Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci -> skarbczyk
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
skarbczyk
PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




www.skarbczyk.com
odgrzebalem o tym watek na deplu i pomyslalem, ze warto tutaj zamiescic rowniez adres :)
(dzieki trini, ze wtedy znalazlas te strone ;))

<fieldset><legend>Tomasz</legend>
<b>Charakterystyka osoby:</b>
<i>Osoba o tym imieniu jest człowiekiem inteligentnym, szlachetnym, kulturalnym i niezwykle subtelnym. Ma dar zjednywania sobie ludzi, urabiania ich na swój sposób, wciągania ich do wykonywanych wspólnie zadań zawodowych i publicznych. Ma duże uzdolnienia organizatorskie, dlatego szybko odnosi sukcesy. Miewa też po drodze kłopoty. Jednakże jako, że ma umysł praktyczny, umie swoje troski w porę rozładować. Z przekonania jest konserwatystą, w działaniu postępowcem, w myśleniu nowoczesną osobą. Te wszystkie cechy ześrodkowują się i przynoszą mu sporo sukcesów. Rodzinę zakłada dość wcześnie, do swych obowiązków w małżeństwie i w rodzinie podchodzi z rozwagą, szanuje rodziców. Osoby te są wielkimi miłośnikami przyrody, odbywają wycieczki, czytają książki. Mają jednak również skłonności do gier hazardowych i nadużywania alkoholu.</i></fieldset>
cool.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Mają jednak również skłonności do gier hazardowych i nadużywania alkoholu.

eh, eddy... w gwiazdach masz to pisane biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




czemu nie zamiescisz swojego opisu imienia? :>
  
Re: skarbczyk
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Marcin
Mężczyzna o tym imieniu posiada twórczy umysł, jest dobrym organizatorem. Może być nawet trybunem ludu, bowiem zdobywa wielki autorytet. Na dobro jego imienia pracuje także jego żona, dzieci oraz tradycja rodowa. Osoby te są oddani rodzinie, kochają żonę, dobrze wychowują dzieci. Są skromni, lubią spokój, przebywają wiele na łonie natury. Posiadają skromną osobowość, charakter ułożony ale także może za bardzo zamknięty w sobie. Nie są w stanie siłą narzucać innym swej woli. Udzielają rad i pomocy materialnej innym.



No sporo rzeczy się zgadza :)
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to u mnie
Osoba odpowiedzialna, pełna zaradności, dobry gospodarz i organizator. Potrafi ująć innych i prowadzić do końca podjęte dzieło. Posiada wiele inicjatyw, które konsekwentnie realizuje. Nie znosi słomianego zapału, nie uznaje trudności. Jest człowiekiem bardzo szlachetnym, mądrym i słownym. Ma dar intuicyjnego przewidywania bieg wydarzeń, potrafi zjawiska przyrodnicze logicznie kojarzyć ze sobą oraz interpretować. Mimo to za bardzo dba o swoje wygody, a mniej troszczy się o dobrobyt swojej rodziny, wykształcenie dzieci, życie współmałżonka. Z tego powodu ludzie są im przeciwni.



:) moja żona powinna to przeczytac szczegolnie ostatnie zdanie eusa_clap.gif
biggrin.gif smile.gif smile.gif eusa_clap.gif
  
Re: skarbczyk
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lipca 2003, 04:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Charakterystyka osoby:
Osoba odpowiedzialna
akurat, pełna zaradności może trochę, dobry gospodarz i organizator gdzie tam. Potrafi ująć innych i prowadzić do końca podjęte dzieło nie zauważyłem, za to nie dokończyłem masę. Posiada wiele inicjatyw, które konsekwentnie realizuje wiele inicjatyw i owszem, gorzej z realizacją. Nie znosi słomianego zapału jestem jednym wielkim słomianym zapałem, nie uznaje trudności więc ich unikam. Jest człowiekiem bardzo szlachetnym, mądrym i słownym staram się, ale nie zawsze mi wychodzi. Ma dar intuicyjnego przewidywania bieg wydarzeń chciałbym, potrafi zjawiska przyrodnicze logicznie kojarzyć ze sobą oraz interpretować powiedzmy. Mimo to za bardzo dba o swoje wygody, a mniej troszczy się o dobrobyt swojej rodziny dokładnie!, wykształcenie dzieci, życie współmałżonka do tego stopnia, że nie ryzykuję mienia dzieewczyny. Z tego powodu ludzie są im przeciwnisad.gif.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lipca 2003, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmm zbieznosc imion przypadkowa
ale komentarze prawie identyczne shock.gif
  
