Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> IDOL 3 Idź do strony 1, 2, 3, 4
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




to nie na temat ale masz super chomika smile.gif biggrin.gif smile.gif biggrin.gif [oczko]wlasnie tam weszlam
  
Re: <monsoon> OT: IDOL 3
PostWysłano: Czwartek, 28 Sierpnia 2003, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Cieszę się, że podoba Ci się mój chomik, ale na przyszłość proszę takie uwagi na priv kierować.
  
Re: <Obserwabla> OT: IDOL 3
PostWysłano: Piątek, 29 Sierpnia 2003, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




No ja zamierzam parę razy rzucić okiem, nie ukrywam że głównie na Prokopa i Maleńczuka, swoją drogą ciekaw jestem czemu Wojewódzkiego nie ma. A sama idea programu dla mnie bzdurną jest :->
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Czekałam i mocno się przeliczyłam. Komisja przegina pałę odrzucając ludzi ze swietnym głosem tylko na podstawie doboru repertuaru. Krucjata, którą lansuje przede wszystkim Leszczyński, jest idiotyczna. Nie rozumiem z jakiej paki Ci państwo uzurpują sobie prawo do mówienia tego, co jest kul, a co jest do bani. Najbardziej bawią mnie fani Maleńczuka deklarujący, że Idol to populizm, komercja, pomstujący na sprzedajność swojego idola. Psioczą, klną, ale oglądają każdy program, bo przeca tam Maciuś będzie!
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Obejrzałem jeden odcinek. Akurat w tym odcinku właśnie Maleńczuk skreślił kogoś na podstawie doboru repertuaru. Choć Leszcz też wydziwiał, że dziewczyna wybrała zbyt stary kawałek. Ale ogólnie IMO daja szanse ludziom, którzy mają jakiś talent, nawet jezeli wybrali zbyt trudną jak na ich warunki głosowe piosenkę.
  
Re: IDOL 3
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Komisja przegina pałę odrzucając ludzi ze swietnym głosem tylko na podstawie doboru repertuaru.


Wiesz, tak się składa, że nieco się z nam na tym i powiem Ci, że racji jest tu sporo.
Obiektywnie, warunki głosowe można mieć niezłe, ale to nie znak, że każdy repertuar można śpiewać.
  
Re: IDOL 3
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




po tym jak wczoraj Maleńczuk dosłownie wyzwał Bono (powtarzam wyzwał go publicznie) przed kamerami to poznałem się na tym pudlu i nigdy więcej nie okaże maleńczukowi chwały zly.gif zly.gif zly.gif

pozatym maleńczuk nie ma się co równać z Bono, ja na miejscu Bono nawet butow bym sobie nie dał wypucować przez takiego świra....
nie dość że próbuje naśladować Kubę W. to jeszcze mu to nie wychodzi !
OH maleńczuk

sory za mały OFF-TOPIC ale to jest chamstwo zly.gif
  
Re: <Krzysiek> IDOL 3
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 21:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Luzik Krzyś, kwestia skali.
Co prawda nie wiem co Maleńczuk o Bono mówił, ale jest on postacią, i wierzaj mi nie tylko medialną, jak kolega WOJEWÓDZKI, i można pewne jego teksty przez pryzmat dokonań, bądź raczej przejść brać wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> IDOL 3
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Skoro szukają ludzi z dobrymi warunkami wokalnymi, to na jakiej podstawie odrzucaja ich na podstowie doboru repertuaru? Założenie, ze kandydaci będą chcieli nagrać płytę z muzyką, w stylu piosenki z eliminacji jest mocno na wyrost. I najważniejszy fakt - o gustach się nie dyskutuje, a moim zdanie zbyt wiele padło słów w Idolu o tym, jakie to beznadziejny gust ma polska publiczność.

Maleńczuki zdecydowanie przegiął pałę krytykując U2. Zarozumiały dupek wylazł z niego.
  
Re: IDOL 3
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Skoro szukają ludzi z dobrymi warunkami wokalnymi, to na jakiej podstawie odrzucaja ich na podstowie doboru repertuaru? Założenie, ze kandydaci będą chcieli nagrać płytę z muzyką, w stylu piosenki z eliminacji jest mocno na wyrost. I najważniejszy fakt - o gustach się nie dyskutuje, a moim zdanie zbyt wiele padło słów w Idolu o tym, jakie to beznadziejny gust ma polska publiczność.

