Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> uLUBIONY koNCERT U2 Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Niedziela, 27 Czerwca 2004, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




JAKI JEST WASZ ULUBIONY KONCERCIK
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 00:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście Popmart z Buenos Aires, nie ma lepszego ze względu na atmosferę wśród publiczności. Poza tym bardzo lubię Koncerty z Point Depot '89, Slane jest świetne. Nie lubię natomiast Bostonu, bo poza doskonałą grą zespołu to jest drętwo, a jak wiadomo o jakośći koncertu świadczy muzyka + publika
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 12:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Hmm nie będę oryginalna jak powiem ze zdecydowanie ZooTv Sydney z dnia 27 listopada 1993 roku. Mam do niego ogromny sentyment, nie tylko ze wzg na to że 27.11 to moja data urodzin wink.gif , ale też to, że AB to moja ukochana płytka biggrin.gif . Poza tym niezwykle wzruszający koncert w Slane (na którym na Wake up dead men zawsze płacze - ze wrzuszenia oczywiście wink.gif ). I muszę powiedzieć, że do R&H tez mam sentyment, bo od tego wszystko się zaczęło... Miał być jeden tak, ten koncert... No cóż w przypadku tak genialnego zespołu jak U2 nie jestem w stanie się dostosować do tego zalecenia wink.gif .
POZDRAWIAM jutumaniaków!!!! smile.gif
  
Re: <Karola_> uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Jak mogłem zapomnieć o Sydney shock.gif , to przecież kapitalne show eusa_clap.gif , nawet Bullet, którego nie lubię wypada świetnie. Tak nawiasem Karola to masz urodziny 3 dni przede mną wink.gif
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Czerwca 2004, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




skłamałem wszystkie sa ulubione :)
jakie do tej pory widziałem
pod wzgledem dzwiekowym 5+1 bostonu chyba juz nic nie przebije
atmosfera tez spoko ale nie taka jak w sydney i slane czy sztokcholnie czy sarajevie choc tych ostatnich dwóch koncercików nie widziałem
pozrdro u2 maniacy
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Wtorek, 29 Czerwca 2004, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Ahhh Andy tak jak ja strzelec biggrin.gif tak na marginesie najlepszy znak zodiaku żeby nie było wink.gif . Wiem, że to forum o U2, więc aby nawiązać do naszych chłopaków żaden z nich nie ma tego szczęścia być spod znaku strzelca wink.gif wink.gif wink.gif , albo my nie mamy szcześcia być spod znaków zodiaku U2, no cóż interpretujmy to każdy na własny sposób wink.gif . A do koncertów dodaje Red Rocks za ka biggrin.gif pitalne Sunday Bloody Sunday
Pozdrawiam jutumaniaków!!!!
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Środa, 30 Czerwca 2004, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




AŻ TAK dobrzę nie znam u2
z jakich znaków zodiaku sa chłopaki
i co myslicie o tych kawałkach gdzie u2 spiewa razem z innymi gwiazdami
na Pavarotti STING dEPEHE moDE ? CHBA ŹLE NAPISAŁME NAZWY ALE KIEPSKO U MNIE Z aNGIELSZCZYZNĄ Z pl TEŻ NIE JEST LEPIEJ :)
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Czwartek, 01 Lipca 2004, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




OOO ktoś się pyta o znaki zodiaku a ja bardzo chętnie odpowiem biggrin.gif bo trochę się tym interesuję, ale proszę nie myśleć, że mam jakieś powiązania z ciemnymi mocami wink.gif .
Zatem
- Bono - byk,
- The Egde - lew,
- Larry - skorpion,
- Adam - ryby biggrin.gif .
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Czwartek, 01 Lipca 2004, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




