Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia -> Słowem wstępu
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Słowem wstępu
PostWysłano: Niedziela, 27 Marca 2005, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła

Użytkownik #165

[ Osobista Galeria ]

Witam wszystkich fotomaniaków, fotoamatorów, zawodowców, wrażliwych widzów, jednym słowem tych, którym fotografia jest w jakikolwiek sposób bliska, bądź chociaż nieobojętna.
Mam nadzieję, że dzięki Wam (przy moim skromnym współudziale) to forum będzie aktywne i Nasz Drogi Admin (chyba przesadziłem z wazeliną wink.gif ) nie pożałuje, że uległ moim namowom i udostępnił ten kącik.
Spodziewam się, że będzie to miejsce, gdzie dyskutować będziemy na temat sprzętu, techniki fotografii, ciekawych wystaw, uznanych twórców oraz oczywiście publikować własne prace.

<ul><fieldset><legend>Odnośnie ostatniego mam tylko dwie uwagi. </legend>
<ol>
<li>Twórców proszę o zamieszczanie danych dotyczących sprzętu
<li>i (w miarę możliwości) parametrów ekspozycji,
<li>natomiast chętnych do podzielenia się swoimi uwagami na temat fot lojalnie uprzedzam aby opinie typu: "bardzo ładne..", "podoba mi się" tudzież "całkiem do d.." wysyłali autorom privem.Na forum ostaną się jedynie wypowiedzi merytoryczne.
<li>Zarówno pochwały jak i krytyki muszą być rzeczowo uzasadnione.
<li>No i na koniec jedna uwaga techniczna. Zamieszczajmy zdjęcia nie większe niż 640X480 pikseli. Do większych podajemy linki.
</ol>
</fieldset></ul>
Zapraszam.

Zamknięty: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 17:52 przez Wujek Zed
Słowem wstępu
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia

Strona 1 z 1  

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010