Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 02:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




No i kolejny post mego autorstwa... Nie znacie może LINKÓW (bo książek w mojej dziurze nawet nie ma skąd skombinować), gdzie mógłbym znaleźć informację o broniach i machinach oblężniczych, ich budowie, nazwach poszczególnych części? No i co nieco o taktyce średniowiecznej... to ostatnie niekoniecznie bo sam potrafię myśleć taktycznie, ale poduczyć się zawsze czegoś nowego można ;)
Z góry dzięki wielkie
  
Re: <Zguba> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 02:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




To na pewno pytanie na forum Literatura??? shock.gif
  
Re: <Berger> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 02:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




raczej tak ;) Jakby nie patrzeć literaruta popularno-naukowa (troszke naciągnąć) o broni, taktyce i machinach. Da się takową znaleźć w necie, ale niestety ja do tego szczęścia nie mam. Ew. jak ktoś zna fachowe książki to niech da tytuły i autorów, może uda mi się załatwić
  
Re: <Zguba> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 02:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ekhm... trochę, powiadasz... Może i tak. Nie wiem, nie znam się. Ale moim zdaniem lepszy byłby Hyde Park, czyż nie? eusa_eh.gif
  
Re: <Berger> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 02:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Zobaczy się co adminek powie... Mi się wydaje, że tu, ale w rozdizałce tematów to raczej też się nie znam.
  
Re: <Zguba> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 02:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Uważaj, bo poza... ekhm... adminkiem, jest tu jeszcze Poziomka. Pół biedy, jeżeli Twoje opowiadanie Jej się spodoba. Ale jeśli nie...
  
Re: <Berger> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 02:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Podejżewam, że wylecę z forum sad.gif No cóż trudno się w taki sposób mówi, poszukam innego... swoją drogą za dużo na kompie siedzę, bo szukam właśnie o broni, pieśniach itp itd, aby potem jak najlepiej opowiadanka wychodizły :/
  
Re: Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 03:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zguba :
szukam właśnie o broni, pieśniach itp itd, aby potem jak najlepiej opowiadanka wychodizły :/


Tak, to jest chyba najwłaściwsza linia obrony, która ewentualnie mogłaby Ją ułagodzić. Gorzej, jak przyjdzie Zed...
  
Re: <Zguba> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 18:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Berger miał rację!!! A Twoje tłumaczenie było mętne.
Nie przekonałeś mnie kolego, dlatego temat wylądował tu. Myślę, że to nawet lepiej, bo tu znajdzie zdecydowanie więcej odbiorców. Z forum nie wyleciałeś, z "Literatury" wyleciał jedynie jeden z Twoich wątków i mam nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie większym problemem smile.gif
  
Re: <Pozioma> Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2005, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Nie, nie będzie. Dziekuję słodziudka Poziomko biggrin.gif
  
Re: Broń, machiny oblężnicze i taktyka
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2005, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zguba :
słodziudka Poziomko biggrin.gif


No, teraz to już masz naprawdę przechlapane! lol.gif
  
Broń, machiny oblężnicze i taktyka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010