Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Serwus Janusz Radek:) Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 10 Października 2004, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Założyłam ten oto nowy wątek aby oddać należną cześć wielkiemu artyście, który moim zdanie jest największym artystą w naszym kraju(jeśli nie na całym świecie:) Nie mogę wprost uwierzyć, że można być tak wrażliwym i utalentowanym osobnikiem jak Janusz, piosenki które wykonuje na swojej pierwszej płycie pt."Królowa Nocy" są niesamowicie poruszające, wciąż jestem w wielkim szoku słuchając tejże płyty. 25 października (co mnie osobiście bardzo cieszy) zapowiadana jest premiera nowej płyty Janusza pt."Serwus Madonna" z przepięknymi piosenkami Ewy Demarczyk i piosenek z Piwnicy Pod Baranami(już się nie mogę doczekać, każdą sumę na to wydam, każdą smile.gif ). Wczoraj właśnie miałam ten zaszczyt być na recitalu Janusza "Królowa Nocy" i do dziś jestem całkiem nie do życia, taka jakaś wybita z normalnego rytmu dnia. Wciąż o tym rozmyślam i doskonale wiem, że to nie jest normalne śpiewanie to są jakieś cuda i dziwy, nie mogę w to uwierzyć, piosenki jak już wcześniej wspomniałam są zjawiskowe, mają w sobie coś z tamtych czasów taką niedgadnioną magię. O interpretacjach lepiej nie będę wspomniać, bo tu żadne słowa nie są potrzebne, to naprawdę trzeba samemu zobaczyć i rozsądzić we własnym sercu. Janusz cały czas gra(na szczęście, zawsze można pojechać:) w chorzowskim Teatrze Rozrywki w roli Judasza Iskarioty w znanym musicalu pt."Jesus Christ Super Star"(niedługo jadę, to będzie mój pierwszy raz, już wiem że będzie świetnie drunken_smilie.gif ). Cała sala siedziała wczoraj jak zaczarowana i po każdej piosence rozlegały się gromkie i nieprzymuszone brawa, wszystkim się bardzo podobało. Trochę inscenizacji małe aktorstwo, dodawało całemu koncertowi niezwykle magicznej otoczki, miałam takie wielkie szczęście iż siedziałam w pierwszym rzędzie i widziałam Janusza bardzo wyraźne. Widząc takie rzeczy można pomyśleć że to dzieje się naprawdę, jest świetnym aktorem, o śpiewaniu nie wspomnę. Mam nadzieję, że ktoś tak jak ja uwielbia a nawet kocha Janusza Radka, jeśli tak niech coś napisze, może jakieś ciekawe informacje, kto wie? Jestem cała obolała muzycznie i psychicznie, to był najpiękniejszy koncert w moim życiu, nikt nie może piękniej tego zaśpiewać. eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 10 Października 2004, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Notka z Trybuny Śląskiej:)(My favourite one wink.gif )
"Królowa Nocy!
Janusz Radek wystąpi w październiku dwa razy na Śląsku ze swoim spektaklem "Królowa Nocy". Zbudowana z songów opowieść o fascynacjach, zaskakujących przygodach i coraz to nowych wcieleniach Sandora Vessanyi, ekscentrycznego badacza kobiecej natury, mężczyzny zafascynowanego postacią wampa, scenicznej divy czy szansonistki z kabaretu. W scenariuszu znalazły się utwory z repertuaru Marleny Dietrich, Niny Hagen, Ute Lemper, Violetty Villas, Bjork, Kory oraz angielskiej grupy Tiger Lillies. Bohaterem tego show jest Janusz Radek- wokalista i aktor- zdobywca Grand Prix, nagrody publiczności i nagrody dziennikarzy na 24 Przeglądzie Piosenki Aktorskiej Wrocław 2003, piosenkarz obdarzony niezwykłym, zjawiskowym głosem, oprócz klasycznego męskiego repertuaru, brawurowo wykonuje też piosenki wymagające kobiecej skali głosu. Janusz Radek jest gwiazdą musicali: "Jesus Christ Super Star" W Teatrze Rozrywki w Chorzowie, "Sen nocy letniej" w Teatrze Muzycznym w Gdyni czy "Opowieści Jedenastu Katów" w Teatrze Ludowym w Krakowie."
Już niedługo bo 20 i 21 października w chorzowskiej Rozrywce kolejne wcielenie Sandora Vessanyi czyli przewrotny Judasz Iskariota w "Jesus Christ Super Star" smile.gif , a dziś w telewizji publicznej TVP 1 koncert dla papieża Jana Pawła drugiego i wystąpi nasz drogi Raduś(jak go niektórzy nazywają). Wciąż jestem w szoku i nie mogę się wprost otrząsnąć po tych rewolucjach głosowych i ogólnie muzycznych.....
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 10 Października 2004, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




