Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Czerwca 2004, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dd_bart
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1060
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam.Od jakiegoś czasu wywala mi grafikę. Wyskakuje mi komunikat "Sterownik ekranu dla Radeon 9200 series wydaje się ponosić odpowiedzialność za brak stabilności systemu". Instalowałem nowsze sterowniki i nic nie pomaga. Działam na XP.POMOCYYYYYYYY.
  
Re: <dd_bart> Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Wtorek, 08 Czerwca 2004, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Też tak miewam na 9500@9700 (raczej wątpię, że z winy moda) kolega tak miewa na 9500Pro. To jedez z wielu problemów kart tej firmy. Cóż raz zdradziłęm nVidię i więcej tego nie powtórzę.
  
Re: Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Wtorek, 06 Lipca 2004, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jakubpl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1174
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




nie napisaleś kiedy się to dzieje czy w trakcie odpalania gierki ??działo się to np..przy FAR CRY własnie na tych modelach kart i podobnych (np.ATI 9000pro) wyleczyły to prawdopodobnie stery 4,6
  
Re: Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Wtorek, 06 Lipca 2004, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Fast Write wyłączone?
Tak czy inaczej - polecam Omegi (ja jadę na nich, bo potrzebuję softmoda i nigdy nie miałem takich problemów).
Sprawdź też napięcia i temperaturki (na karcie organoleptycznie) pod obciążeniem.
  
Re: <dd_bart> Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Czwartek, 08 Lipca 2004, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




u mnie cos takiego to bylo przegrzewanie karty
sprawdz chlodzenie
no i stery jak pisali poprzednicy
  
Re: <dd_bart> Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Wtorek, 31 Sierpnia 2004, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Neo444
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1525
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Czesc ! Mam identyczny problem jak Ty ! Jesli go rozwiązałeś to daj znać ! Ja już też instalowałem nowe stery i było jeszcze gorzej ! Pomocy !
  
Re: <Tirinti> Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Wtorek, 22 Lutego 2005, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czerwonag
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2901
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




mam ten sam problem jak go rozwiążesz błagam daj znać
  
Re: Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 18:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poltergeist065
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3278
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




a ja mam radzia 9200 128mb se, i smiga mi az miło :) zadnych problemów, mam najnowsze sterowniki ze strony producenta, z oryginalnymi bylo troszke problemów w opengl
  
Re: <poltergeist065> Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Sobota, 23 Kwietnia 2005, 12:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wojtekkaz12
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3624
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




confused.gif czesc mówisz ze masz karte graficzną ati radeon 9200 se
mam tą samą mówisz terz ze masz najnowsze stery do niej podasz mi link z jakiej strony je zciągłeś prosze mam lipne stery ledwie co mi chodzi smile.gif
  
Re: Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
PostWysłano: Niedziela, 29 Maj 2005, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rodi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3887
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




A ja mam nastepujący problem. Podczas właczani Stinga wyskakuje mi komunikat "Inicjalizacja Sprzętowa DirectX nie powiodła się ".
Znajomy mi powiedział, że jest to związane z tym, że mam płyte główną z Intela, a niektóre firmy maja problemy ze sterownikami do złacza AGP. Czy można na to jakoś poradzić?
  
Kłopoty z kartą graficzną ATI RADEON 9200 series
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinkurozcieńczalnik uniwersalny
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010