Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Podanie o prace
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Podanie o prace
PostWysłano: Sobota, 24 Lipca 2004, 01:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
S@crell
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #399
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




Witam !!!!

Sluchajcie kto mi pomoze znalezc jakies przykładowe podanie o prace w jezyku niemieckim.
Byc moze ktos ma takie i moglby sie podzielic.
DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!
  
Re: Podanie o prace
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kikisun
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #295
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Hi, niestety podales troche malo informacji o jaka prace chodzi,


Sehr geehrte Damen und Herren,

aus Ihre Anzeige In ( nazwa gazety np ) habe ich erfahren dass, Sie eine Sekretärin mit guten Sprachkenntnissen in Deutsch zum sofortigen Arbeitsantritt brauchen. Sie schreiben auch, dass zusätzlich Englisch erwünscht wäre. Da ich obige Bedingungen erfülle, möchte ich mich um diese Stelle bewerben.

Meiner Bewerbung liegt ein handgeschriebener Lebenslauf bei.

Ich möchte gern zu einem persönlichen Gespräch kommen.

Meine Telefonnummer ist:....


Mit freundlichen Grüssen,


Imie i nazwisko


Albo np


Bewerbung als Sekretärin

Sehr geehrte Damen und Herren,

Ihre Anzeige in der (nazwa gazety) vom Samstag habe ich mit Interesse gelesen. Die ausgeschriebene Stelle hat mich sehr angesprochen - deshalb bewerbe ich mich hiermit bei Ihnen.

Seit sieben Jahren bin ich als Sekretärin und Sachbearbeiterin im Großhandel tätig und möchte mich jetzt beruflich verbessern. Die Stationen meines Ausbildungs- und Berufsweges waren sehr vielfältig und deshalb kann ich heute sagen, das ich ein großes Wissen sowohl im kaufmännischen Bereich als auch in allen Sekretariatsarbeiten habe.

Davon möchte ich Sie gern in einem persönlichen Gespräch überzeugen. Über Ihre Einladung würde ich mich freuen.

Mit freundlichen Grüssen,

Imie i nazwisko

Anlagen
Zeugnisse
Lebenslauf

Mam nadziejeze moglam Ci troche pomoc.
  
Re: Podanie o prace
PostWysłano: Czwartek, 29 Lipca 2004, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
S@crell
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #399
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




witam ponownie, alez oczywiscie, ze mi pomoglas !!!!!!!!!
Serdeczne dzieki !!!!
Teraz mam na czym sie opierac :-))))))
  
Re: Podanie o prace
PostWysłano: Niedziela, 19 Września 2004, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Szymes
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1651
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Ja mam takze problem z napisaniem podania... Podanie akurat nie jest potrzebne dla mnie, lecz dla mojego kolegi, ktoremu chcialbym pomoc. Podanie dotyczyloby zatrudnienia sie jako spawacz na hali[cos tego typu]. Czy moglbym prosic o pomoc?
Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam!
  
Re: <Szymes> Podanie o prace
PostWysłano: Wtorek, 21 Września 2004, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A propos podania, jakbyście wiedzieli o jakiejś pracy dla dziennikarza/prawnika... Może być też w biurze prasowym lub dziale PR.
  
Podanie o prace
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocineksoda kaustyczna wrocław
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010