[img]www.alchemia.com.pl/id,36,md,view,pn,2,galeria.html#herepic
Zdjęcie z Alchemii, tak na dobry początek wink.gif ....Coś dla koneserów:)[/img]
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 10 Października 2004, 19:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Sorry znowu mi nie wyszło z tym zdjęciem(ach, szkoda gadać:)
[url]www.alchemia.com.pl/id,36,md,view,pn,2,galeria.html#herepic
Teraz powinno polecieć:)[/url]
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 10 Października 2004, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Mówi o sobie, że jest najlepiej śpiewającym w tym kraju... historykiem. I pewnie dlatego zdecydował się zagrać Judasza w rock-operze "Jesus Christ Super Star". Pierwszy raz na scenie pojawił się podczas Olsztyńskich Spotkań Zamkowych z Poezją, gdzie zdobył od razu pierwszą nagrodę. Swoje fascynacje tym gatunkiem piosenki rozwijał już podczas studiów historycznych na krakowskim Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest laureatem trzeciej nagrody na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Współtworzył scenę amatorską kabaretu "Zielone Szkiełko". Kilka lat temu można było go także oglądać w koncercie "Kraina Łagodności" podczas Festiwalu Piosenki w Opolu. Jednakże jego zainteresowania muzyczne nie ograniczają się tylko do jednej stylistyki. Z muzykiem Piotrem Zanderem(zespół Lombard) oraz tekściarzem Andrzejem Mogielnickim zrealizował projekt ZANDERHAUS, uwieńczony płytą "36,6"(1998 rok). Jeden z utworów pochodzących z tego albumu pt."Byleś była moja" zaistniał podczas Festiwalu w Opolu w koncercie zatytułowanym "Twoja Lista Przebojów".
Na razie tyle, potem "przemycę"(cóż za forma cool.gif ) calutką biografię Janusza Radka...... biggrin.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Piątek, 22 Października 2004, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




