Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Karta graficzna
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Karta graficzna
PostWysłano: Niedziela, 14 Sierpnia 2005, 21:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Neon1986
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4755
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich. Mam zamiar kupic karte graficzną Ati radeon 9600 Pro 256 MB. W jednym sklepow dowiedzialem sie ze moja plyta główna jest za "stara" i ta karta nie wykorzysta wszystkich swoich mozliwosci na tej plycie, natomiast w innym sklepie dowiedzialem sie ze ta karta bedzie dobrze wspolpracowac z ta plyta i wykorzysta wszystkie swoje mozliwosci.
Konfiguracja mojego kompa to:
płyta głowna:
Gigabyte GA-7VAX VIA KT400 /AGP8X/4X FSB 333/266/200 Socket A
3 DDR DIMM /ATX 6-Channel Audio /4 ATA 133 LAN/ 6 USB2.0
Pamiec Ram: 256 DDR 333
Procesor Athlon 2000XP
Dysk Twardy Seagate Barracuda 120GB

Czy mógłby ktos mi udzielic informacji czy ta karta bedzie wspolpracowac dobrze z tą płytą główna i czy wykorzysta ona wszystkie swoje mozliwosci

z góry dziekuje za odpowiedzi
  
Re: Karta graficzna
PostWysłano: Czwartek, 25 Sierpnia 2005, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1239
Posty: 373


[ Osobista Galeria ]




Twoje płyta główna wcale nie jest taka stara i ma wszystko co jej jest potrzebne żeby w pełni obsłóżyc i współpracowac z taką grafą.
Jeżeli przesiadasz się z gforce na radka to pamiętaj żeby wyłączyc w biosie opcję fast write - jeżeli ta opcja jest włączona to czasami może powodowac spadek wydajności i niestabilną pracę grafiki i ogólnie systemu.
ps. radek 9600 pro jest bardzo fajny (szczególnie gigabyte) ale osobiście polecałbym za podobną cenę radka 9550 od gigacube wersja extreme 2.1 - nie dośc, że nowszy rdzen RV360 a nie RV350 to jeszcze te pamięci (2,8 albo 3,3ns shock.gif ) - przyrost wydajności widac gołym okiem ( a podkręcic też ją jeszce trochę można)wink.gif
  
Karta graficzna
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010