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Osoba zmienna, o nierównym charakterze. Raz spokojna i wesoła to znowu nerwowa i wybuchowa. Jeżeli dobierze sobie partnera życiowego, to może przejść przez nie zwycięsko. Osoby te lubą podróże, różne towarzystwa, przyjaciół. Ciągle szukają znajomości, bowiem łatwo ją sobie zrażają. Gdy następują chwile próby, wtedy można liczyć na nich, są opanowani, spokojni, wytrwali, dociekliwi. Jako współmałżonkowie - dobrzy, rodzice - poprawny, najlepsi kochankowie. Wychowują swoje dzieci na ludzi nowoczesnych, z którymi później mają sporo kłopotów, Są niezależni, kochają naturę i przyrodę, lubią podróżować. Nie zajmują się sztukami pięknymi.

o k***a! shock.gif ze tak sie wyraze, sie bardzo zgadza... poza ostatnim wersem.
  
Re: skarbczyk
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Osoba, która posiada to imię jest człowiekiem wyróżniającym się w otoczeniu. Jest nad wyraz słowna, dotrzymuje wszystkich przyrzeczeń, pracowita, gościnna, troskliwa o swoją rodzinę i znajomych. Osoby te wykazują wiele energii w załatwianiu spraw społecznych, są altruistami. Są przeznaczone do zawodów wymagających solidności, skrupulatności. Potrafią wszystko prawidłowo przeanalizować, wyciągnąć wnioski i zastosować je w życiu. Są niezbyt dużymi entuzjastami życia w rodzinie.

To o mnie smile.gif W zasadzie wszystko to prawda, tyle, że ja lubię życie rodzinne.
  
Re: skarbczyk
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




nobody's perfect lol.gif
  
Re: skarbczyk
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 07:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Mam pytanko,
zajrzałam na stronę z imionami, wysztko poznałam prócz charakteryski, nie wiem jak tam się dostać, czy ktoś mi pomoże ?
Z góry dziękuję.
  
Re: <kazia> skarbczyk
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




kliknij w ta malutka ikonke paginy po prawej stronie imienia (taka czerwona stroniczka).

p.s. kazia = niszczycielka! kazic to po staropolsku niszczyc eusa_clap.gif
  
Re: <rude_boy> skarbczyk
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




sorki,
ale nic mi z tego nie wyszło,
tam nie ma treści i opisu,
wyłącznie daty i pochodzenie imienia,
może tak, podaj mi coś o
BOŻENIE - będę zobowiązana - zgoda ?
  
Re: <kazia> skarbczyk
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




masz racje. nic tam nie ma o bozenie. nawet informacji zadnej - tyle, ze meska forma jest bozydar.

na tych stronach tez nie ma

http://www.madzia.olp.pl/imiona/abc_slow.htm
http://strony.wp.pl/wp/imiona/

za to znalazlem gdzie indziej cosik:

BOŻENA

Znaczenie:
Słowiańskie imię żeńskie, do polszczyzny przejęte z języka czeskiego, pierwotnie znaczyło przez Boga obdarowana lub błogosławiona. Dawniej uważano je też za czeski odpowiednik takich imion chrześcijańskich jak: Benedykta, Beatrycza, Beata czy Teodora.
W polskich źródłach średniowiecznych występuje od XIII w. jako Bożana oraz Bożechna i nie można wykluczyć, że są to zdrobnienia od dwuczłonowych imion żeńskich typu Bogumiła, Bogusława. W późniejszych wiekach nie występuje. Bożena pojawia się dopiero w XIX w. zapewne pod wpływem słowianofilskich tendencji ówcześnie panujących.
Występuje też niekiedy jako Bożenna (z podwójnym -n-), zapewne przez analogię do imion Marianna, Zuzanna itp.