A więc tak....byłam wczoraj w chorzowskiej Rozrywce na musicalu pt."Jesus Christ Super Star" i muszę szczerze przyznać, że jestem w miłym szoku. Mimo tego, że siedziałam aż w szesnastym rzędzie widoczność miałam wyśmienitą, co zwarzając na moje krótkowzroczne oczęta było sukcesem wink.gif . Na początku muszę wypowiedzieć się na temat choreografii i scenografii. Taniec aktorów był dopracowany i prezentowało się to wprost wyśmienicie, nic dodać nic ująć, można było cały czas wpatrywać się w scenę tam cały czas się coś działo. Scenografia też była piękna, szczególne wrażenie zrobiła na mnie końcowa scena kiedy to odgrywający rolę Jezusa Maciej Balcar ukazał się widzom w przepasanej chuście wśród migotliwych świateł na krzyżu, to muszę przyznać bardzo mnie wzruszyło(szczerze mówiąc przez cały spektakl chciało mi się płakać, jakaś mnie taka nutka nostalgii dopadła i nie chciała puścić cool.gif ). Atmosfera też była cudowna, wszystko piękne, dopięte na ostatni guzik, budziło nie lada podziw zebranych tam osób(mój już najbardziej:). Jeśli chodzi o aktorów to oprócz Januszka muszę pochwalić jeszcze kilka osób. Po pierwsze Maria Mayer- to było coś cudownego, na początku nie mogłam zajarzyć cóż to za aktorka gra zagubioną Marię Magdalenę, lecz później sobie to uświadomiłam. Śpiewa niczym anioł i tak samo gra, byłam wniebowzięta jej grą aktorską i duży plusik dla ponadczasowej piosenki(śpiewanej przez Marię M.) "I don't know how to love him", wciąż jeszcze mi brzmi w uszach. Robert Talarczyk, Elżbieta Okupska i Marta Tadla jako kajfasze skazujący Jezusa na ukrzyżowanie. Oni są po prostu cudowni, nie to mało powiedziane.... uwielbiam ich. Jacenty Jędrusik jako zabawowy Herod rozbawił mnie do łez swoimi dzikimi tańcami. Maciej Balcar jak Jezus był spokojny i naprawdę koił ludzkie nerwy, a poza tym ten piękny głos, naprawdę wcześniej nie podejrzewałam, że on tak ładnie śpiewa. A teraz poproszę o najgłośniejsze fanfary- czyli jak to boski JANUSZ RADEK ponownie wprawił mnie w całkowite zdumienie. Uważam, że jest on posiadaczem najpiękniejszego głosu nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Znów całkowicie zaczarował mnie swoją przepiękną rolą Judasza Iskarioty w tymże musicalu, gdybym była tam sama to pewnie siedziałabym z rozdziawioną gębą jak krater. Głos nie ulega żadnym dyskusją, jest przecudny, gra aktorska jest również do pozazdroszczenie, już teraz wiem dlaczego tak go uwielbiam eusa_clap.gif . Biedak miał rączkę na tęblaku, gdyż jak wyjaśniono nam na początku wypadła mu z barku(biedny, aż mi go żal). Miotał się po scenie od Jezusa do Kajfasza, naprawdę poczułam na samej sobie jego żal, skruchę i wielkie bolesne niezdecydowanie. Na własnej skórze uczułam jego ból, biedny nie wiedział cóż ma uczynić, każde słowo i każdy ruch były niesamowicie prawdziwe, jest taki wiarygodny, że aż podziw bierze za serce. Jest po prostu boski, wybaczcie, że się tam nad tym rozpływam, ale naprawdę jest nad czym, a raczej nad kimś lol.gif . Nie mogę zapomnieć tego głosu i tej cierpiącej postaci, od wczoraj zaczęłam szczerze współczuć Judaszowi, właśnie dzięki roli Janusza(ach, żyć nie umierać drunken_smilie.gif ). Nic więcej już o tym nie napiszę, gdyż żadne słowa tego nie wyrażą, jestem wniebowzięta i szaleńczo zachwycona. Proszę mi za to wybaczyć, ale nie ręczę dziś za siebie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
PS. A już za dwa dni w poniedziałek 25 października wychodzi na rynek nowa płytka Januszka pt."Serwus Madonna"(już zacieram rączki, muszę ją koniecznie mieć). Będą tam piękne piosenki Ewy Demarczyk(którą zawsze uwielbiałam:) i innych wykonawców działających i tworzących w sławetnej Piwnicy Pod Baranami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już się nie mogę doczekać!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <Margot> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Piątek, 22 Października 2004, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czas przerwac ten monolog :))
6 postów pod rzad to chyba niepisany rekord heh-a
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Nie moja wina, że nikt nic nie pisze. Mogę mieć tylko nadzieję, że ktoś wreszcie coś napisze..... eusa_wall.gif
  
Re: <Margot> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 17:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




albo trafilas na nisze rynkowa w ktorej ty jedna jestes spacjalistka :)
albo tak wyczerpujesz temat ze nikt nie ma nic do dodania

ja do powiedzenia mam 3 rzeczy

1 jego wykonie "dziwny jest ten swiat" jest IMO lepsze od oryginału i zawsze mnie ciary przechodza

2 jest za dobry dla co poniektórych = stanowi zagrozenie
vide ostani koncert ku czci Niemena
wydawało sie ze powinien tam byc oczywistym gosciem i po to ogladalem to w TV a tak nie bylo

3 zdecydowani wole jego stare "niekomercyjne" kawałki
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 20:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




I właśnie o to mi chodziło..... wink.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 23 Października 2004, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




J@ger : Piątek, 22 Października 2004 22:17 :
6 postów pod rzad to chyba niepisany rekord heh-a


Mnie się zdarzało mieć więcej. wink.gif
  
Re: <Berger> Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Niedziela, 24 Października 2004, 00:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ty sie nie miescisz w skali, to ciebie nie licze :D


