Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> przyjażń Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
przyjażń
PostWysłano: Czwartek, 04 Września 2003, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiem, że może się to okazać bardzo dziwne, ale dzisiaj odwiedził mnie internetowy PRZYJACIEL - bez podtekstów ertotycznych w tym miejscu proszę - po prostu nadzwyczajniej w świecie - przyjaciel.
Wspaniała niespodzianka, tym bardziej, że przejechał ponad 300 km, nie wierzyłam że dotrze, a jednak !!!
Nie mogliśmy się nagadać - wiadomo ja gadulińska - ale facet, z nimi jest znacznie gorzej w rozmowach "na żywo". Tym bardziej, że jest na tyle przystojny i inteligientny, że z nawiązywaniem kontaktów towarzyskich nie ma kłopotów. Po prostu wspaniałe przyjacielskie spotkanie, jeszcze nie mogę uwierzyć, że było.
A teraz pytanko do wszystkich - zdarzyło się wam coś równie wspaniałego ?, czy wogóle jest możliwa taka internetowa przyjażń - damsko męska ?
Kiedyś wypowiadałam się na ten temat na innym forum i doszłam do wniosku, że wcześniej czy później wylądują w łóżku i to koniec przyjaźni. My za dużo się znamy i za dużo o sobie wiemy, ale czy to wystarczy ? zero pociągu fizycznego w nas tkwi, czy może się to zmienić, a jeżeli tak to dlaczego i w jakim momencie ? macie takie doświadczenia ?
  
Re: <kazia> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 09:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Chyba każda przyjaźń kobieco-męska może być potencjalnie czymś więcej niż przyjaźnią. Co nie znaczy, że musi. Mam wiele kolezanek, niekoniecznie internetowych. Niektóre z nich mnie po prostu nie pociągają. Chemia nie teges. Co nie oznacza, że nie lubimy ze soba się spotykać.
  
Re: <kazia> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmm możliwa jak najbardziej ... choć czasem coś tam się modyfikuje i czas pras a tu coś inszego się z tego robi ... ale mam parę przyjaciółek z którymi nie sypiałem i pewnie tak zostanie ... przynajmniej Ja tak myślę smile.gif
  
Re: <e X t 7 3> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A ja mam kilka takich, z którymi sypiałem i TYLKO SYPIAŁEM i sferę erotyki udało się ominąć.
  
Re: <Wujek Zed> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ghee no i czym sie Pan chwalisz wink.gif ... tak 10 lat temu to by jescze było czym ale teraz ? lol.gif
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Dzięki Panowie wasze opinie są o tyle dla mnie ważne, że nie chcialabym aby się zepsuło to co już jest.
Faktycznie może nastapić tzw. modyfikacja, ale jak powiedział BERGER być może chemia będzie nie teges.
ZED - nieźle sam "sport" - bez erotyki - hmm - gratulacje - jesteś niezłym rozgrywającym.
  
Re: <kazia> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Czy musicie z eXtem mić kosmate myśli?
Napisałem przeca, że spałem i tylko spałem confused.gif
  
Re: <kazia> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmmm uważasz ze sam sport oki ? ... jakoś mam takie doświadczenia ze nie jest to takie proste ... chyba ze Zed ma szczęście do Pań "bez serca" lol.gif tzw. zimnych suk biggrin.gif ... no ale co kraj to obyczaj (może Tereny Wuja obfitują w takie Kobiety)
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Czy musicie z eXtem mić kosmate myśli?
Napisałem przeca, że spałem i tylko spałem confused.gif


czekaj czekaj .. to leżałeś przy nich i tylko następowała czynność fizjologiczna "sen" ????? shock.gif ... no to żeś mnie zaszokował lol.gif
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
hmmm uważasz ze ... chyba ze Zed ma szczęście do Pań "bez serca" lol.gif tzw. zimnych suk biggrin.gif ... no ale co kraj to obyczaj (może Tereny Wuja obfitują w takie Kobiety)

Wiesz nie oceniajmy go tak, aż fatalnie - powiadział prawdę (moje uznanie) było miło i się skończyło - tak powinniśmy do tego podejść. Ja się pytałam dostałam odpowiedź i to faktycznie szczerą, a w końcu o to mi chodziło.
SORKI - WUJKU ZED masz rację - bardzo przepraszam, źle odebrałam, koniec sprawy.
Poza tym sama jak już mówiłam, pisałam na ten sam temat, że faktycznie znajomość-przyjażń może mieć również taki przebieg o czym wspominał ZED. Nie wzięłam jednak pod uwagę, że odległość, może utrzymać wyłącznie formę przyjaźni i na to liczę równieź.
  
