Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2007, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bob
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4742
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




Witam!!!
mam dla Was dobrą wiadomość otóż chcemy ze znajomymi zrobić Jutowo-Rockową imprezkę w Poznaniu 20.4(piątek niestety sad.gif )nie udało się wytargować innego terminu...niemniej jednak proszę Was o opinie i ewentualne zgłaszanie swojego przybycia chociaż że mamy jeszcze 3 miesiące do imprezki...o szczegółach poinformujemy Was wkrótce...


Pozdrawiam
  
Re: U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
PostWysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2007, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bob
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4742
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




ogólnie widzę że jakoś mało chetnych jest na imprezke...ogólnie jeśli chodzi o szczegóły to planujemy zrobić stronkę odnośnie impry ale już dziś moge zdradzić co nieco...otóż chcemy położyć nacisk tym razem na POP MART 10 lat płytki i trasy się zbliża w końcu biggrin.gif biggrin.gif wink.gif poza U2 chcemy także urozmaicić imprezkę m.in.o wtręty DM,GN'R,QUEEN i T.LOVE choć wiem że to różna ale bardzo pokrewna muza nikt nie robił na żadnbej imprezie takiego mixa więc uważam że warto spróbować...jeśli chcecie wiedzieć coś więcej piszcie na moje gg lub meil
  
Re: U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
PostWysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2007, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Witam.Chciałbym zobaczyć czy są chętni? Zróbmy może listę?
  
Re: U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
PostWysłano: Wtorek, 23 Stycznia 2007, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bob
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4742
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




skoro nikt się nie odzywa to ja mogę zacząć liste:
1.Ania 666+Domino(POP MART GROUP)
2.Bob(POP MART GROUP)
3.Basia,Natalia,Sylwia,Ania(ZOO TEAM)+Jacol
4.Moja Kasia smile.gif
5.Alonzo+Asia
6.Adasia
7.Aneta,Patrycja,Madzia,Romka(WSNHiD w Poznaniu wink.gif )
8.Elbereth + Rafał
  
Re: U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
PostWysłano: Sobota, 07 Kwietnia 2007, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania666
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5478
Posty: 101


[ Osobista Galeria ]




Witam jestem jedną z osób współorganizujących U2 ROCK PARTY w Poznaniu

Najważniejsze informacje można znaleźć na stronie poświęconej imprezie

www.u2.konto.cc

Zapraszam do obejrzenia, przeczytania i głosowania!

Jeśli pojawią się jakieś nowe informacje to na pewno pojawią się na stronie!
  
Re: <Ania666> U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
PostWysłano: Piątek, 20 Kwietnia 2007, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Vitani
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5376
Posty: 91


[ Osobista Galeria ]




Tylko podzielcie sie wrazeniami po imprezie ;)
i oczywiscie zdjeciami

Pozdrawiam
  
Re: U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
PostWysłano: Niedziela, 22 Kwietnia 2007, 13:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bob
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4742
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




Vitani fotki będą głównie na U2.Szczecin.pl bo Małgosia trzaskała zdjęć co niemiara wink.gif a co do imprezy to ogólnie uważam że jak na 1 moją imprezę było ok zresztą wszyscy wychodzili zadowoleni tylko był 1 szkopół niesttey dotarło trochę mało ludzi ok.70 osób liczyłem na 100-150 mówi się trudno najważniejsza była zabawa nakręciłem nawet 20 minut filmu myślę że tym razem uda mi się go wrzucić na torrenty.org pozdrawiam
  
U2 ROCK PART-POZNAŃ 20.4:)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010