JA JESTEM RYBKA :)
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2004, 01:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie najlepszym koncertem (a właściwie filmem będącym składanką koncertów) jest Rattle & Hum , a poza tym prawie wszystkie inne koncerty z The Joshua Tour po Stanach. Z nowych oczywiście U2 go home z Slane Castle ma coś w sobie (świetna atmosfera). Nie przepadam natomiast nad koncertami z Popmartu z z koncertem z Meksyku na czele.
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Wtorek, 13 Lipca 2004, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




jako młody u2-maniak oczywiscie slane boston mexico sydney moze akurat nie w tej kolejnosci zreszta innych nie widziałem
zna ktos jakiegos ftp co by mozna było cos szybciuto sciagnac
albo na podmianke ja bym cos wrzucił ale pewnie wszystcu juz maja to co ja ?
Narazie lubie wszystkie koncert zawsze sa niesamowite efekty swietlne i dzwiekowe doskonała muzyka i tak publika sie bawi ze strach pomyslec ze komus by sie nie podobało albo by stał w miejscu przy takiem muzyczce wszytko sie kreci w zawrotnym tepie i niestety przewarznie max po 20 kawałkach sie kończy
pytanie mam jeszcze jedno czy ma tos z was koncert z sarjewa ?
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Środa, 14 Lipca 2004, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WERSYFIKATOR
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1114
Posty: 298


[ Osobista Galeria ]




u2
w domu
u2 w pracy
u2 w podrózy
czasami mam wrażenie ze przesadzam
boje sie ze za szybko sie to skończy
czy mozna kiedys znudźic sie u2
jak sie na to zapatrujecie
lubie ich i zapamietam na całe zycie ale czy
zawsze bede ich tak wspominał
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Środa, 21 Lipca 2004, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #846
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Ulubione mam dwa koncerty:
1)POP MART Z MEXICO
2)SLANE-ELEVATION

Wersyfikator U2 nigdy sie nie nudzi.
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Wtorek, 27 Lipca 2004, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




U2 jest ponadczasowe smile.gif biggrin.gif
  
Re: <WERSYFIKATOR> uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Sobota, 31 Lipca 2004, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Ja najbardziej lubie Popmart z Mexico City widzialem ten koncert na zywo w Polsce i powiem krotko gdyby inne miejsce na koncert wybrali bylo by lepiej dziek zbyt szybko uciekal ale chlopaki daja z siebie co moga eusa_clap.gif popmart i elevation tour klasyka jak dla mnie pozdrawiam cool.gif

Wiadomość wysłana po 8 sekundach:

Ja najbardziej lubie Popmart z Mexico City widzialem ten koncert na zywo w Polsce i powiem krotko gdyby inne miejsce na koncert wybrali bylo by lepiej dziek zbyt szybko uciekal ale chlopaki daja z siebie co moga eusa_clap.gif popmart i elevation tour klasyka jak dla mnie pozdrawiam cool.gif
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




na video (z oficjalnych) to najbardziej lubię sydney.

a do słuchania? zoo tv ze sztokholmu oraz (z pobudek bardzo osobistych) popmart z sarajeva.

pzdr ;)
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Z koncertow to kazdy mi sie podobal kazdy zawieral w sobie jakis element zaskoczenia jeden tylko widzialem na zywo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif biggrin.gif

O wlasnie tak mi sie podobalo POPMART ze sluzewca normalnie konkret ladowanie UFO na zywo cos pieknego i wjescie swiatel na wtshnn poprostu pelen odjazd co tu gadac wszystko mi sie podobalo lol.gif

A Popu z Sarajeve widzialem tylko kawalek sad.gif a cialbym caly obejrzec wink.gif pozdrawiam
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szczekacz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1367
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Adelide 1993
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Mi kazdy podobal ale i tak trzymam sie wersji POPMART live i Poland wink.gif w czasie cofnac i znowu to zobaczyc wink.gif eusa_clap.gif
  
Re: uLUBIONY koNCERT U2
PostWysłano: Środa, 04 Sierpnia 2004, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
majamimajmami
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1366
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




najbardziej lubie Torino 2001 i Denver Red Rocks 1983
  
uLUBIONY koNCERT U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010