Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking -> Nieciekawe podkręcanie na Abicie IC7-G
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nieciekawe podkręcanie na Abicie IC7-G
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 02:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Kurcze kupiłem nowego kompa w tym tą płytę. P4 2.4C na standardowym napięciu z boxowym coolerem podkręcił się do 3GHz. Nieżle. Teraz ten sam proc ale z chłodzeniem wodnym (44C zamiast 65C) i napięciem 1.8V (zamiast 1.525V) efekt. Nadal tylko 3GHz. Może wina pamięci. Gdzie tam. Geil 433 CL2. Przy 3GHz pamięć chodzi na 2-5-2-2 400MHz, przy 3.1 jużnie chodzi nawet z 3-8-4-4 346MHz. Moim zdaniem winna tu jest płyta, która niewytrzymuje FSB ponad 1GHz. Gdybym wiedział, że ta płyta tylko tyle pociągnie to bym kupił 2.8C miałbym chociaż 3.5GHz
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 14:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




a czemu nie IS7 ?
  
PostWysłano: Czwartek, 26 Czerwca 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Bo zakładałem, że na lepszej podkręci sięlepiej. eusa_wall.gif
Teoretycznie i875 są lepiej testowane od i865 i powinny wytrzymywać wyższe częstotliwości. Sama kwestia PAT to mi jest obojętna, bo to działa tylko jak pamięć chodzi na 1:1 a 500MHz to ja z pamięci niewycisnę.
  
Re: Nieciekawe podkręcanie na Abicie IC7-G
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




hmm... może PATa wyłączyć , a najlepiej to sprawdzic tego proca na innej płycie - byc może to jego kres
  
Re: Nieciekawe podkręcanie na Abicie IC7-G
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




sory za spóźnioną reakcje - troche mnie tu nie było

chętnie podyskutuje na temat Abita i P$H$
  
Re: <Kazan> Nieciekawe podkręcanie na Abicie IC7-G
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 03:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak jużnapisałem PAT jest wyłączony, przy włączonym podkręca się minimalnie ponad normę. Nie znam nikogo kto ma P4. Sami AMDowcy.crazy.gif
  
Re: Nieciekawe podkręcanie na Abicie IC7-G
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




to jest nas już dwóch ...
do tej pory byłem mniej lub bardziej zadowolony z AMD , ale obecnej przesiadki nie żałuje
  
Nieciekawe podkręcanie na Abicie IC7-G
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Overclocking :: Tweaking

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010