Maleńczuki zdecydowanie przegiął pałę krytykując U2. Zarozumiały dupek wylazł z niego.


zgadzam się z tobą w 100% ... eusa_clap.gif
no coż ... cała grupa U2@PL plecie o tym nieprzyjemnym zdarzeniu. ale nic ni możemy zrobić ,,, Bono pewnie by powiedział ... Twardy chłopak lol.gif

Panie M ... kiss my polish ask !
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
monsoon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #138
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




brakuje mi kuby w nimo wszystko. pokazuja za duzo jakis filmikow o jednym np uczestniku ktory w dodatku okazuje sie fatalny.teksty jury mnie nie rozbawily jeszcze ,bardziej zenada tych kandydatow.
prokop i malenczuk tacy sobie sa.a i kandydaci coraz bardziej zdesperowani .
doubt.gif





banda millera napadla na jubilera>to bylo spoko
  
Re: IDOL 3
PostWysłano: Poniedziałek, 08 Września 2003, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Skoro szukają ludzi z dobrymi warunkami wokalnymi, to na jakiej podstawie odrzucaja ich na podstowie doboru repertuaru?

Już raz napomknąłem, ale teraz powiem prosto z mostu.
Mało który wokalista koloraturowy "bluesa" zaśpiewa!!
  
Re: <Wujek Zed> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 08:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Wogóle nie łapie Twojego toku rozumowania. Dla mnie oczywiste jest, że nie każdy sprawdzi się w każdym repertuarze. I tutaj pada pytanie czy kandydat sprawdzi się tylko i wyłącznie w tym co śpiewa na eliminacjach? Trzeba dużego wyczucia, zeby to stwierdzić, a komisja nie cacka się. Jeżeli ktos wybiera repertuar nie fajny, to mimo, że warunki wokalne ma dobre, odwalają go, bo przecież nie będa lansować nowego Pavarottiego, ani nowego Spice Girls. Mało komu dają szansę "sprawdzenia się w innym repertuarze" podczas następnego etapu. I to jest właśnie irytujące. Rozumiem, że człowieka śpiewającego altem koloraturowym nijak do blusowej kapeli wcisnąć, ale czy na pewno nie da on rady zaśpiewać czegoś współczesnego? Poza tym komisja już nie raz stwierdziła, że "kandydat ma fatalny gust, więc musza go uwalić, bo może być niebezpieczny". No sorry, ale o śpiewaniu wogóle mowy nie było. Przepuszczanie kompletnie idiotycznych rowrzeszczanych panienek "bo są jakieś" i odrzucanie muzykalnych ludzi, bo mają inny gust niz Leszczyński i Maleńczuk... Sorry, ale moim zdaniem z rzetelną oceną, kto co umie ma niewiele wspólnego.
  
Re: IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
Obserwabla :
Skoro szukają ludzi z dobrymi warunkami wokalnymi, to na jakiej podstawie odrzucaja ich na podstowie doboru repertuaru? Założenie, ze kandydaci będą chcieli nagrać płytę z muzyką, w stylu piosenki z eliminacji jest mocno na wyrost. I najważniejszy fakt - o gustach się nie dyskutuje, a moim zdanie zbyt wiele padło słów w Idolu o tym, jakie to beznadziejny gust ma polska publiczność.

Maleńczuki zdecydowanie przegiął pałę krytykując U2. Zarozumiały dupek wylazł z niego.


zgadzam się z tobą w 100% ... eusa_clap.gif
no coż ... cała grupa U2@PL plecie o tym nieprzyjemnym zdarzeniu. ale nic ni możemy zrobić ,,, Bono pewnie by powiedział ... Twardy chłopak lol.gif

Panie M ... kiss my polish ask !


