Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> WLan - AcesPoint - kto sie troche zna i ma doswiadczenie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WLan - AcesPoint - kto sie troche zna i ma doswiadczenie
PostWysłano: Wtorek, 24 Sierpnia 2004, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Mam radiówkę i kartę WLan wpieta w pieca. Antenka 80cm 'czasza'. Chce to zamienić AcesPointem i routerem. Router juz mam. A co do AP mam mieszne uczucia. Mój provider ma AP Planet 1950 na Prism2.5 no i jaki AP mam kupić, żeby sie połaczyć z tym AP w trybie klient, czy jestem zdany tylko na AP planeta i te 100mW jakie mozna z niego wykrzesać ? Moze macie jakies odoswiadczenia w tej kwestii. Dodoam ,ze nadajnik jest jakies 6km od mojej antenki.
  
Re: WLan - AcesPoint - kto sie troche zna i ma doswiadczenie
PostWysłano: Niedziela, 05 Września 2004, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




jestes :/
i to najlepiej 1950. AP sa strasznie niekompatybilne. Mimo ze teraz robia duzo lepsze AP to ludzie nadal szukaja starych, zeby mogly sie z juz zainstalowanymi AP komunikowac.
Ostatnio sprzedawalem wlasnie tego planeta (uzywanego, samo urzadzenie) i sprzedalem na 500 zl! Przy czym nowe dlinki 108mbps mozna miec za 400...
Po prostu planetow juz nie ma...
  
WLan - AcesPoint - kto sie troche zna i ma doswiadczenie
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010