Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> Skype (problem)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skype (problem)
PostWysłano: Sobota, 08 Stycznia 2005, 15:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sebastian15
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2452
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Mam problem!! Gdy rozmawiam z kimś przez skype to w słuchawkach mam echo!! ( jak coś powiem to potem słyszę to samo w słuchawkach) Co mam zrobić żeby tego echa nie było??
  
Re: <Sebastian15> Skype (problem)
PostWysłano: Sobota, 08 Stycznia 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




osoba, z którą rozmawiasz niech założy słuchawki i wyłączy głośniki, bo jej mic zbiera to, co z głośników się wydobywa, stąd echo.
  
Re: Skype (problem)
PostWysłano: Niedziela, 09 Stycznia 2005, 15:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lespro
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2459
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




po drugiej stronie ktos ma mikrofon i glosniki
jak cos powiesz to slychac po chwili w jego glosnikach
a glosniki nadaja na jego mikrofon
ty slyszysz to co nadaje jego mikrofon
proste?
namow go na sluchawki
to tego nie bedzie slychac
  
Skype (problem)
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sebastian15
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2452
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




No włąsnie to nie jest taki problem! Raz przepiąłem mikrofon z karty dziwiekowej na standardowe wyjscie komputerowe ( chyba z płyty głównej) i na kilka sekund było normalnie a potem znowu sie echo zrobiło! Gdziesz czytałem ze to cos zwiazane z mikserem czy cos takiego ale niewiem co to jest

I to chyba jest tak ze zamiast wysyłania dzwieku wyłącznie do drugiej osoby ten sam dzwiek dostaje ja
wiec niewiem co mam robic sad.gif
  
Skype (problem)
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010