Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Ayumi Hamasaki
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepszy album Ayu to:
A Song for XX
0%
 0%  [0]
LOVEppears
0%
 0%  [0]
Duty
0%
 0%  [0]
I am...
25%
 25%  [1]
RAINBOW
50%
 50%  [2]
MY STORY
25%
 25%  [1]
Wszystkich Głosów : 4

Ayumi Hamasaki
PostWysłano: Poniedziałek, 30 Maj 2005, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




wink.gif

Kogo my tu mamy?
Osóbkę w Polsce znaną głównie w kręgu fanów m&a. Jest na tym forum kilku, zatem spróbuję.
Jej image może nieco przypominać typową pop-idolkę. Jednak bardzo zdziwi się ten, kto będzie oczekiwał po jej utworach słodziutkich dźwięków. Jej nuta jest wysoka, mocna i żywa. AYU eksperymentuje z różnymi stylami muzycznymi, nawet techno czy D&B.
Pytanie: jak odnieść się do społecznego już niemal w Kraju Kwitnącej Wiśni fenomenu Ayumi Hamasaki?
Jej twórczość jest banalna?
Moim zdaniem - nie.
Zdrowy psychicznie człowiek nie jest w stanie katować banalnych kawałków przez pół roku dzień w dzień.

Może coś ze mną nie tak? wink.gif
  
Re: Ayumi Hamasaki
PostWysłano: Niedziela, 05 Czerwca 2005, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No taa... doubt.gif
  
Re: Ayumi Hamasaki
PostWysłano: Sobota, 18 Czerwca 2005, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Uważam, iż pani Hamasaki wielką artystką jest! I cokolwiek ludzie mówiliby o jej muzyce mnie się ona strasznie podoba. Jak na razie miałam okazję usłyszeć jedynie album pt."Rainbow"(do innych krążków nie miałam jeszcze dostępu). Dźwięki jej piosenek są jedyne i zaiste niepowtarzalne, nie sposób porównać ich do czegokolwiek innego. Wciąż pozostaję pod mocnym urokiem i wdziękiem tejże "wielowarstwowej" artystki prosto z kwitnącej Japonii:) Cieszę się, że ktoś jeszcze w tym kraju interesuję się j-music! Pozdrawiam serdecznie....
  
Re: Ayumi Hamasaki
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




O, jaka miła niespodzianka smile.gif
Szczerze mówiąc przestałam wierzyć w odp. na mój post, a tym bardziej w odp. tak kompetentną, jak Twoja.

Margot :
Uważam, iż pani Hamasaki wielką artystką jest!


...pomimo 156 cm wzrostu? wink.gif

Margot :
Jak na razie miałam okazję usłyszeć jedynie album pt. "Rainbow"(do innych krążków nie miałam jeszcze dostępu).


„Rainbow”... piękna płyta, piękna okładka.



Muzyka Ayumi Hamasaki jest niezmienna, możesz więc śmiało nurkować po albumy pozostałe bez obaw o rozczarowanie, jeśli takowe nie spotkało Cię przy okazji „Rainbow”.
Osobiście obawiałam się nieco o kształt jej najnowszego wydania pt. „My Story”. Okazuje się jednak, że niepotrzebnie.

Kiedy zgłębisz już zawartość jej pozostałych albumów, czeka Cię jeszcze wiele miłych niespodzianek.
Płyty remixowe bardzooo mnie wciągnęły. Warto również zaznajomić się z teledyskami, ponieważ żaden nie powstał „o tak”. Każdy ma swój smaczek, pomysł i historię.

Bardzo mnie cieszy, że w XXI wieku tworzą jeszcze artyści pomysłowi.

Margot :
Dźwięki jej piosenek są jedyne i zaiste niepowtarzalne, nie sposób porównać ich do czegokolwiek innego.


Święta racja, jednak co złośliwsi nadają Ayumi Hamasaki przydomek „japońskiej Britney Spears”. Uważam, że obie panie może łączyć jedynie olbrzymia popularność.

Margot :
I cokolwiek ludzie mówiliby o jej muzyce mnie się ona strasznie podoba.


Swoją drogą, Ayumi od pół roku nieustannie okupuje miejsce na moim... pulpicie lol.gif Czyżbym ja się... zakochała?
  
Re: Ayumi Hamasaki
PostWysłano: Niedziela, 19 Czerwca 2005, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WILL
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3688
Posty: 406


[ Osobista Galeria ]




Dziewczyny !!!!! tak pięknie piszecie o tej artystce ,że udaję się natychmiast na poszukiwanie jej prac cool.gif eusa_clap.gif cool.gif eusa_clap.gif
  
Re: Ayumi Hamasaki
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Czerwca 2005, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dzikiej właśnie udało się sdobyć wspaniały teledysk do „Hanabi Episode II” i chyba saras sgłupieje s sachwytu! biggrin.gif










Oj sorry to nie to redface.gif



O już.




  
Ayumi Hamasaki
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010