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Listopada 2004, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lady de W
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #621
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Ja tylko dodam, ze też uwielbiam Pana Janusza i niestety nie miałam możliwości zobaczenia Go na żywo. Chętnie sobie podyskutuję o Jego twórczości, własciwie będzie to z mojej strony także pean ku czci. Ten post trochę pachnie spamem, ale dopiszę coś później, (chyba?-zawsze tak piszę, a potem jakos nic z tego nie wychodzi), teraz biegnę na cmentarz zapalić znicz nad prochami przodków mych biggrin.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 09:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Miło mi Lady De W,że również lubisz Janusza,już myślałam że jestem tu osamotniona wink.gif Ale nie o tym chciałam,chcę napisać o nowej płycie Janusza pt."Serwus Madonna",która mnie doprawdy pozytywnie zaskoczyła(a jakże to inaczej cool.gif ).Myśląc że jest podobna do poprzedniej myliłabym się i to bardzo,bo chociaż stylistycznie nawiązuje do debiutu Janusza to jednak jest odrobinę spokojniejsza(cokolwiek to w tym względzie znaczy;) i bardziej liryczna(mówię tak jakby tamta była jakimś nieprzymierzając heavy metalem wink.gif ), w każdym razie tamta jest taka bardziej "szalona" i bardziej obrazująca dziwne i nieraz szokujące zachowania dobrze nam znanego Sandora Vessanyi(chyba widziałam go gdzieś niedawno,chyba w Korova Sushi Bar,nie jestem pewna biggrin.gif ). Tamta z pewnością porażała mnie pięknymi polskimi tekstami(nawet Tiger Lillies nie zaśpiewaliby tego lepiej niż Janusz,kiedyś pomyślała bym zapewne co innego,ale to były dawne czasy:),ognistą i porywającą muzyką i niesamowitą postacią lekko nawet diabolicznego Sandora(Janusz jest świetnym aktorem). Natomiast słuchając najnowszej płyty można popaść po prostu w jakiś taki liryczny sen,można słuchać i słuchać to się nigdy nie nudzi,piosenki Ewy Demarczyk i artystów występujących na deskach sceny Piwnicy Pod baranami,piękne kompozycje Zygmunta Koniecznego(dla ciekawskich ostatnio w telewizyjnej jedynce był emitowany koncert z piosenkami pana Koniecznego,nigdy nie zapomnę "Tomaszowa" w wykonaniu cudnej Kasi Groniec). Podobają mi się wszystkie piosenki,lecz muszę wymienić to kilka: "Tomaszów"-piękne słowa i muzyka,mam z nią wiele miłych i mniej miłych skojarzeń,piękna miłość o której każdy marzy,nutka liryzmu,słysząc tą piosenkę zawsze mam łzy w oczach,jest po prostu nieziemska, "Skrzypek Horowic"-może mam z tą piosenką dziwne skojarzenia,no ale cóż poradzić,kojarzy mi się z tym życie ludzi w obozach koncentracyjnych(trochę też z "Pianistą" wybitnym dla mnie filmem),może to z powodu nazwiska w tytule kojarzy mi się to z żydami, a może z powodu mojej niedawnej wycieczki do Oświęcimia i Brzezinki,nie wiem. W każdy razie zawsze mam przed oczyma te smutne,zaludnione baraki i wychudzonych ludzi w starych pasiakach, "Barany"-widzę piękną ukwieconą łąkę i pasące się tak małe,kremowe baranki,jest to taka spokojna,nieco kojąca piosenka,przynosi mi upragniony spokój, "Groszki i róże"-słowa przepiękne i taka atmosfera nie potrafię tego opisać,po prostu kocham tą piosenkę i wszystkie inne,są niektóre skoczne i wesołe(moje ukochane i wciąż wspominane "Ballada o cudownych narodzinach Bolesława Krzywoustego":), a inne smutne i jakże refleksyjne. Uważam z ręką na sercu,że Janusz swoją twórczością zrobił w naszym kraju rzecz niesamowitą,bo czyż znajdzie mi ktoś równie cudownego artystę? Może i znajdzie się ktoś wykonujący podobną muzykę,lecz czy ktoś jest w stanie ukazać ludziom to piękno które ukazuje mi Janusz radek? Wątpię. Jestem bardzo wdzięczna za te wzruszenia,za te refleksje i za każdą nawet najmniejszą myśl podczas słuchania tej pięknej płyty. I muszę tu wspomnieć o jeszcze jednej ważnej sprawie-zdjęcia. Kiedy pierwszy raz ujrzałam okładkę płyty i zdjęcia w środku byłam nimi zachwycona. Uwielbiam czarno-białe zdjęcia,te wyglądają jak sprzed wielu lat,wygrzebane z babcinego kuferka, jak zdjęcia z przedwojennego filmu, mają w sobie tyle magii. Bardzo