Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
PostWysłano: Piątek, 25 Czerwca 2004, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kochas315
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1146
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Mam słuchawki których używam zamiast głośników. W standardowym zwiększaniu głośności mam wszystko utawione na maxa. Jednak dzwięk dla mnie wciąż jest za cichy. Może ktoś zna taką metodę konfiguracji, żeby dzwięk był silniejszy???
  
Re: Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
PostWysłano: Piątek, 25 Czerwca 2004, 16:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Zmienić kartę dźwiękową i/lub podłączyć wzmacniacz.
  
Re: Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
PostWysłano: Piątek, 25 Czerwca 2004, 17:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kochas315
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1146
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Dzięki ale chodzi mi o konfiguracje, a nie zakup nowego sprzęty bo to ko$ztuje. doubt.gif
  
Re: Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
PostWysłano: Piątek, 25 Czerwca 2004, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wawelski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #867
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Myślisz, że ktoś da Ci sensowniejszą odpowiedź nie znając ani Twojego sprzętu, ani systemu operacyjnego?
  
Re: Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
PostWysłano: Sobota, 26 Czerwca 2004, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kochas315
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1146
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Mam Windowsa ME, moja karta muzyczna to Via AC'97 Enhanced Audio Controller (WDM). Dużo grzebałem w ustawiniach i nic nieznalazłem doubt.gif może jest jakiś program służący do zgłośniania słuchawek?
  
Re: <Kochas315> Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
PostWysłano: Sobota, 26 Czerwca 2004, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czyli masz karte muzyczna wbudowana w plyte głowna i pozbawiona (przed)wzmacniacza.
tyle ile idzie z mobo słyszysz teraz i wiecej nie bedzie

tutaj juz duzo nie nawalczysz
  
Re: Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kochas315
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1146
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Rozwiązanie już znalazłem - po prostu karta muzyczna SoundBlaster za starego kompa. Na nowym mam wbudowaną w płyte główną i dopiero teraz widze jaka to chała jest. Mimo wszystko dzięki za pomoc.
  
Jak jeszcze bardziej zgłośnić dzwięk w Windows ME???
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010