Re: <kazia> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




ja nie oceniałem Zeda negatywnie ... odniosłem się tylko do stwierdzenia ... które jednak zostało mylnie odczytane ...
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :

czekaj czekaj .. to leżałeś przy nich i tylko następowała czynność fizjologiczna "sen" ????? shock.gif ... no to żeś mnie zaszokował lol.gif

Kończymy rozpatrywanie, czy wyłącznie miał "przyjacielski sen" i czy po "przyjacielsku" czeprał korzyści. Zawsze pamiętaj o fakcie, że dziewczyny tego również pragnęły i nie wracamy do tematu WUJKA ZED.
Dla mnie ma duże uznanie, sama nie miałabym tyle odwagi. Poza tym musi mieć w sobie wyjątkowe "COŚ" - czego mu również zazdroszczę, że jego znajomości są aż tak zajmujące. Chylę czoło, ale to tego trzeba być facetem - niestety.
  
Re: <kazia> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Właściwie to nie mam doswiadczeń z przyjaźnią internetową damsko-męską...ale mam za to z przyjaźnią realna - i ona jest jak najbardziej mozliwa. Wie tak sobie myslę, ze jeśli w realu mozna, to pewnie z netu tez można to przenieść...pod warunkiem, ze rzeczywiście chcemy przyjaźni. Tutaj intencje muszą być jasno określone. I wtedy nawet jak chemia "teges" to i tak przyjaźń pozostanie przyjaźnia.
  
Re: <e X t 7 3> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




I mam na to świadków tongue.gif
Jak dostanę zgodę to się powołam.

A wracając do tematu, to czasem jest tak, że cosik między przyjaciółmi iskrzy, ale jest jednocześnie świadomość, że przekroczenie pewnego progu zażyłości spieprzy kumplowski układ i należy się tego wystrzegać bo można stracić przyjaźń a miłości raczej z tego nie będzie.
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
ja nie oceniałem Zeda negatywnie ... odniosłem się tylko do stwierdzenia ... które jednak zostało mylnie odczytane ...

W porządku, dla mnie i tak pozostanie męską osobowością. Oceniam to z punktu widzenia kobiety - wyłącznie.
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




e X t 7 3 :
...tzw. zimnych suk biggrin.gif


Przyznam, że jestem tym określeniem jakoś niemile zaskoczona...skąd Ci w ogóle przyszło ono do głowy? Spotkałeś kiedykolwiek w życiu kobietę, którą można by tak obrzydliwie określić??
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
.... jest jednocześnie świadomość, że przekroczenie pewnego progu zażyłości spieprzy kumplowski układ i należy się tego wystrzegać bo można stracić przyjaźń a miłości raczej z tego nie będzie.

Cała słuszność i sama prawda.
I dołozyłabym jeszcze jak mówi AZILEZ
czyt.
"Tutaj intencje muszą być jasno określone. I wtedy nawet jak chemia "teges" to i tak przyjaźń pozostanie przyjaźnia."
  
Re: przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




azilez :
e X t 7 3 :
...tzw. zimnych suk biggrin.gif

Przyznam, że jestem tym określeniem jakoś niemile zaskoczona...skąd Ci w ogóle przyszło ono do głowy? Spotkałeś kiedykolwiek w życiu kobietę, którą można by tak obrzydliwie określić??

Nawet nie mogłam niczego wykreślić.
Szkoda, że "e X t 7 3" użył takie określenia w stosunku do kobiet "ZEDA", bo to by świadczyło, że on nie ma tzw. dobrego smaku, a z pewnością tak nie jest.
Natomiast czy są takie kobiety - moja odpowiedź brzmi SĄ - niestety. Może to wyglądać, że teamt odbiega od przyjaźni, ale tylko pozornie. Mówiliśmy o przyjaźni damsko-męskiej i nie można wykluczyć, że uczestniczyć mogą w niej również kobiety zimne i wyrachowane, które w sposób jednoznaczny mogą wykorzystać przyjacielski na pozór charakter znajomości w coś bardziej osobistego. To z pewnością może trwać bardzo krótko, ale zaplątać się można na jakiś czas, jak nie wiem co.
  
Re: <azilez> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




hmmm może niezbyt miłe ... ale prawdziwe ... znam parę takich Kobiet ... zastanawiałem się nad określeniem takiego zachowania jakie one prezentują ... i zacytowałem mojego dobrego znajomego których dość dosadnie to ujął ... jednak w pełni oddaje to rzeczywistość ... taki typ kobiety nie cofnie się przed niczym aby tylko osiągnąć swój cel ... wybacz jeżeli uraziłem kobiecą dumę ... zamiar obrażania mi nie przyświecał
  
Re: <kazia> przyjażń
PostWysłano: Piątek, 05 Września 2003, 12:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




No to mam szczęście, że nigdy nie spotkałam takich ludzi....bo pewnie okreslenie "zimne" czyli nieczułe można zastosować do obu płci.
  
przyjażń
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010