mi się podobają, a poza tym Janusz wygląda na nich jak jakiś dawny anioł lub jak to się wyraziła moja mama "przedwojenny kochanek"(podoba mi sie to określenie wink.gif ). Jeśli ktoś ponad to widział nowy teledysk Janusza do piosenki pt."Moja Madonna" jestem pewna, że wie co mówię,jestem tym bardzie urzeczona całą oprawą graficzną tegoż wydawnictwa,które zajmuje ważne miejsce w mojej płytotece eusa_clap.gif Zapraszam w grudniu na dwa spektakle z udziałem Janusza(jeśli ktoś zawłaszcza mieszka na Górnym Śląsku w pobliżu Katowic lub Chorzowa lol.gif )"Serwus Madonna" i sławetna "Królowa Nocy" oczywiście w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Bileciki już mam,najbardziej mnie cieszy,że te dwa recitale są dzień po dniu więc emocje będą wciąż narastały, ja chyba umrę do grudnia.
PS.Apeluję aby w tegorocznych Yachach Janusz dostał główną nagrodę na najlepszy teledysk(i oczywiście rolę męską, a jakże to tak lol.gif ). Już trzymam kciuki za złoto lub platynę dla Janusza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Nie pozostaje mi nic innego jak najzwyczajniej w świecie pogratulować..... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Hercowicz wariatko Hercowicz,raczycie mi wybaczyć jak zwykle się przejęzyczyłam(kiedyś mnie to zgubi,wiem to redface.gif ,aż mi głupio,ach) eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif eusa_wall.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Środa, 03 Listopada 2004, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jennefer
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #1953
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Ogólnie to nie mam nic przeciwko takiej muzyce jaka śpiewa Janusz Radek. Podoba mi się kilka jego piosenek, zwłaszcza jedna, nie wiem jak brzmi dokładnie tytuł, chyba "Avinion" czy jakoś tak. Chociaż z drugiej strony to sposób w jaki on śpiewa dziwnie kojarzy mi sie z Michałem Bajorem, choć nie zawsze. Ale co tam, do Bajora też nic nie mam wink.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Czwartek, 04 Listopada 2004, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Mała ciekawostka dziś na TVP2 w porannych audycjach z Anną Popek i Romanem Czejrakiem gościem był Janusz z promocją swojej nowej płyty,była mała rozmowa na temat kryteriów wobec,których były wybierane piosenki na płyt,trochę też o nowym teledysku Janusza do piosenki pt."Moja Madonna".Janusz jak zwykle pięknie mówił(bo oczywiście nie tylko pięknie śpiewa wink.gif ).Następnie został pokazany ów wspomniany teledysk,jest naprawdę śliczny,czarno-biały taki przedwojenny,wciąż mi to chodzi po głowie,takie rzeczy jednak długo siędzą w głowach(niestety te gorsze również,ale to już nie ten wątek cool.gif ).PS.Gratulacje dla Leszka Możdżera za piękną muzykę do "Pieśni Puka"(o jakże bym chciała kiedyś zobaczyć morskie wydanie "Snu nocy letniej" z Januszem w roli Puka,notabene mojego ukochanego bohatera z tejże książki Szekspira:)!!!!!!!!!!!!!!!!1
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Czwartek, 11 Listopada 2004, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Dla zainteresowanych proponuję fajną stronkę Asi(oczywiście o Januszu Radku,zapraszam serdecznie)- januszradek.w.interia.pl jest naprawdę na czym zawiesić oko. Zapraszam również na oficjalną stronę Janusza www.januszradek.pl piękne zdjęcie,zwłaszcza na stronce poświęconej najnowszej płycie "Serwus Madonna",jak już niegdyś mówiłam te zdjęcia mnie po prostu porażają,nie ma co owijać w bawełnę. I jeszcze na koniec dla tych bardziej spragnionych muzyki i twórczości Janusza,polecam gorąco świetne forum na stronie mojego ulubionego Teatru Rozrywki- www.teatr-rozrywki.pl można pogadać z fajnymi ludzmi o swoim idolu,jak i także o cudownych sztukach tam wystwianych,zapraszam wszystkich... cool.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Dziś w "30 Tonach" Janusz Radek jako nowość na miejscu 10 ze swoją najnowszą piosenką pt."Moja Madonna". Trzeba nam głosować ludziska,fani łączmy się i pozwólmy aby Janusz wraz ze swoją piosenką przegonił Brodkę z pierwszego miejsca. Chyba da radę,co? wink.gif
  
