Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> Krav Maga
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Krav Maga
PostWysłano: Niedziela, 01 Maj 2005, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ARCANA
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #86

[ Osobista Galeria ]

...czy ktos z tak wielce szanownego grona mial do czynienia z Krav Maga? ...prosze o podzielenie sie spostrzezeniami ...

Re: <ARCANA> Krav Maga
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 09:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel

Użytkownik #223

[ Osobista Galeria ]

Miałem o tyle, że obserwowałem trening. lol.gif
Pisałem wówczas reportaż o dwóch trenerach krav maga, oficerach WP, którzy - bazując na regułach tej sztuki - uczyli technik walki wręcz w wojsku.
Samo krav maga zostało wymyślone przez Żydów na potrzeby walki z Arabami. Krav maga łączy w sobie techniki różnych tradycyjnych sztuk walki.
Teoria głosi, że jest skuteczniejsze niż np. karate, bo jego adepci uczą się walki na ulicy, a nie na sportowej arenie. W razie realnego ataku dresiarzy nie zawahają się wręcz, jak zawahać się może mistrz karate. smile.gif
Tyle teoria, ale na oko technika też wyglądała na wcale skuteczną.

Krav Maga
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychamstaff terrierkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonat
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010