Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 na trójkowej liście przebojów Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 na trójkowej liście przebojów
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Października 2006, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
star22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3900
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Zapraszam do oddawania głosów

http://www.polskieradio.pl/trojka/lp3/glosowanie.asp


Można też głosować na utwór
TOWER OF SONG - Leonard Cohen feat. U2 13.10 miejsce 14
  
Re: <star22> U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Sobota, 21 Października 2006, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
star22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3900
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




31 P THE SAINTS ARE COMING - U2 & Green Day (Universal)

Póki co kiepsko...ale jeśli się sprężymy to piosenka może zaistnieć na liście!!!

Pozdrawiam
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Niedziela, 22 Października 2006, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Greg27
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4143
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Kiepsko? Nie żartuj. Trzeba się cieszyć, że od razu wskoczyło na tak wysokie miejsce. :) Za kilka tygodni na bank będzie w pierwszej 10. Głosujcie! :)
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
siop
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4939
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Utwor jest poprostu bombowy i jestem przekonany ze w ciagu dwoch tygodni bedzie na szczycie listy!!!
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Weronika
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #5624
Posty: 1072


[ Osobista Galeria ]




Ale przecież to wcale nie jest ważne. Przynajmniej ja tak uważam. Ważne, że utwór nam się podoba. Czy to istotne na którym miejscu listy będzie? Albo czy w ogóle będzie? wink.gif
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Ja osobiscie nie lubie kawałka u2 and green day.
  
Re: <Weronika> U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




zgadzam sie w 100% - ze nie jest wazne czy utwor znajduje sie na lisice przebojow i na ktorym miejscu. Dla mnie nie ma to znaczenia

Mi osobiscie utwór po pierwszym przesłuchaniu nie przypadl do gustu jakos tak nic nie poruszal, teraz jednak gdy słyszałam go juz ponad kilkanascie razy no to co innego naprawde super! po porstu pozytywna energia no i głos BONo, perkusja super mi sie podoba, ale chyba trzeba go posuchac wiecej niz raz
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Wtorek, 24 Października 2006, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Im jest wyżej tym więcej osób go usłyszy - nie pomyśleliście, jaka to promocja dla piosenki?
A o to nam przecież chodzi, co by krzewić miłość do JuTu wśród niewiernych, no nie?
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Środa, 25 Października 2006, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
acr
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5652
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




LSQ :
Im jest wyżej tym więcej osób go usłyszy - nie pomyśleliście, jaka to promocja dla piosenki?
A o to nam przecież chodzi, co by krzewić miłość do JuTu wśród niewiernych, no nie?


Myślę że jak ktoś już słucha Trójkowej Listy Przebojów, to jakieś tam pojęcie o muzyce ma, a interesując się muzyką choć trochę (a nawet i się nie interesując w ogóle ;] ) nie da się, no po prostu nie ma opcji żeby nie wpaść na U2. Mało to U2 wszędzie leci? Kto ma poznać i doznać, to pozna i dozna tak czy siak. Moim skromnym.

I przyznam się. Krzewienie miłości do U2 wśród wszystkich dookoła mi przeszło. Raczej mniej znaną muzykę podrzucam ludziom.
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Środa, 25 Października 2006, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




acr :
[..]
Myślę że jak ktoś już słucha Trójkowej Listy Przebojów, to jakieś tam pojęcie o muzyce ma


Albo pojęcie o Trójce lol.gif

Chyba zagłosuję. Jestem przeciwny listom przebojów, ale ten utwór należy promować, żeby jak najwięcej ludzi kupiło singla.
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Czwartek, 26 Października 2006, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jow
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3963
Posty: 138


[ Osobista Galeria ]




Jutro piątek i wyniki głosowania!

To jak?

POMOŻECIE?? biggrin.gif
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Czwartek, 26 Października 2006, 23:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Ja już pomogłem crazy.gif
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Piątek, 27 Października 2006, 09:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
star22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3900
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Ja naturalnie też wink.gif
  
Re: <LSQ> U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Piątek, 27 Października 2006, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lucas007
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #841
Posty: 254


[ Osobista Galeria ]




równiez a tak swoja droga, coraz wiecej ciekawych propozycji na trojkowej liscie, az ciezko dziesiatke wybrać biggrin.gif
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Piątek, 27 Października 2006, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
siop
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #4939
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




To juz dzis!!Okaze sie na jakim miejscu jest U2&Green Day dzieki naszym glosom:)pozdrawiam
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Piątek, 27 Października 2006, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Oczywiście zagłosowałem. Tym razem z czystym sumieniem, bo The Saints uważam za świetny kawałek. Niestety muszę wyjść z domu i przerwać słuchanie listy na Trójce. Nieobecność nie będzie długa i liczę, że jeszcze zdąże na The Saitns w pierwszej dziesiątce wink.gif

Gdyby ktoś nie wiedział gdzie można znaleźć Trójkę w internecie (w co wątpie) to proszę bardzo:

http://www2.polskieradio.pl/sluchaj/play.aspx?p=r3
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Piątek, 27 Października 2006, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




27 miejsce ....Niezle jak na poczatek
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Piątek, 27 Października 2006, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
emma_em
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5575
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Niedźwiedź obstawiał, że będzie na 1. eusa_clap.gif
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Piątek, 27 Października 2006, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Pyza U2 :
27 miejsce ....Niezle jak na poczatek


No i nie zdążyłem wink.gif Również uważam, że jak na drugie notowanie to całkiem nieźle - w końcu mamy awans smile.gif Myślę, że jak więcej osób pozna ten kawałek to będzie ścisła człówka biggrin.gif
  
Re: U2 & Green Day - The Saints Are Coming na trójkowej liście
PostWysłano: Sobota, 28 Października 2006, 09:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
star22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3900
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Nie ma się co opierniczać, tylko głosujemy na przyszły tydzień wink.gif
  
U2 na trójkowej liście przebojów
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010