Re: Serwus Janusz Radek:)
PostWysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2004, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Witajcie ponownie! Muszę napisać o dwóch jakże ważnych dla mnie dniach w Teatrze Rozrywki,które spędziłam w jakże miłym towarzystwie Janusza Radka i jego pięknej muzyki(naprawdę warto wydać na niego każdą sumę pieniędzy,nic tak nie poprawia mi humoru). A więc miałam niewątpliwą przyjemność być uczestniczką dwóch wspaniałych recitali Janusza i to dwa dni pod rząd(sobota i niedziela-18 i 19 grudzień:). Pierwszy dzień to piosenki z ostatniej płyty pt."Serwus Madonna",w większości kompozycje niezrównanego Zygmunta Koniecznego. Janusz w pięknym wdzianku rozmawiał z widzami pomiędzy wykonywanymi utworami,dzięki czemu wszyscy mieliśmy z nim jeszcze większy kontakt(zwłaszcza kiedy mówił różne śmieszne rzeczy np.przed piosenką "Naga Dziewczyna,wszyscy pokładali się ze śmiechu,no i jeszcze powiedział że chorzowska scena jest dla niego wyjątkowa i bardzo lubi do nas przyjeżdżać,warto żyć aby usłyszeć z jego ust takie słowa:).Koncert jak zwykle piękny,panowie grający(podziękowania dla Pana Marcina za piękną grę na fortepianie),Janusz śpiewał jak anioł,jest naprawdę niezrównany,zawsze ilekroć mam okazję i przyjemność słuchać go na żywo mam zgubne wrażenie iż nikt nie ma piękniejszego głosu i takiej wielkiej charyzmy,porywającej wręcz wszystkich ludzi,wsłuchanych w muzykę. Były oczywiście obowiązkowo trzy świetne bisy(nie mogło być przecież inaczej,aż mi było go później żal było widać jaki jest biedak zmęczony i nie ma już siły śpiewać,a tu bohatersko przyszło mu odśpiewać jeszcze trzy piosenki dla rozkrzyczanej i naprawdę zachwyconej publiki:).Drugi recital był jeszcz piękniejszy niźli ten pierwszy,uwielbiam wprost utwory z jego pierwszej płyty pt."Królowa Nocy",tym razem nie było śmiesznych rozmów pomiędzy piosenkami tym razem było przedstawienie,jakie zawsze towarzyszy temuż koncertowi. Śpiewał piękniej niż kiedykolwiek i każdy kto tam był może to potwierdzić:)Potem znów kolejne trzy bisy,w tym ten najpiękniejszy,bezgłośny(stwierdziłam,że Janusz ma naprawdę wspaniałe poczucie humoru i przede wszystkim piękne podejście do swoich fanów,widać że naprawdę pomimo wszystko bardzo nas szanuje i zależy mu na nas,ja to po prostu wiem,zdążyłam się o tym przekonać na własnej skórze wygarbowanej:).Potem przyszedł czas na emocjonujące podpisywanie płyt(dl mnie był co najmniej wstrząsające:),Janusz w pociesznym żółtym dresiku siedząc za stolikiem podpisywał z uśmiechem na twarzy podsuwane mu pod nos płyty i różnorakie karteluszki. Ja podałam obydwie płytki Januszka i teraz jestem już szczęśliwą posiadaczką dwóch pięknych autografów na dwóch płytach. Czasem wciąż zaglądam w głąb płyty i przyglądam się onemu podpisowi i wciąż trudno mi uwierzyć w moje wielkie szczęście. Dziękuję Panie Januszu za te dwa cudne dni,tego nikt nie może mi odebrać i chwała Bogu za to;) Później postaram się zamieścić fajne zdjęcia z tych emocjonujących wieczorów,mam nadzieję że kogoś to wreszcie zainteresuje,w was pokładam mą nadzieję;)Całusy dla wszystkich wiernych fanów,łączmy się wraz z Januszkiem;)
  
Serwus Janusz Radek:)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010