Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> jak sprawdzic aktualnie uzywane IP osoby z isdn?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jak sprawdzic aktualnie uzywane IP osoby z isdn?
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




no wlasnie, moze mi ktos pomoc? jedynym obecnie mi znanym sposobem, to sprawdzenie poprzez PGG, ale co, jesli osoba jest niewidoczna/niedostepna, to co mam wtedy zrobic?
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




a wiecie że używając gadu gadu poprzez TLENa nie widać ip? dlatego mojego ip niegdy nie widać...smile.gif


Ja mam pytanie rowniez zwiazane z ip. Czy jesli ktos ma dynamiczne ip (tak to sie nazywa jak nie ma sie stalego) to da sie poznac z jakiego miejsca w Polsce on to pisze? Czy numer ma jakis klucz ktory pozwala zobaczyc kto skad sie polaczyl?
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

Czy jesli ktos ma dynamiczne ip (tak to sie nazywa jak nie ma sie stalego) to da sie poznac z jakiego miejsca w Polsce on to pisze?

oczywiscie, ze sie da :>
dla kazdego regionu sa przydzielone pewne IP, ktore losowo zostaja rozdawane osobom, ktore korzystaja z netu w tym regionie
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 12:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




a znasz może to ip z regionu albo nie wiesz gdzie można to zobaczyć? i to jest przydzielane według numerów kierunkowych tak?
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

no wlasnie, moze mi ktos pomoc? jedynym obecnie mi znanym sposobem, to sprawdzenie poprzez PGG, ale co, jesli osoba jest niewidoczna/niedostepna, to co mam wtedy zrobic?

przesłać mu trojana, który będzie przesyłał ci jego ip :)))
a tak na serio to nie ma takiej możliwości żeby inaczej to sprawdzić, chyba że koleś ma jakąś witrynę na kompie z podpiętym isdn to tylko ping i wiadomo. Innej możliwości raczej nie ma. Też mam czasem z tym problem
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

a znasz może to ip z regionu albo nie wiesz gdzie można to zobaczyć? i to jest przydzielane według numerów kierunkowych tak?
jeżeli masz IP i chcesz dokładnie wiedzieć skąd to jest to odpalasz tą stronkę i masz dokładne dane
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 15:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mozna jeszcze wziasc wyslac do kolesia pliczek i czekac az odbierze potem netstat i mamy go :), jest duzo sposobow, ale trzeba nawiazac poleczenie z kolesiem...bezposrednie oczywscie.
  
PostWysłano: Wtorek, 03 Czerwca 2003, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Cytat:

a znasz może to ip z regionu albo nie wiesz gdzie można to zobaczyć? i to jest przydzielane według numerów kierunkowych tak?
jeżeli masz IP i chcesz dokładnie wiedzieć skąd to jest to odpalasz tą stronkę i masz dokładne dane


hmm co do tego programu to jest to zwykly whois i nic z niego nie mozna wyciagnac kto i gdzie mieszka...oczywscie w moim przypadq :)

bo np w sdi to nawet wiadomo bylo z jakiej dzielnicy np gdanska jest ten IP :)
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Lipca 2003, 14:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




EDDY a Kogo chcesz szpiegować coooo ? biggrin.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2003, 01:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Dokładnie. Trzeba mieć z nim bezpośrednie połączenie i netstat'em sprawdzić jakie IP ma nowo przybyłe połączenie.

Co do Tlenu. W GG też można ukryć swoje IP. Wystarczy wyłączyćopcje połączeńbezpośrednich. Ale wówczas nie można przesłać pliku (bo nie wiadomo gdzie ma sięgo wysłać).
  
jak sprawdzic aktualnie uzywane IP osoby z isdn?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010