Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Jak zarobić aby się nie narobić ?????? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Heh, to ponury żart był. Paula, nie traktuj tego, broń Boże, jako receptę na życie! Zarobek zresztą w tym zawodzie szybki i duży, ale samo życie z reguły krótkie...
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
... Paula, nie traktuj tego, broń Boże, jako receptę na życie! Zarobek zresztą w tym zawodzie szybki i duży, ale samo życie z reguły krótkie...

Dobrze by było to jeszcze "wytłuścić".
Paula - Berger ma absolutną rację.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #284
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




kazia dobrze że się z niami zgadzasz raz w gazecie pisało że ksiądz molestował nastolatkę ale jej nie uwierzyli dopiero jak przyniosła dowody to było wszystko jasne jak slonce
  
Re: <Paula> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #284
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




a tak przy okazji czy ktoś w końcu wie jaki zawód jest najbardziej opłacalny i żeby się w nim nie narobić biggrin.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 07:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heh...
zawów prostytutki napewno nie jest bajbardziej opłacalnym.... ile ona zarobi??? 10'000 ? 12'000 .
Spójżcie na gwiazdy muzyki..... za jeden koncert ciągnął lekko ponad milion

Cytat:
ale jej nie uwierzyli dopiero jak przyniosła dowody to było wszystko jasne jak slonce


heh...
ciekawe jakie dowody... nagrała swoje orgie na wideo... a może jakieś badanie genetyczne.
I to jeszcze ksiądz.
Niewiem jak wy ale dlaczego duchowni gwałcą. Jak już chcą oblewać celibat to niech se idą do pań z agencji w cywilu a nie na ulicy i do krzaczków
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 08:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Moi drodzy odchodzimy od wątku, założę nowy w tym temacie.
KRZYSIU co do najstarszego zawodu świata - to powiem ci, że może faktycznie panie czy nawet panowie (to nowa opcja i mało się o tym mimo wszystko mówi) może nie jest na tyle opłacalny co do wysokości gaży gwiazd filmu czy muzyki, ale ... wymaga tylko umiejętności z "życia wziętych", czego nie można powiedzieć o pozostałych zawodach.
Dlatego istnieje mniemanie, że jest to najłatwiejszy i najppularniejszy zawód świata. Jednak wysokiej klasy profesjonaliści, naprawdę zarabiają "krocie", ale w tym zawodzie też należy się kształcić niestety. Reszta jest kwestią układów, prezentacji itd. itd. - jak w każdym zawodzie.
  
Re: <Paula> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Chyba rzeczywiście zawó artysty. Niekoniecznie muzyka, ale np. poczytnego pisarza. Bo nawet, jak się zmęczysz, to praca jest jednocześnie przyjemnością. ;)
Jeden warunek - trzeba mieć talent. No i może jeszcze krztynę szczęścia lub obrotnego menedżera lol.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Biedna Paula.
Albo doradzają jej żeby była żoną, albo kurtyzaną, albo nie daj boże ma być jeszcze artystą !
Jak znam życie to dziewczynie chodziło o to, żeby ogólnie nic nie robić NIC przez wielkie "N", a my tutaj polemizujemy co by było lepsze.
Nie ma takiej pracy żeby płacili za nic. Zawsze jest coś do zrobienia, mniej lub bardziej wydajnie.
Dlatego będzie ci ogromnie trudno w życiu, jeżeli twoje podejście będzie opierało się na takich założeniach.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 19:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paula
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #284
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




zgadzam się z krzyśkiem jakim cudem taka szmata jak britney spears zarabia taką kasę skoro jak śpiewa to uszy więdną biggrin.gif i kosi kasiorę wysokości 1miliona dolców eusa_eh.gif
  
Re: <Paula> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem kim Ty jesteś Paula...ale powściągnij może swój języczek i nie używaj takich obraźliwych określeń. Używanie takiego słownictwa nie wystawia Ci dobrego swiadectwa. Pomyśl o tym.
Pozdrawiam
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Berger :

Ekhm... nie byłem, nie w tym wcieleniu w każdym razie. A poza tym, Eli, naprawdę nie wyczułąś ironii??? Skąd Twoja opinia, że o kimkolwiek piszę w lekceważący sposób???!!!


Krzysiu, dopowiem Ci tylko (oprócz tego co na GG) że chyba za duzo w życiu ironii, prześmiewców, cynizmu...Może wciąż jestem naiwna ale wierzę w to co ludzie "do mnie" mówią i odnosze się do tego co słyszę i widzę. Jakoś odechciało mi się doszukiwac ukrytych znaczeń. Chce prostych, jasnych zdań i takich ...wprost. No i rzeczywiście...tutaj są tylko "wyskakujące literki", brak mi ironicznego "brzmienia" i wyrazu twarzy tongue.gif
  
Re: <azilez> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 08:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




azilez :
Nie wiem kim Ty jesteś Paula...ale powściągnij może swój języczek i nie używaj takich obraźliwych określeń. Używanie takiego słownictwa nie wystawia Ci dobrego swiadectwa.....

Święta racja.
azilez :
...wierzę w to co ludzie "do mnie" mówią i odnosze się do tego co słyszę i widzę. Jakoś odechciało mi się doszukiwac ukrytych znaczeń. Chce prostych, jasnych zdań i takich ...wprost. ...

Może to nie w temacie i się wtrącam tam , gdzie nie potrzeba, ale samo znaczenie tej wypowiedzi ma sens.
  
Re: <azilez> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




wogóle nie wiem o co chodzi..... confused.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Paula :
zgadzam się z krzyśkiem jakim cudem taka szmata jak britney spears zarabia taką kasę skoro jak śpiewa to uszy więdną biggrin.gif i kosi kasiorę wysokości 1miliona dolców eusa_eh.gif


Nigdy nie mów o kobiecie ,,szmata".
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 12:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
...
Nigdy nie mów o kobiecie ,,szmata".

Dobrze byłoby to tłustym drukiem, wychowywać trzeba wszędzie i zawsze.
BERGER - moje uznanie.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Już myślałem, że mnie zganisz za brak 10 słów wink.gif
Dla jasności - nie jestem fanem panny Britney.
A Paulę, podejrzewam, częściowo tłumaczy młodziutki wiek smile.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
...A Paulę, podejrzewam, częściowo tłumaczy młodziutki wiek smile.gif

WIEK - daj żyć ! tym bardziej powinny być wyważone.
Wiesz. zaczynamy nie na temat, ale wychowywanie młodzieży jest ważniejsze od wszelkich reguł.
  
Re: <kazia> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przeca wychowujemy! lol.gif
  
Re: Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 15:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




a ja to bym chciała zarobić... nawet jakbym się miała narobić... eusa_eh.gif
  
Re: <bzzz> Jak zarobić aby się nie narobić ??????
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No właśnie. Basia zwróciła uwagę na ważną kwestię. My tu debatujemy jak dużo zarobić, nie pracując, a miliony ludzi w naszym pięknym kraju marzy o tym, żeby cokolwiek zarobić, dużo pracując...
  
Jak zarobić aby się nie narobić ??????
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010