Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Czy ona mnie kocha ? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Radek 1111111> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




walcz tak dlug ojak dugo ci staje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
Re: <Radek 1111111> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nie mogę mówić za wszystkich.

Ale jeśli naprawdę tego chcesz, powiem Ci co ja myślę...

Myślę, że powinieneść pójść na długi spacer i poszukać sklepu żelaznego.

W wyżej wzmiankowanym sklepie nabądź drogą kupna solidny ślusarki młotek.

A następnie z pomocą rzeczonego młotka pierdolnij się w czoło.

Dobranoc.
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Nie mogę mówić za wszystkich.

Ale jeśli naprawdę tego chcesz, powiem Ci co ja myślę...

Myślę, że powinieneść pójść na długi spacer i poszukać sklepu żelaznego.

W wyżej wzmiankowanym sklepie nabądź drogą kupna solidny ślusarki młotek.

A następnie z pomocą rzeczonego młotka pierdolnij się w czoło.

Dobranoc.


Dzieki Za Rade !!
Ale Stało Sie Chyba najgorsze:Oddała Mi Moje rzeczy Które Były u Nej w Domu Wiec Chyba musze Sie Wyniesc z Jej Zycia!
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 01:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Może po prostu chce, byś w końcu wyprał swe prześmierdłe gatki, przez które w ciągu sekundy potrafi odwrócić się do Ciebie plecami?
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 08:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Może po prostu chce, byś w końcu wyprał swe prześmierdłe gatki, przez które w ciągu sekundy potrafi odwrócić się do Ciebie plecami?


Super Rada:
Ale Do mnie To Sie Nie Tyczy!
A Tak Wogóle To Chciałem Uzyskac Wasza Opnie a Nie Robienie Sobie Jaj Bo To Powazna Sprawa!Przecez Ja Poza Nia Swiata Nie Widze!!!!
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 08:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Radek 1111111 :
Przecez Ja Poza Nia Swiata Nie Widze!!!!


Zaburzenia pola widzenia radzę konsultować z okulistą.
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Dzieki Zed !!!!!!!!!
  
Re: <Radek 1111111> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Czwartek, 05 Maj 2005, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3623
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Ale jesteście naprawdę paskudni!!!!!!!!!!! nie rozumiecie co czuje ten człowiek ??????????? zly.gif Jak tak można zartować sobie zuczuć ??


Jeśli czujesz że masz jeszcze szanse to walcz !! Ale najlepiej porozmawiaj z Nią !! może zmiana mieszkania pomoże wam ?? Pomyśl.Dla miłości warto !! Walczyć !! i mieć nadzieję Bo nadzieja umiera ostatnia !! Ja w to wierzę !!
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Czwartek, 05 Maj 2005, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Aniusia :
Ale jesteście naprawdę paskudni!!!!!!!!!!! nie rozumiecie co czuje ten człowiek ??????????? zly.gif Jak tak można zartować sobie zuczuć ??


Jeśli czujesz że masz jeszcze szanse to walcz !! Ale najlepiej porozmawiaj z Nią !! może zmiana mieszkania pomoże wam ?? Pomyśl.Dla miłości warto !! Walczyć !! i mieć nadzieję Bo nadzieja umiera ostatnia !! Ja w to wierzę !!


Dziekuje Za Dobre Słowo!Ale Nie Odzywa Sie Juz Od Paru Dni!Moze Ona Chce Rozstania???Zawsze Gdy Zawiniłem To Ja Wyciagałem Reke Do Niej Pierwszy Ona Nigdy!Sam Nie Wiem Co Robic!Straszne Mi Ukochanej Brakuje!Mam Nadzieje.....Zawsze!!!!
  
Re: <Radek 1111111> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Czwartek, 05 Maj 2005, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3623
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Wiem co czujesz, ja mam teraz podobna sytuacje, jest mi ciężko, mąż jakoś mnie unika, raz jest dobrze a raz źle, nie wiem czy chce byc ze mna czy woli być sam, i też nie wiem co robić. Ale musimy sie jakos trzymac i wierzyć ze bedzie dobrze.Miłość zawsze wygrywa !! A ta prawdziwa nie jest łatwa !!
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Czwartek, 05 Maj 2005, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Aniusia :
Wiem co czujesz, ja mam teraz podobna sytuacje, jest mi ciężko, mąż jakoś mnie unika, raz jest dobrze a raz źle, nie wiem czy chce byc ze mna czy woli być sam, i też nie wiem co robić. Ale musimy sie jakos trzymac i wierzyć ze bedzie dobrze.Miłość zawsze wygrywa !! A ta prawdziwa nie jest łatwa !!


