Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> 3 pytania o inwigilator
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
3 pytania o inwigilator
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Solange
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1888
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam

Mam pytanko odnośnie inwigilatora a konkretnie o połączenia. Co oznaczają różne opisy przy użytkowniach w moich kontaktach np: brak połączenia p2p, użytkownik za NATem, połączenie p2p. Czy na podstawie tych informacji mozna się dowiedzieć czegoś więcej.
I jeszcze jedno, jaka moż być przyczyna tego, że mam osobę w swoich kontaktach a osoba ta mówi, że u niej w inwigilatorze wysiwetla się jej, że nie mam jej w kontaktch.
I ostatnie pytanie. Jeżeli pkazuje mi się, że dana osoba nie ma Cię w kontaktach, to oczywiście sprawa jest jasna. Ale czy może być tak, że pokazuje mi jedną z opcji połączenia np brak połaczenia p2p a osoba ta nie ma mnie w swoich kontaktach.

Przepraszam, mogłam namieszać ale zależy mi na odpowiedziach wink.gif
Dzięki, będę wdzięczna za odpowiedź, pozdr
S.
  
Re: <Solange> 3 pytania o inwigilator
PostWysłano: Czwartek, 21 Października 2004, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




namieszlas

polaczenie p2p = peer to peer = bezposrednie
czyli obie osoby maja ip zewnetrze i istnieje bezposrednie polaczenie pomiedzy nimi mozna gadac głosow i przesylac pliki

jak nie ma to wiadomo

za NATem to znaczy za fire wallem czyli ip ukryte, porty poblokowane i tez nie ma p2p ale nei do konca.

reszta to kwestia zgodnosci wersji
mam nadzieje ze napisalem to zrozumiale
  
3 pytania o inwigilator
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010