Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> pytanie do U2 Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 04:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
niebieskawa
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2924
Posty: 87


[ Osobista Galeria ]




Jeśli mielibyście jedną jedyną okazję, żeby zadać JEDNO pytanie JEDNEMU członkowi U2 pytanie to komu chcielibyście je zadać i czego chcielibyście się dowiedzieć...

Zadawajcie je na forum, może komuś się poszczęści i zdobędzie prywatnego maila do Bono; będzie można wtedy wysłać całą listę wink.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




może to dziwne ale na myśl mi przyszło pytanie "Z jakim zwierzęciem się utożsamiasz?" lecz nie wiem komu bym je zadała bo ciekawi mnie odpowiedź każdego z nich biggrin.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




ja powiem szczerze ze jakbym spotkala ktoregos z nich to bym spanikowala i zapomniala "jezyka w gebie" shock.gif ...pewnie z ledwoscia bym poprosila o autograf lub fotke a co dopiero zadac mu jakies pytanie shock.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




velvetova :
ja powiem szczerze ze jakbym spotkala ktoregos z nich to bym spanikowala i zapomniala "jezyka w gebie" shock.gif ...pewnie z ledwoscia bym poprosila o autograf lub fotke a co dopiero zadac mu jakies pytanie shock.gif

to załóżmy, że ktoś przekazuje któremuś z nich karteczkę od Ciebie z pytaniem wink.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




eveglider :
może to dziwne ale na myśl mi przyszło pytanie "Z jakim zwierzęciem się utożsamiasz?" lecz nie wiem komu bym je zadała bo ciekawi mnie odpowiedź każdego z nich biggrin.gif


nie wiem czy wiesz, ale BP Fallon zadał już podobne pytanie w 1992 roku. "jeśli bylbyś zwierzęciem, jakim byś był?"

Cytat:
BP: If you were an animal, which animal would you be?

ADAM: A giraffe. Why? 'Cos then you'd meet other giraffes.
EDGE: One of the big cats, so I could just s-t-r-e-t-c-h out in the sun, a panther or a cheetah.
BONO: A wildebeest. You'd have to have a sense of humour with a name like that.
LARRY: Aaah! A fly. Because Bono wrote about a fly and what's good enough for Bono is good enough for me.


polecam cały wywiad. jest pełen niesamowitych cytatów lol.gif lol.gif
http://www.bpfallon.com/u2_interview.html

pozdrawiam
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




dziękuję Ci aps za odpowiedź :)
teraz muszę myśleć nad następnym pytaniem do chłopaków z U2 wink.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




jedno proste, krotkie pytanie do Adama:

Adam, ożenisz się ze mną?

i tyle lol.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dredziarz
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4117
Posty: 664


[ Osobista Galeria ]




aps :
[..]



polecam cały wywiad. jest pełen niesamowitych cytatów lol.gif lol.gif
http://www.bpfallon.com/u2_interview.html

pozdrawiam



http://www.u2-site.com/articles/pl/11/wywiad,z,u2,one,but,not,the,same  
polska wersja wywiadu
  
Re: <evay> pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dominia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5415
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Evay !Skradłaś mi pytanie. Spróbuję tak:" Adasiu...mogę umyć okna w Twojej twierdzy?"
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karee
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3927
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




"ADAM: A giraffe. Why? 'Cos then you'd meet other giraffes. "

To ja, jako tytułowa Żyrafka ochszczona tym imieniem przez przyjaciół, chętnie spotkałabym takiego Żyrafo-Adama na swojej drodze ;P jak dobrze że ktos jeszcze w XXI wieku ceni żyrafy :) i to JAKI ktoś ;) xD
  
Re: <Karee> pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Tak na powaznie

'Z jakiej racji Mercy nie trafilo na HTDAAB ????????!!!!!!!!!! '
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 21:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




tylko jedno pytanie przychodzi mi do głowy...
"Bono dlaczego do jasnej cholery jesteś już zajęty????" crazy.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




adaaaaam dlaczgo naomi a nie ja??????? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




odrzu2owiec :
Tak na powaznie

'Z jakiej racji Mercy nie trafilo na HTDAAB ????????!!!!!!!!!! '


Maciek ja znam odpowiedź cool.gif

Mercy zespół zostawił na kolejny album, który podobno ukaże się w 2006r roku. Jak tytuł wskazuje zespół będzie chciał komuś podziękować - może polskim fanom za Chorzów? biggrin.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piha77
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5416
Posty: 80


[ Osobista Galeria ]




Czy podczas następnej trasy zagracie u nas jeden, czy może więcej koncertów? biggrin.gif lol.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2005, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




do całego zespołu: Macie ochotę wpaśc do mnie na szarlotkę biggrin.gif ??
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2005, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aniusia_1988
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5469
Posty: 142


[ Osobista Galeria ]




ja bym sie spytala Bono "czy moglabym wejsc na scene podczas koncertu" biggrin.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2005, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
do całego zespołu: Macie ochotę wpaśc do mnie na szarlotkę biggrin.gif ??


a gdyby powiedzieli ze nie lubia szarlotki? biggrin.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2005, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




evay :
[..]



a gdyby powiedzieli ze nie lubia szarlotki? biggrin.gif


nie wierzę poza tym moją szarlotkę każdy lubi biggrin.gif
  
Re: pytanie do U2
PostWysłano: Niedziela, 04 Grudnia 2005, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Bombel :
[..]



nie wierzę poza tym moją szarlotkę każdy lubi biggrin.gif


ja nigdy nie jadlam Twojej szarlotki... sad.gif dasz mi troszke podczas nastepnego spotkania (czyt. najblizszy zlot w Kraku, chyba bedziesz, kochana, prawda?)

gdyby mi powiedzieli ze nie lubia szarlotki to powiedzialabym tym glosem rekina z "Gdzie jest Nemo" (LOL!) te slynne zdanie "Oj, chyba bede nalegal(a)" biggrin.gif
  
pytanie do U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010