Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Arcade Fire - ktokolwiek wie...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Środa, 02 Listopada 2005, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




Jakiś czas temu uwiodła mnie muzyka Arcade Fire. Po przesłuchaniu "Funeral" - ich debiutu, jestem pod wrażeniem. jeśli ktoś, podobnie jak ja, został uwiedziony przez ta kapelę, to piszcie o waszych wrażeniach.
Jeśli ktoś jest w posiadaniu jakichś pozaalbumowych nagrań zespołu to błagam o znak.
  
Re: Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Środa, 02 Listopada 2005, 18:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Słyszałam o tym zespole, ale nie miałam jeszcze okazji posłuchać, wypadałoby nadrobić zaległości.
  
Re: Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2005, 09:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




"funeral" to dla niektórych najlepszy album 2004 roku. ja do całej płyty nie umiem się przekonać, jednak urzekły mnie utwory neighborhood #3 (power out) i rebellion (lies). fantastyczne piosenki. od nich polecam ci zapoznanie się z zespołem, amalie.
klip do power out:
http://www.sanctuarynewmedia.com/roughtrade/powerout_hi.wmv
  
Re: Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Czwartek, 03 Listopada 2005, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




na zespół trafiłam przypadkiem - chciałam ściągnąć muzykę zespołu laika, a zamiast tego ściągnęłam arcade fire - neighborhood 2 (laika) smile.gif ale to była całkiem przyjemna pomyłka wink.gif

oprócz funeral słyszałam jeszcze my heart is an apple - bardzo lubię tę piosenkę
my heart is an apple pomme-pomme-pomme... biggrin.gif

jeszcze no cars go, ale to jakoś nie zapadło mi w pamięć.


jesli chodzi o funeral - to w całości jakoś średnio, ale jest tam parę piosenek, które naprawdę bardzo lubię, np. wake up (ach te wspomnienia z koncertu u2 hihi), rebellion, crown of love.

pzdr
  
Re: Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Piątek, 04 Listopada 2005, 02:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Muczos gracjaz za wskazówkoz.
  
Re: Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
meteo4
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5568
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




mam pytanko - znacie moze jakas stronke na ktorej mozna znalezc teksty piosenek zespolu arcade fire ???

prosze o odpowiedz
  
Re: <meteo4> Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 01:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




to proste - wystarczy strona zespolu

www.arcadefire.com

lub ta stronka, tu są wszystkie teksty z debiutu, nie wiem gdzie mozna znalesc tłumaczenia, ale wystarcza dobre google i pewnie da sie wygrzebac

http://www.azlyrics.com/a/arcadefire.html
  
Re: Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Środa, 26 Kwietnia 2006, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




no tak. po raz pierwszy usłyszałam ich piosenkę na koncercie U2.
i właśnie wtedy urzeklo mnie "Wake up"
potem zapoznałam się z innymi utworami i zakochałam się w "Sonata" czy "Rebellions"
gorąco polecam, rewelacyjny zespół!
  
Re: Arcade Fire - ktokolwiek wie...
PostWysłano: Wtorek, 06 Czerwca 2006, 02:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Ciekawy zespolik. Przesluchalem plyte i o niej zapomnialem. Ale mam zamiar powrócic bo podobala mi sie.
Miejscami cięzkawa, ale to w sumie plus. Rebellion to nawet niezly hicior.
  
Arcade Fire - ktokolwiek wie...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010