Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> ZA CO KOCHACIE U2?? :-) Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Ja kocham ich za to, że potrafią zachować dobrą jakość swojego stylu,że są genialni bez wzgledu na wszystko, oni zawsze graja po swojemu i dzieki temu ciagle są najlepszym zespołem świata!!! kocham ich za tą cudowną muzykę, za kazdą piosenkę, za kazdą płytę, za kazdy koncert...poprostu za wszystko!!! wink.gif Podoba mi sie to ze ich teksty czesto odwołują się do religii, wogole ze mają takie piękne, wzbudzające refleksje teksty, dzięki ktorym od razu inaczej patrze na swiat i na otaczających mnie ludzi, staje sie lepszym czlowiekiem, to wszystko dzięki U2, kiedyś tego nie dostrzegałam, nie potrafilam spojrzec na drugiego czlowieka jak na przyjaciela...zmienilam sie dzięki U2 i dziękuje im za to że SĄ, że poprostu SĄ...to wystarczy...
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




za energię bijącą z tego co tworzą.
szczególnie gdy są na scenie - są nie do pobicia

pzdr biggrin.gif
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 13:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Holy Joe
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1353
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




za ich muzyke, teksty
za to ze przez ponad 20 lat trzymaja się razem i sie przyjaźnią smile.gif
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Pozwolę sobie tu zacytować autorów wielokrotnie tu wspominanej przeze mnie książki "Sprzysiężenie na rzecz nadziei" :

Za to, że "nadają muzyce rockowej ludzką twarz"

Za to, że biją niesamowitą, szczerą energią na koncertach. Tu nie ma zakłamania i to wszystko można poczuć. Własnie dlatego, że mimo tej całej sławy i ogromnych pieniędzy pozostali tacy "ludzcy". Oprócz tego, stoją na tym samym wysokim poziomie, od samego początku, a jednocześnie raczą słuchaczy coraz to nowymi pomysłami.

Myślę, że nawet nie musze tu wspominiać o genialnych tekstach, porywającej dusze muzyce i wszędzie dającym się rozpoznać cudownym głosie Bono, bo to każdy z nas wie biggrin.gif .

Dodam jeszcze, że ich muzyka pozwala odnaleźć siebie, w tym trudnym współczesnym świecie, pozwala dostrzec piękno i potrzeby drugiego człowieka... To nie tylko muzyka, dla nie w tym momencie to jak powietrze... biggrin.gif

Jednym slwoem KOCHAM WAS CHŁOPAKI Z CAŁEGO SERCA!! biggrin.gif
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




Za to że poprostu są. biggrin.gif
Rówinież za to że gdy człowiekowi jest naprawdę ciężko wystarczy że włączy ich płytę i świat staje się piękniejszy.
Za ich porywające teksty i muzykę.
Za toże mimo że osiągneli tak dużo i odnieśli ogromną sławę są takimi samymi ludzmi.
Za to że potrafią dostrzec ludzkie cierpienie i przeciwstawić się mu nietylko w utworach, ale i w prawdziwym życiu.
KOCHAM ICH ZA WSZYSTKO!!!! biggrin.gif
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




tak...to zdecydowanie coś wiecej niż TYLKO MIŁOŚĆ... [oczko]prawda? smile.gif
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Wtorek, 31 Sierpnia 2004, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




a ja tam U2 nie kocham tongue.gif , poprostu ... dla mnie sa to wirtuozi którzy robia cos swietnie i nie wyobrazam sobie zeby ktos to robił lepiej.
Przez nich juz zmarnowałem wiele dni, tygodni, miesiecy a moze rok ale warto jest :)
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Wtorek, 31 Sierpnia 2004, 09:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




ALICE : Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004 20:14 :
tak...to zdecydowanie coś wiecej niż TYLKO MIŁOŚĆ... [oczko]prawda? smile.gif



Ehm...Może nie wnikajmy w to Alice. biggrin.gif
  
Re: <Paulina Jarno> ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Wtorek, 31 Sierpnia 2004, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acrobat0
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #904
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




za co kocham U2?
co to za pytanie wogóle? :)

za to że są, że tworzą, za to że ich muzyka ratuje z wielu sytuacji, za ciarki na plecach za każdym przesłuchaniem niektórych utworów, za Boy, za October, za War, za The Unforgattable Fire, za The Joshua Tree, za Rattle & Hum, za Achtung Baby, Zoorope, za POP, za All That You Can't Leave Behind, i za koncerty, koncerty, za trasy koncertowe, za magie, piękną i porywającą muzykę, za każdy utwór, za wszystko :)
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Niedziela, 13 Listopada 2005, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robert Drzewaszewski
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4157
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




