Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> nowy wóz Tirintiego
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Pozwolę sobie pochwalić się moim nowym samochodem.



Nissan 200SX (w orginale zwany Nissan Silvia) generacjii S14a
silnik 2.0 turbo, 200KM
napęd na tylną oś
Vmax coś koło 250km/h
0-100km/h coś koło 7.5
rocznik 1999(ostatni rok S14a, a S15 były już tylko z kierownicą po prawej)
jeden z kilku egzemplaży kupiomych w Polsce w salonie Nissana (ja jestem drógim właścicielem)


więcej fotek
  
Re: <Tirinti> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




to ten samochód w tle?? wink.gif tongue.gif

A tak na poważnie to niezła bryczka, tylko sobie krzywdy nie zrób jadąc nią crazy.gif
  
Re: <Tirinti> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Powiedz mi ale szczerze, chuj to kogo obchodzi, jakie sobie przedłużenie penisa sprawiłeś ??
  
Re: <Wujek Zed> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Nie no Zed bez jaj, zaloz sobie topic nowa komorka Wuja Zeda lol.gif eusa_wall.gif Ojapierdole bravo normalnie bravo
  
Re: <ulan> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Z jednej strony Zed ma rację. Z drugiej po to jest Hyde Park, by gadać o bele czym... confused.gif
  
Re: <Berger> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Po to zeby7 se gadac o bele czym jest knajpa gdzie piwo daja, tu jest forum dyskusjne i kazda bzdurna wypowiedz, znak zajmuja miejsce w bazie danych za ktora sie placi ciezkie pieniadze, z reszta temat wielokrotnie poruszany i tu i na deplu wiec nie widze sensu zeby to walkowac. confused.gif
  
Re: <ulan> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ale i tak moderatora brak, więc nikt nie wytnie wątku.
  
Re: <Berger> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Cala nadzieja w Eddku wink.gif
  
Re: <ulan> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




SPAM SPAMEM, ale za "Zed bez jaj" to Ci jaja odejmę eusa_naughty.gif
  
Re: <Tirinti> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




I znowu bez baby ani rusz. cool.gif Wątek o nowych miłościach już jest przecież tutaj, shock.gif trza było przenieść i po co cała ta rozmowa, miejsce żeście tylko zajęli. wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Niedziela, 22 Sierpnia 2004, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ty chyba jesteś zboczony jeśli Ci się wszystko z penisem kojaży. Samochody służą do jeżdżenia.

A o ile mi wiadomo na hydeparku można dyskutować o czym się chce. Jeżeli Ciebie interesuje tylko kopulacja to nie musisz czytać wątków o czym innym.

A jeśli chodzi o spamowanie to ty więcej spamujesz niż ja.
  
Re: nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Tirinti : Niedziela, 22 Sierpnia 2004 18:00 :
Ty chyba jesteś zboczony jeśli Ci się wszystko z penisem kojaży.
Nie wszystko, ale jeśli ktoś się chwali wszem i wobec czerwonym "pseudo sportowym" samochodem, znaczy "przedłużenie kutasa" sobie sprawił.
Cytat:
Jeżeli Ciebie interesuje tylko kopulacja ...
No może nie tylko, ale napewno bardziej niż czerwone śmieszne samochodziki.
Cytat:

A jeśli chodzi o spamowanie to ty więcej spamujesz niż ja.
A to możliwe, bo błyskotliwy spamik przerasta Twoje możliwości wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Kolor czerwony mi się też nie podoba. (pewnie na wiosnę go przemaluję) Niestety znaleźć w Polsce 200SX w dobrym stanie jest bardzo trudno i jak się trafił czerwony to kupiłem. Dodam, że w odróźnieniu od tanich wraków, S14 w Niemczech są droższe niż u nas a dodając do tego akcyzę to już zupełnie się nie opłaca.

Dlaczego uważasz, że jest pseudo sportowy? To jeden z najlepszych samochodów do driftingu i wiele mistrzostw było na nim zdobyte. Zresztą w Japonii jest on samochodem kultowym, moze nie tak jak GT-R czy Hachiroku, ale zawsze. I co jest śmiesznego w tym samochodzie?
  
Re: <Tirinti> nowy wóz Tirintiego
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Sanochód jak samochód. Wydaje mi się, ze Zedowi chodzi o to, że śmieszne jest chwalenie się nim.
  
nowy wóz Tirintiego
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010