Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Problem komputerowy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem komputerowy
PostWysłano: Środa, 20 Lipca 2005, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jmari
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4457
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Kiedy jestem w internecie nie moge uzywac polskich znaków. Przy nacisnieciu klawisza Alt jedyna literka jaka mi wychodzi to "ó", a w pozostalych przypadkach pokazuja sie jakies B D | [ . W Wordzie i na GG wszystko jest w porzadku, ale kiedy chce napisac na forum, albo wpisuje cos w wyszukiwarke to juz nie dziala. Sprawdzalem ustawienia internetowe, jezyki, czcionki, szukalem nawet wirusa, ale wydaje sie, ze wszystko jest dobrze. Ciekawe czy sobie z tym poradzicie! Licze na Wasza pomoc. Z góry dziękuje - Mariusz.
  
Re: Problem komputerowy
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
petrek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4688
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




cool.gif Nie jestem w tym przypadku do konca przekonany, ale zalecalbym ustawienie w przegladarce kodowania [Character Encoding] na odpowiednie.
  
Re: <jmari> Problem komputerowy
PostWysłano: Środa, 10 Sierpnia 2005, 10:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jarod
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4682
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Hej - ja mam podobny problem nie mam litery "Ć" w małej pisowni - mam tylko w dużej, i do tego nigdzie mi nie działa zawsze musze wkleja"ć" confused.gif ją z Tablicy znaków, ale czasami też mam taki problem jak Ty, wtedy wciskam - lewy Shift i lewy Ctrl, równocześnie i trzymam 3 sekundy. i potem mogę pisać normalnie. Chociaż nie wiem czy to zadziała u Ciebie, ale spróbować można.
  
Problem komputerowy
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010