ALICE :
Ja kocham ich za to, że potrafią zachować dobrą jakość swojego stylu,że są genialni bez wzgledu na wszystko, oni zawsze graja po swojemu i dzieki temu ciagle są najlepszym zespołem świata!!! kocham ich za tą cudowną muzykę, za kazdą piosenkę, za kazdą płytę, za kazdy koncert...poprostu za wszystko!!! wink.gif Podoba mi sie to ze ich teksty czesto odwołują się do religii, wogole ze mają takie piękne, wzbudzające refleksje teksty, dzięki ktorym od razu inaczej patrze na swiat i na otaczających mnie ludzi, staje sie lepszym czlowiekiem, to wszystko dzięki U2, kiedyś tego nie dostrzegałam, nie potrafilam spojrzec na drugiego czlowieka jak na przyjaciela...zmienilam sie dzięki U2 i dziękuje im za to że SĄ, że poprostu SĄ...to wystarczy...

...i + jeszcze za szczerość.R.
  
Re: <Robert Drzewaszewski> ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Niedziela, 13 Listopada 2005, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bogusz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2249
Posty: 223


[ Osobista Galeria ]




nie kocham U2, kocham moja dziewczynę :P
wiecej dystansu ludziska ;)
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Niedziela, 13 Listopada 2005, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




za co kocham U2?
przede wszystkim za muzykę... za to,ze ich piosenki potrafia przywolac usmiech na twarzy nawet w najbardziej ponury dzien... za to,ze dzieki nim przezylam najpiekniejszy dzien mojego zycia - 5 lipca... za to, ze poprostu ich muzyka jest obok mnie... jest gleboka i szczera... za to wszystko, co daje mi ich muzyka... nie sposób tego objąć słowami... dzieki nim poznalam kilkoro fajnych ludzi... przezywalam cos niesamowitego...

no, jakbym mogla zapomniec: kocham ich za Adama C wink.gif
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Niedziela, 13 Listopada 2005, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
drowning_man
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5228
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




kochac...hmm... to chyba byłoby za duzo powiedziane ze ich kocham!
nie kocham ich ale kocham ich muzyke, kocham ja słuchac...bo jest naprawde ŚWIETNA:)
i tyle chyba starczy biggrin.gif
pozdrawiam:)
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Niedziela, 13 Listopada 2005, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




a mnie naszla refleksja ze kocham ich za to, że dzięki ich muzyce poznałam tylu fantastycznych ludzi biggrin.gif
  
Re: <Bombel> ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Niedziela, 13 Listopada 2005, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




po pierwsze nie kocham, po drugie lubie za koncerty i płyty (nie wszystkie).
  
Re: <kmnd_rybnik> ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Listopada 2005, 00:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dominia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5415
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




I ja też za Adama ! Ja też ! Kochać mozna na WIELE sposobów...sami dobrze wiecie...I pamiętać należy, że U2 [b]NIGDY Was nie zdradzi !!! Gdy mówimy kocham - nie mówmy za co, udowodnijmy to poprzez czyny, tak będzie najlepiej...Buziaki...
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Sobota, 19 Listopada 2005, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
a mnie naszla refleksja ze kocham ich za to, że dzięki ich muzyce poznałam tylu fantastycznych ludzi biggrin.gif


Coś w tym jest, Bombelku, coś w tym jest wink.gif
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Grudnia 2005, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulina Jarno
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1315
Posty: 64


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :

no, jakbym mogla zapomniec: kocham ich za Adama C wink.gif



Wolę osobiście Edga ;)

Pozdro
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Sobota, 17 Grudnia 2005, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Eliasz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5470
Posty: 44


[ Osobista Galeria ]




ZA CO KOCHACIE U2?? <----------- jak to za co za muzyke jakom tworzą, za ich zgraność, za to ze są przyjaciulmi,za solo The Edga, za basówe Adasia, za wszystko ^^
  
Re: ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
PostWysłano: Niedziela, 18 Grudnia 2005, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sanus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5600
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




za to, ze sa muzycznie ciagle inni, a przeciez ciagle tacy sami wink.gif kazda piosenka mowi o czym innym i kazda jest inna - no ale mozna rozpoznac ich styl smile.gif miewam rozne nastroje i na kazdy znajde jakas piosenke; no i za to, ze mi zawsze poprawia humor biggrin.gif
  
ZA CO KOCHACIE U2?? :-)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010