Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> PRZEPROSINY!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
PRZEPROSINY!
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 10:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Czasami trzeba zachować się po męsku i przyznać się do popełnionych błędów. W związku z moim wczorajszym postem do mojego tematu BRAWA DLA FANÓW, BRAK WYROZUMIAŁOŚCI DLA PSEUDOFANÓW chciałbym sprostować nieco swoje słowa:

1) Bardzo PRZEPRASZAM wszystkich tych, którzy poczuli się urażeni użytym przeze mnie określeniem pseudofani (pseudaki), skierowane do ludzi, którzy ulegli pokusie ściągnięcia nowej płytki z netu.
Swojego zdania nie zmieniam i będę go bronił do ostatniej kropli krwi. Lecz jest to tylko MOJE ZDANIE, które wynika z zasad którymi się kieruję. W moim poście przekroczyłem jednak granice wolności słowa. Zasady zasadami, ale nie mam prawa oceniać innych ludzi. A za określenie „pseuofani” słusznie mi się oberwało.
Mój post naprawdę był wymierzony w HIENY (oświadczam, że używam tego słowa z pełną odpowiedzialnością), które poprzestaną na płycie ściągniętej z Internetu. Oni zasługują na określenie pseudofani. Natomiast tym wszystkim, których chwilowo zaślepiło pożądanie nowej płytki, ale którzy i tak 22 listopada lojalnie pobiegną do sklepu po płytę jeszcze raz mówię przepraszam. Oczywiście za użyte określenie, bo WEDŁUG MNIE ściągnie płyty z netu nie jest OK wobec zespołu.

2) Droga Karolo!
Moje słowa miały być takim niewinnym żartem. Myślę o tym od wczoraj już po raz 367. Mnie te słowa wydawały i wydają się zabawne. Jeśli jednak kogoś mogły urazić to bardzo PRZEPRASZAM. Po Twoich słowach pogrążyłem się w smutku. Jak mogłem obrazić uczucia PIERWSZEJ FANKI U2 WE WSZECHŚWIECIE. Z pokorą przyjmuję cięgi i wstydliwie chylę przed Tobą czoła. Jednak naiwnie proszę jednak o wybaczenie i troszkę zrozumienia. Na skutek dziwnych zasad muszę czekać jeszcze całe 9 dni na dźwięki nowej płyty. Mój organizm się już buntuje a rozum odmawia posłuszeństwa. Więc proszę o spojrzenie na mnie łaskawym okiem. Jestem gotów osobiście prosić o Twoją łaskę i zrobię to na pewno podczas przyszłorocznego koncertu U2 w Polsce. Proszę WYBACZ. W innym wypadku stracę całą radość z premiery nowej płyty. A chyba wiesz co to znaczy dla fana. To gorsze niż śmierć!
  
Re: <Atomic_Mario> PRZEPROSINY!
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 11:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




to mi sie podoba!!!!!!!!

szanuje twe zdanie i nieh tak pozostanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wszyscy fani U2 trzymajcie się!!!!
  
Re: PRZEPROSINY!
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario : Listopada 12 2004 :

2) Droga Karolo!
Moje słowa miały być takim niewinnym żartem. Myślę o tym od wczoraj już po raz 367. Mnie te słowa wydawały i wydają się zabawne. Jeśli jednak kogoś mogły urazić to bardzo PRZEPRASZAM. Po Twoich słowach pogrążyłem się w smutku. Jak mogłem obrazić uczucia PIERWSZEJ FANKI U2 WE WSZECHŚWIECIE. Z pokorą przyjmuję cięgi i wstydliwie chylę przed Tobą czoła. Jednak naiwnie proszę jednak o wybaczenie i troszkę zrozumienia. Na skutek dziwnych zasad muszę czekać jeszcze całe 9 dni na dźwięki nowej płyty. Mój organizm się już buntuje a rozum odmawia posłuszeństwa. Więc proszę o spojrzenie na mnie łaskawym okiem. Jestem gotów osobiście prosić o Twoją łaskę i zrobię to na pewno podczas przyszłorocznego koncertu U2 w Polsce. Proszę WYBACZ. W innym wypadku stracę całą radość z premiery nowej płyty. A chyba wiesz co to znaczy dla fana. To gorsze niż śmierć!


Ojej spokojnie... ja nie jestem wcale taka straszna ;) Po prostu nie spodobało mi sie to bardzo, wyraziłam swoje zdanie na forum. Bardzo doceniam, że przeprosiłeś wszystkich. Szczerze, jestem naprawdę zaskoczona Twoimi przeprosinami... Pozytywnie, naturalnie... Najlepiej jak zapomnimy o całej sprawie smile.gif
  
Re: PRZEPROSINY!
PostWysłano: Piątek, 12 Listopada 2004, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif eusa_clap.gif za odwagę
  
Re: PRZEPROSINY!
PostWysłano: Sobota, 13 Listopada 2004, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




To chyba nie ładnie cytować samego siebie:):
"Co do ściągania nowego albumu... Myślę, że My - fani i wielbiciele muzyki U2, odwiedzimy sklepy muzyczne. Na Nas U2 nie stracą ani złotówki. Co innego, jeśli pomyślę o tych, którzy ściągną album, powielą i zaczną nim handlować. Albo tych, dla których nowy album U2 to tylko kolejna porcja muzycznego "mięsa", ściągnietego z netu.

Nas dotyczy raczej inny rodzaj dylematu. Czy czekać do 22 listopada? Bo to jest OFICJALNY dzień premiery, czy może już teraz przekonać się jaki będzie ten nowy album. Poczekać na album z okładką pachnącą jeszcze farbą, czy już teraz delektować się muzyką. Może być też tak, że słuchając teraz, to już nie będzie to samo 22 listopada. Każdy z Nas sam może podjąć decyzje. Myślę, że ma prawo o tym głośno mówić ale nie ma prawa do jednegp - do komentowania wyboru innych fanów:). I takie jest właśnie moje zdanie"

Brawo za zreflektowanie się!!!!! Pozdrawiam Cię Atomic Mario:)!!!!
  
Re: <U2roopa> PRZEPROSINY!
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




delektowac sie juz teraz!
i to na pewno bedzie to samo.
to moje zdanie.
  
PRZEPROSINY!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010