kwietnia 2004 15:54 @ :
Spoko, mam posty na dyskietce. biggrin.gif Wejdę następnym razem z tą dyskietką i się zreperuje moją radosną twórczość. wink.gif
eusa_clap.gif mądrą dziewczynak, dzięki biggrin.gif
  
Re: <kazia> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Wtorek, 13 Kwietnia 2004, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie mów jej, że jest mądra, czy inteligentna, bo ona wyzwie Cię wtedy takim słowem na ,,L". lol.gif
  
Re: <Berger> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Wtorek, 13 Kwietnia 2004, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




BERGER - nie powinnam robić spamu, ale jestem zmuszona,
dlatego jeżeli chodzi o Tą dziewczynę, to będę jej bronić, nie ONA eusa_naughty.gif - ona jest wyjątkowa, sama w sobie - i my wszyscy o tym wiemy. smile.gif
  
Re: <kazia> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Środa, 14 Kwietnia 2004, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No, niech no się tylko tu Maleństwo pojawi! Zaraz Ci powie to słowo na ,,L"! lol.gif cool.gif
  
Re: <Berger> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Czwartek, 15 Kwietnia 2004, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Tak sądzisz ? Poczekamy - może znowu nam podpowie jak znaleźć czas i na to, żeby można mówić, różne słowa wink.gif
  
Re: Jak znależć czas ?
PostWysłano: Wtorek, 20 Kwietnia 2004, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Nie mów jej, że jest mądra, czy inteligentna, bo ona wyzwie Cię wtedy takim słowem na ,,L".

Nie wyzwie. Jest feministką. Znam ją. cool.gif

Teraz surfuję, pomimo że mam nawał nauki. redface.gif Poprosiłam Mamę (kochana!!! biggrin.gif ), żeby powiedziała nauczycielom, że jutro jadę na badania do szpitala( największe kłamstwo pod słońcem crazy.gif ), więc dziś mam czas dla siebie a za naukę wezmę się jutro. Aby znaleźć czas trzeba trochę pokombinować. I tak jestem pilna. Jeden przekręt nie zaszkodzi. smile.gif

P.S. Spoko, Kaziu! Naprawione! biggrin.gif To moje nowe hobby! cool.gif wink.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 13:33, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Jak znależć czas ?
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 14:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Tak mówisz? Uważaj, bo tak naprawdę pod nickiem Berger kryje się... Twoja katechetka! Widzisz? Nigdy nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie sieci :>
  
Re: Jak znależć czas ?
PostWysłano: Środa, 21 Kwietnia 2004, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl @ Wtorek, 20 Kwietnia 2004 19:27 @ :
.... Poprosiłam Mamę (kochana!!! biggrin.gif ), żeby powiedziała nauczycielom, ..... (największe kłamstwo pod słońcem), .... a za naukę wezmę się jutro. Aby znaleźć czas trzeba trochę pokombinować. .... Jeden przekręt nie zaszkodzi. smile.gif
Jejku,!!!! jak bardzo przypominasz mi moją córkę smile.gif
Wiem, że we wszystkim sobie poradzisz, ale jak temat wyżej głosi, czasami brakuje tego czasu na kolejne jutro .... i kolejne przekręty nie pomogą wink.gif


P.s.
ZOBACZ CO JA ROBIĘ ??? !!! eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
zly.gif ponownie się pomyliłam....
masz kolejną dyskietkę, może prześlę ci pudełko !!!
tylko czekam jak ktoś powie, że starość nie radość zly.gif
  
Re: Jak znależć czas ?
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger @ Środa, 21 Kwietnia 2004 14:49 @ :
Tak mówisz? Uważaj, bo tak naprawdę pod nickiem Berger kryje się... Twoja katechetka! Widzisz? Nigdy nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie sieci :>

Kłamiesz! Ona nie ma czarnej sierści! biggrin.gif Chyba że jest to foto z jakichś żaglówek, na których po prostu zapuściła sie kobietka. cool.gif
kazia :
Wiem, że we wszystkim sobie poradzisz, ale jak temat wyżej głosi, czasami brakuje tego czasu na kolejne jutro .... i kolejne przekręty nie pomogą

Piękne słowa i prawdziwe. To taki mały buntowniczy wybryk. Nie zamierzam tego kontynuować i nie polecam. eusa_liar.gif
Niestety w dzisiejszych czasach żyje się od urlopu do urlopu (lub od wakacji do wakacji). A w wakacje i tak kuję na maturkę. sad.gif Mrówki z nas, kurka. crazy.gif Ale lenistwo podobno nie daje odpoczynku. doubt.gif Mimo to często sprawdzam ten cytat dla pewności. biggrin.gif
  
Jak znależć czas ?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocineksoda kaustyczna wrocław
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010