Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia -> Słowem wstępu
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Słowem wstępu
PostWysłano: Niedziela, 27 Marca 2005, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich fotomaniaków, fotoamatorów, zawodowców, wrażliwych widzów, jednym słowem tych, którym fotografia jest w jakikolwiek sposób bliska, bądź chociaż nieobojętna.
Mam nadzieję, że dzięki Wam (przy moim skromnym współudziale) to forum będzie aktywne i Nasz Drogi Admin (chyba przesadziłem z wazeliną wink.gif ) nie pożałuje, że uległ moim namowom i udostępnił ten kącik.
Spodziewam się, że będzie to miejsce, gdzie dyskutować będziemy na temat sprzętu, techniki fotografii, ciekawych wystaw, uznanych twórców oraz oczywiście publikować własne prace.

<ul><fieldset><legend>Odnośnie ostatniego mam tylko dwie uwagi. </legend>
<ol>
<li>Twórców proszę o zamieszczanie danych dotyczących sprzętu
<li>i (w miarę możliwości) parametrów ekspozycji,
<li>natomiast chętnych do podzielenia się swoimi uwagami na temat fot lojalnie uprzedzam aby opinie typu: "bardzo ładne..", "podoba mi się" tudzież "całkiem do d.." wysyłali autorom privem.Na forum ostaną się jedynie wypowiedzi merytoryczne.
<li>Zarówno pochwały jak i krytyki muszą być rzeczowo uzasadnione.
<li>No i na koniec jedna uwaga techniczna. Zamieszczajmy zdjęcia nie większe niż 640X480 pikseli. Do większych podajemy linki.
</ol>
</fieldset></ul>
Zapraszam.
  
Zamknięty: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 17:52 przez Wujek Zed
Słowem wstępu
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010