Znane osoby:
żona księcia czeskiego Oldrzicha z XI w.

Zdrobnienia:
Bożenka.

Odpowiedniki:
Cz, ros, sch, sł Boźena, buł Boźana, Boźina.

Imieniny:
13 III.
  
Re: <rude_boy> skarbczyk
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a jesli wierzyc http://www.devlinerium.vastnet.co.uk/main.php?sid=3 i potraktowac twoje imie, jako forme bogumily, to:

Charakterystyka kobiety:
Kobieta szczęśliwa gdy ma sporo odpowiedzialnej pracy, której kierowaniem nie lubi dzielić się z mężczyzną gdyż do sukcesu dochodzi własnym sposobem. W zasadzie jest tolerancyjna, lojalna wobec przyjaciół oraz życzliwa dla znajomych. Poza tym jest skrytą, niezależną oraz pewną siebie osobą, wymagającą wiele od swoich współpracowników. Ma nieraz problemy na skutek swej kłótliwej natury z których wychodzi jednak bez szwanku.
  
Re: skarbczyk
PostWysłano: Środa, 13 Sierpnia 2003, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
www.skarbczyk.com
odgrzebalem o tym watek na deplu i pomyslalem, ze warto tutaj zamiescic rowniez adres :)
(dzieki trini, ze wtedy znalazlas te strone ;))

<fieldset><legend>Tomasz</legend>
<b>Charakterystyka osoby:</b>
<i>Osoba o tym imieniu jest człowiekiem inteligentnym, szlachetnym, kulturalnym i niezwykle subtelnym. Ma dar zjednywania sobie ludzi, urabiania ich na swój sposób, wciągania ich do wykonywanych wspólnie zadań zawodowych i publicznych. Ma duże uzdolnienia organizatorskie, dlatego szybko odnosi sukcesy. Miewa też po drodze kłopoty. Jednakże jako, że ma umysł praktyczny, umie swoje troski w porę rozładować. Z przekonania jest konserwatystą, w działaniu postępowcem, w myśleniu nowoczesną osobą. Te wszystkie cechy ześrodkowują się i przynoszą mu sporo sukcesów. Rodzinę zakłada dość wcześnie, do swych obowiązków w małżeństwie i w rodzinie podchodzi z rozwagą, szanuje rodziców. Osoby te są wielkimi miłośnikami przyrody, odbywają wycieczki, czytają książki. Mają jednak również skłonności do gier hazardowych i nadużywania alkoholu.</i></fieldset>
cool.gif


Hej ale czemu Tomek ? a wiem EDDY eusa_clap.gif ... Ja też jestem Tomek biggrin.gif ... tia to przypomina mnie tylko rodziny nie założyłem jeszcze ... za dużo Kobiet mnie lubi(ło) biggrin.gif ... choć ostatnio coś we mnie się zmienia ... wink.gif ale pewnie ten proces potrwa jescze jakąś "chwile" cool.gif a co do "wody" no bez przesady wcale tak nie żłopie wink.gif
  
Re: <rude_boy> skarbczyk
PostWysłano: Czwartek, 14 Sierpnia 2003, 07:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Chciałam bardzo podziękować - słowo
wszystko się zgadza, ktoś tutaj miał rację,
że czasami jest to odpowiednik naszego charakteru,
jeszcze raz dzięki - jak nie wiem co !!!
Teraz prośba mojej córki:
czy jak by chciała dowiedzieć się ocharakteryski jakiś imion,
to czy mogłabym się do ciebie zwrócić z taką prośbą,
nie otwiera mi się ten link co podałeś, nie wiem czemu.
  
skarbczyk
Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010