Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> dyskusje padły totalnie Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <EDDY> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Za to ten proxy ma często problem z heh.
  
Re: <Tirinti> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




u mnie nie ma zadnego, ale co ciekawe... dyskusje znow nie dzialaja, nawet przez proxy lol.gif
  
Re: <EDDY> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anic
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #291
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




Witam!
a czy dyskusje beda jeszcze kiedys działały??

i drugie pytanie moge tutaj umiescic swoje typowanie ligii polskiej zeby potem móc je wkleic na d.pl??
  
Re: <EDDY> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




pamiętaj że proxy otwierało deple tylko i wyłącznie ze swojego hardziela. Został przekroczony limit zapytań DNS i proxy już też na te zapytania nie reaguje. Prawidłowa kolej rzeczy, niestety...
  
Re: <Anic> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




odp na 1 pytanie: bardzo ciężko odpowiedzieć na to pytanie (jak już pisałem wcześniej serwery DNS nie widzą domeny dyskusje.pl).
odp na 2 pytanie: proszę bardzo, przecież to Hyde Park :)
  
Re: <Bzdury> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Naskowy whois na pytanie o dyskusje.pl i a1.pl odpowiada: domena:
dyskusje.pl (domena nie eksportowana do pliku strefy). Cos mi sie wydaje, ze depli jeszcze dlugo nie pouzywamy lol.gif
  
Re: <ulan> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




do tego dążyłem ale nie napisałem tego wprost, żeby nikt nie popadł w panikę, ani żeby komuś samobójstwo przez myśl nie przeszło wink.gif
  
Re: <Bzdury> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Domyslam sie ze do tego dazyles. Ale zmierzanie do celu okrezna droga jest sprzeczne z moim swiatopogladem lol.gif . Jednym slowem depl zdechl
  
Re: dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 10:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
puchal
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #293
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




kurcze dyskusje padły naprawde , już ze 2 dni nie moge się tam dostać :/ a i przy okazji witam , jestem tu pierwszy raz :)
  
Re: <Bzdury> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kapłanka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #226
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Do samobójstwa mi jeszcze daleko, ale muszę pomyśleć o jakimś odwyku bo zaczynam odczuwać skutki "głodu deplowego" wink.gif biggrin.gif
  
Re: <Kapłanka> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich ,,starych - nowych". smile.gif
Podsumowując:
deple zdechły, my tęsknimy, wyjemy po nocach, a admin heha się raduje, bo ma nowe duszyczki wink.gif
  
Re: <Berger> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 12:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Kurcze, możecie się śmiać,ale jestem- a raczej byłem- na d.plu tak od ok.2 miesięcy,a bardzo się do nich przywiązałem. sad.gif
Czy nie można by jeszcze raz od początku stworzyć d.pl?

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




a co? juz definitywnie po deplach?
  
Re: <Kowal> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Eeee tam definitywnie. Przeciez to wersja przedpremierowa byla lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Kapłanka> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




A ja co jakiś czas mogę się dostać. Na przykład przed chwilą wysłałem dwa posty. cool.gif
  
Re: <Tirinti> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anic
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #291
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




No to kurcze masz niesamowite szczescie . Ja próbuje próbuje i ciągle nic sad.gif sad.gif
  
Re: dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Korzystanie z IE z odpowiednimi ustawieniami proxy nie zawiodło mnie, jeszcze nie;-)

Już napisałam na Sieciach, ale na wszelki wypadek dodam tutaj - Alex poinformował dzisiaj, że sytuacja wróci do normy na początku przyszłego tygodnia. Z depli zniknęło także forum Kazika, Kultu i KNŻ.

Pozdrowienia dla wszystkich uzależnionych:-)
  
Re: <Bzdury> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anic
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #291
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




To ja sobie zatypuje zeby potem wkleic to jak ruszy d.pl -
niestety nie zdazyłam przed upadkiem tongue.gif wink.gif ...

A więc:
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2:1
Górnik Łęczna - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0
Lech Poznań - Dospel Katowice 2:1
Górnik Polkowice - Widzew Łódź 0:0
Amica Wronki - Wisła Płock 2:0
Wisła Kraków - Groclin Grodzisk Wlkp 1:3
Polonia Warszawa - Odra Wodzisław 0:2

no to na razie tyle , pozdrawiam
  
Re: <Anic> dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tom_Bra
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #249
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




a czy dyskusje beda jeszcze kiedys działały??

na to pytanie niestety nie znam odpowiedzi :)


i drugie pytanie moge tutaj umiescic swoje typowanie ligii polskiej zeby potem móc je wkleic na d.pl??

Jasne jak tutaj wkleisz to bez problemu uznam to tak jakby bylo to na watku "Pobawmy sie w typowanie"

PS. Aniu naprawde przepraszam ze nie przyszedlem na spotkanie dyskutantow Gornego Slaska - chcialem tam byc, ale dzisiejszy dzien jest z gatunku tych, w ktorych nic nie idzie po mojej mysli eusa_wall.gif crazy.gif zly.gif

Mam nadzieje ze bawiliscie sie swietnie. Obiecuje sie pojawic nastepnym razem!!!!!!!
  
Re: dyskusje padły totalnie
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 21:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tom_Bra
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #249
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
. Z depli zniknęło także forum Kazika, Kultu i KNŻ



Jak to tak w ogole?????? Nie bedzie juz 3xk na deplach ???????? buuuuuuuuuuuu

Liczba nowych uzytkownikow dramatycznie sie zmniejszy :(
  
dyskusje padły totalnie
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010