Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> Koncert Deus Meus w Poznaniu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Koncert Deus Meus w Poznaniu
PostWysłano: Piątek, 05 Listopada 2004, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
t.nowak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1987
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Hej! Czy ktoś może potwierdzić miejsce koncertu Deus Meus 17.listopada w Poznaniu? Czy jesto to na pewno kościól Pallotynów?
  
Re: <t.nowak> Koncert Deus Meus w Poznaniu
PostWysłano: Sobota, 06 Listopada 2004, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lofya :)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1934
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




nie mam zielonego pojecia,ale sama też chętnie się dowiem biggrin.gif . Daj znać jak będziesz wiedzieć smile.gif
  
Re: <lofya :)> Koncert Deus Meus w Poznaniu
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Listopada 2004, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
t.nowak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1987
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Widziałem plakat! Koncert jest u Pallotynów, o 19.00, 17.listopada. Bilety w Acid Shopie, u Pallotynów i pod numerem 888 830 446 o ile dobrze zapisałem. Do zobaczenia na koncercie(?).
  
Re: <t.nowak> Koncert Deus Meus w Poznaniu
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Listopada 2004, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lofya :)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1934
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




hehehe... z warszawy do poznania jednak trochę jest lol.gif Z początku miałam nawet plany by jechać,ale już wiem że nie wypalą sad.gif . W każdym razie będę obecna tam duchem biggrin.gif
  
Re: <lofya :)> Koncert Deus Meus w Poznaniu
PostWysłano: Wtorek, 09 Listopada 2004, 09:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
t.nowak
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1987
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Z tego co znalazłem na stronie www.deusmeus.kdm.pl w W-wie też będą!

19.11.2004 - Warszawa-Bemowo
Ośrodek Profilaktyczno – Wychowawczy Michalitów na Bemowie
Godz. 19:00, Cena biletu: 15,00 PLN
Miejsca sprzedaży biletów:
1. Ośrodek Profilaktyczno – Wychowawczy Michalitów na Bemowie
2. Sekretariat Radia Józef - od 25 pażdziernika
  
Re: <t.nowak> Koncert Deus Meus w Poznaniu
PostWysłano: Środa, 10 Listopada 2004, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lofya :)
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1934
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




prosze prosze... biggrin.gif dobrze,że są osoby tak poinformowane jak Ty. W takim razie to wspaniałe wydarzenie mnie nie ominie eusa_clap.gif

Dzięki wielkie biggrin.gif
  
Koncert Deus Meus w Poznaniu
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010