Nie Znam Ciebie Ale Po Tym Jak Piszesz Stwierdzam ze Bardzo Musisz Kochac Swojego Meza!!I Brakuje Tobie Go Tobie!W Moim Zwiazku zawsze Miłosc Zwyciezała Ale czy Tym Razem tak Bedzie To Wszystko w Rekach Najwyzszego!!Ja Juz Zaczynam Se Załamywac Bo Nie Wiem co Bedzie dalej z Nami !Ja Jestem Za Moim Słonkiem a Moze Ona Juz Mnie Nie Kocha....???
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 06 Maj 2005, 08:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ptys
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3396
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Może poprzez swoje poprzednie przeżycia , poprostu się boji.
Zauważa , że coraz bardziej się do ciebie zbliża , angażuje uczuciowo i wlącza się jej instynkt obronny.

Niestety ludzie czasami tak reagują, myślę ,że czas na poważną otwrtą rozmowę .
  
Re: <ptys> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 06 Maj 2005, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3623
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Też tak myślę, bo wiesz co to wszystko czego doświadczamy w życiu, troche nas zawsze zamyka przed swiatem, im wiecej doswiadczeń (złych) tym nam gorzej sie otworzyc i zaufać.Ja jak dowiedziałam sie że mąż mnie zdradził, że się zakochał w innej, to w kazdym mijanym na ulicy męzczyźnie widziałam zdrajcę , kłamcę i oszusta, i nie wierzyłam w miłość,(i patrąc na nich wszystkich pytałam w duchu: Kiedy ty zdradzisz swoją kobietę?? ) może to głupie ale tak czułam, sad.gif teraz troche ból minął, ale nadal serce mam rozdarte i walcże z brakiem zaufania, i z pytaniem: czy on mnie kocha ?
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 06 Maj 2005, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




Radek 1111111 :

Nie Znam Ciebie Ale Po Tym Jak Piszesz Stwierdzam ze Bardzo Musisz Kochac Swojego Meza!!I Brakuje Tobie Go Tobie!W Moim Zwiazku zawsze Miłosc Zwyciezała Ale czy Tym Razem tak Bedzie To Wszystko w Rekach Najwyzszego!!Ja Juz Zaczynam Se Załamywac Bo Nie Wiem co Bedzie dalej z Nami !Ja Jestem Za Moim Słonkiem a Moze Ona Juz Mnie Nie Kocha....???


jakis kabaret tu piszecie ?
przeciez to brzmi komicznie..


======ver 2.0 :==========
" Jakis Kabaret Piszecie Tu ???
Przeciez ! To Komicznie Brzmi !!"
======================

taa ...
  
Re: <FuKs> Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 06 Maj 2005, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3623
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Jak dla kogo !!! Dla mnie nie ma w tym nic komicznego !! Ktoś tu chyba nie zna życia !!
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Piątek, 06 Maj 2005, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Aniusia :
Jak dla kogo !!! Dla mnie nie ma w tym nic komicznego !! Ktoś tu chyba nie zna życia !!


Zgadzam Sie!To Wcale Nie Jest Komiczne!
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Sobota, 07 Maj 2005, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Przypuszczam, że nie treść tematu wydała się komiczna ale jej forma i pisanie każdego wyrazu z dużej litery. Ale to tylko moje przypuszczenie wink.gif

Natomiast co do samej sytuacji to podstawowym błędem powielanym przez pary, jest brak właściwego komunikowania pomiędzy nimi.
Albo sie wcale o problemach nie rozmawia a to rodzi niedomówienia i niewłaściwą interpretację zachowań naszego partnera, albo rozmawia ale na zasadzie zalewania partnera słowotokiem żalów i pretensji.
Obie wersje przynoszą jednakowy efekt - wzajemnego niezrozumienia.