A nie "Polish arse", albo "ass"??? Krzychu, Wujek ma rację, Maleńczuk to postać i nawet ja, który nie jestem fanem Pudelsów, to przyznam. Wybaczyć mu więc nalezy, że nie lubi U 2. Ja bym mu wybaczył, nawet gdyby nie lubił mojego ukochanego TSA ;)
  
Re: <Berger> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 11:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




To, że ktoś jest postacią, nie uprawnia go do wydawania opinii w taki sposób. Moim zdaniem nie ma nic gorszego niż bluzganie jednego wokalisty na innych wokalistów lub zespoły. Od razu bowiem narzuca się porównaniu tych dwóch postaci. Porównując Bono i Maleńczuka - wszystkie punkty zgarnia Bono, i pod względem muzyki, i pod wzgledem osobowości. Krytykowanie U2 przez Maleńczuka było zdecydowanie w złym guście. Nikt mu tego nie zabrania, ale u mnie wzbudziło to niesmak.
  
Re: <Obserwabla> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może powinienem od razu powiedzieć, że nie słyszałem tej wypowiedzi. Jeżeli bluzgał mięchem, to oczywiście przegiął. Jeżeli powiedział zaś tylko, że jego zdaniem U 2 to pop-papka, to działał w ramach uprawnionej krytyki, nawet jeżeli się mylił. Osobiście cenię i U 2 i Maleńczuka.
  
Re: IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Krzysiek :
Obserwabla :
Skoro szukają ludzi z dobrymi warunkami wokalnymi, to na jakiej podstawie odrzucaja ich na podstowie doboru repertuaru? Założenie, ze kandydaci będą chcieli nagrać płytę z muzyką, w stylu piosenki z eliminacji jest mocno na wyrost. I najważniejszy fakt - o gustach się nie dyskutuje, a moim zdanie zbyt wiele padło słów w Idolu o tym, jakie to beznadziejny gust ma polska publiczność.

Maleńczuki zdecydowanie przegiął pałę krytykując U2. Zarozumiały dupek wylazł z niego.


zgadzam się z tobą w 100% ... eusa_clap.gif
no coż ... cała grupa U2@PL plecie o tym nieprzyjemnym zdarzeniu. ale nic ni możemy zrobić ,,, Bono pewnie by powiedział ... Twardy chłopak lol.gif

Panie M ... kiss my polish ask !


A nie "Polish arse", albo "ass"??? Krzychu, Wujek ma rację, Maleńczuk to postać i nawet ja, który nie jestem fanem Pudelsów, to przyznam. Wybaczyć mu więc nalezy, że nie lubi U 2. Ja bym mu wybaczył, nawet gdyby nie lubił mojego ukochanego TSA ;)



maleńczuk poprostu się wozi ... to że napisał kilka tekstów to nie znaczy że jest bogiem
  
Re: <Krzysiek> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A wogóle to kto to tem Maleńczuk. Pare razy na dyskusjach ktośo nim wspominał. A ja go zupełnie nie kojażę. Piosenki U2 przynajmniej słyszałem ale zbytnio mi się nie podobają.
Moim zdaniem nie poswinii dawać jakiśdziwnych ludzi do komisji tylko jakichślosowo wybranych ludzi zapraszać na publiczność i niech głosują. To normalne, że cośco podoba się krytyką niepodoba się ludzią i na odwrót. Teksty poppapka czy muzyka komercyjna to bzdura. Skoro cośpodoba sięmilioną to to trzeba produkować, a nie to co podoba się kilku krytyką i czego 90% nie będzie słuchać.
  
Re: <Tirinti> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




O Maleńczuku możesz poczytać tutaj. Jest to niewątpliwie idol, człowiek znany i popularny. Zwróć uwagę kto jest webmasterem podlinkowanej strony i na jakim serwerze znajduje się forum dyskusyjne jego zespołu. Nie jestem najlepszą osobą do uświadamiania Cię kim jest dla wielu ludzi Maleńczuk, ponieważ interesuje mnie muzyka (i to nie każda), a nie ludzie, którzy ją tworzą.

Przy okazji - machnął Ci się dubelek, więc jednego posta skasowałam.
  
Re: <Krzysiek> IDOL 3
PostWysłano: Wtorek, 09 Września 2003, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bogiem nie jest ani Maleńczuk, ani Bono. Obaj to dobrzy wykonawcy rockowi, ważni dla wielu ludzi. A Maleńczukowi Bono ma prawo się nie podobać, jego gust, jego sprawa.
  
IDOL 3
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 2 z 4  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010