Ważne zatem jest rozmawianie o wszystkim tak aby można było poznać wzajemne oczekiwania i plany.
Może Ona potrzebuje wsparcia w partnerze i kogoś kto pokocha i zaakceptuje jej dziecko? Być może jej wizja wspólnego zamieszkania jest inna od Twojej?A może Jej i Twoje oczekiwania są zupełnie różne?

Sam sobie odpowiedz... smile.gif
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Sobota, 07 Maj 2005, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Radek 1111111
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3706
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




sylwas :
Przypuszczam, że nie treść tematu wydała się komiczna ale jej forma i pisanie każdego wyrazu z dużej litery. Ale to tylko moje przypuszczenie wink.gif

Natomiast co do samej sytuacji to podstawowym błędem powielanym przez pary, jest brak właściwego komunikowania pomiędzy nimi.
Albo sie wcale o problemach nie rozmawia a to rodzi niedomówienia i niewłaściwą interpretację zachowań naszego partnera, albo rozmawia ale na zasadzie zalewania partnera słowotokiem żalów i pretensji.
Obie wersje przynoszą jednakowy efekt - wzajemnego niezrozumienia.

Ważne zatem jest rozmawianie o wszystkim tak aby można było poznać wzajemne oczekiwania i plany.
Może Ona potrzebuje wsparcia w partnerze i kogoś kto pokocha i zaakceptuje jej dziecko? Być może jej wizja wspólnego zamieszkania jest inna od Twojej?A może Jej i Twoje oczekiwania są zupełnie różne?

Sam sobie odpowiedz... smile.gif


A Kto Powedział ze Nie Było Akceptacji Wsparcia I Tego Wszystkiego Co Napisałas?Oczekiwania Moje Były Najnormalniejsze - Chciałem Byc z Nia Na Dobre i Na Złe!Tolerowałem Wszystko Oprócz Kłamstwa Bo Nie Zniose w Zwiazku Tego !Ale Skoro Przez Kilkanascie Miesiecy Nie Zaprosiła Mnie Do Swoich Rodziców To Co Miałem Myslec?Bawiła Sie ?Ciagłe Oskarzenia o Cos czego Ja Bym Nigdy Nie Zrobił i Kłamstwa to Było Ponad Moje Siły!
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Sobota, 07 Maj 2005, 17:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




[quote"Radek 1111111"] A Kto Powedział ze Nie Było Akceptacji Wsparcia I Tego Wszystkiego Co Napisałas?Oczekiwania Moje Były Najnormalniejsze - Chciałem Byc z Nia Na Dobre i Na Złe!Tolerowałem Wszystko Oprócz Kłamstwa Bo Nie Zniose w Zwiazku Tego !Ale Skoro Przez Kilkanascie Miesiecy Nie Zaprosiła Mnie Do Swoich Rodziców To Co Miałem Myslec?Bawiła Sie ?Ciagłe Oskarzenia o Cos czego Ja Bym Nigdy Nie Zrobił i Kłamstwa to Było Ponad Moje Siły![/quote:4ffb6ab9c7]

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że było miedzy Wami mnóstwo niedomówień. Piszesz o swoich oczekiwaniach a czy poznałeś te które miała ona? Piszesz o oskarżaniach i kłamstwach a wiec nie do końca pomiędzy wami była szczerość.
Wybacz, że piszę w ten sposób i wcale nie mam zamiaru Cię atakować lecz często jest tak, że kochamy nie OSOBĘ ale nasze o NIEJ wyobrażenie. Może wcale nie bylibyście szczęśliwi w tym związku? Być może nie było tak naprawdę pomiędzy Wami zaufania?
Wszystkie tego typu przypadki w związkach należałoby rozpatrywać indywidualnie bowiem za dużo dla nas (udzielających odpowiedzi i porad) niewiadomych.
Jedno jest pewne - skoro stało się tak jak się stało a Ty nie wiesz dlaczego i czy jest szansa - za dużo w tym związku niedomówień.
Jesli chcesz znaleźć odpowiedzi to nie tutaj je kieruj tylko bezpośrednio do niej.
Obojętne co od niej usłyszysz to przynajmniej uzyskasz właściwą odpowiedź.
Pozdrawiam smile.gif
  
Re: Czy ona mnie kocha ?
PostWysłano: Sobota, 02 Lipca 2005, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kaaaaaja
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4189
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




co to znaczy kochać?????
  
Czy ona mnie kocha ?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010