Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Homo Twist bez Tytusa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Wtorek, 15 Maj 2007, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




http://www.agencja2xm.pl/?m=51&d=2&ak=19

No niestety już oficjalnie musimy się pożegnać z Tytusem
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Wtorek, 15 Maj 2007, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Kurde, no czułem pismo nosem! Wiedziałem, ze wróci ktoś ze starego składu! Olaf był świetnym basistom - cholernie pasował do HT! Bardzo ciesze się, ze wrócił, choc i Titusa dażyłem wielką sympatią. Ciesze się, ze tak to sie potoczyło i że nie staneło nic naprzszkodzie zeby Homo nadal istniało - nawet zmiany personalne.
  
Re: <Lucekk> Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Wtorek, 15 Maj 2007, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




raduje mnie taka zamiana :)
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Wtorek, 15 Maj 2007, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Partolini
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6831
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




skoro już umieszczono fotki Olafa na sajcie i uzupełniono historyję to może chociaz jakiś update w dziale "płytowym'? ja wiem, że demonologia nie musiala wszystkich zadowolić w 100% ale to jednak album HT eusa_naughty.gif co do tytusa ciekawe co się takiego wydarzło, że jednak zrezygnował. No i dobrze, że na bas wskoczył znów Olaf, lepsze to niż lala lub ktoś zupełnie nowy

pozdrawiam
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Wtorek, 15 Maj 2007, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Partolini :
lepsze to niż lala


A co to ma niby znaczyć?
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Wtorek, 15 Maj 2007, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
[..]



A co to ma niby znaczyć?



...olej - gada jak potłuczony.
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Wtorek, 15 Maj 2007, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Partolini
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6831
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




to ze wole lale w roli akustyka krecacego galkami za konsoleta niz basowego homo twist :)
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Wtorek, 15 Maj 2007, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LALISZON
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #336
Posty: 128


[ Osobista Galeria ]




Lubię płyty z Olafem (psychopop, moniti revan) szczególnie ta pierwsza to kamień milowy (wiadomo o pudelsów chodzi). Partolini nie wiem czy wiesz co to zastępstwo nie obawiaj się. Kończę powoli przygodę z muzyką.
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Środa, 16 Maj 2007, 01:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czołgaj się
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3451
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Z jednej strony fajnie, bo będzie mniej szatana, a więcej twistu.
Z drugiej to Titus był taaaaki śmieszny w tych swoich pozach i minach, że ojejku lol.gif
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Środa, 16 Maj 2007, 07:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




LALISZON :
Lubię płyty z Olafem (psychopop, moniti revan) szczególnie ta pierwsza to kamień milowy (wiadomo o pudelsów chodzi). Partolini nie wiem czy wiesz co to zastępstwo nie obawiaj się. Kończę powoli przygodę z muzyką.


Kończysz?? Jak mamy to rozumieć? Znudziło się granie, czy stwierdziłeś, że czas spróbować chleba z innego pieca??
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Środa, 16 Maj 2007, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Czy w tej sytuacji wyjdzie nowa płyta Homo Twist ,którą Maciek Maleńczuk tak pieczołowicie przygotowuje ? Mam nadzieję ,że tak . Już na nią czekam.
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Czwartek, 17 Maj 2007, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Lucekk :
[..]
Kończysz?? Jak mamy to rozumieć? Znudziło się granie, czy stwierdziłeś, że czas spróbować chleba z innego pieca??


Lala postanowił zostać agentem ubezpieczeniowym, bo ta muzyka już go zaczyna wkurwiać lol.gif Mnie już też, więc kochany przetrzyj szlaki w PZU, bo też nadchodzę. Olewam sztukę, olewam koszty uzyskania przychodów i podatki jakieś beznadziejne.
Nie ma to jak 8-godzinny kieracik. I kredyt dadzą i raty i w ogóle wtedy życie nabiera koloru cool.gif
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Czwartek, 17 Maj 2007, 06:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
[..]



Lala postanowił zostać agentem ubezpieczeniowym, bo ta muzyka już go zaczyna wkurwiać lol.gif Mnie już też, więc kochany przetrzyj szlaki w PZU, bo też nadchodzę. Olewam sztukę, olewam koszty uzyskania przychodów i podatki jakieś beznadziejne.
Nie ma to jak 8-godzinny kieracik. I kredyt dadzą i raty i w ogóle wtedy życie nabiera koloru cool.gif



Gdybym był na miejscu Lali i miałbym rezygnować z muzykowania, to wolałbym jakąś pracę chałupniczą - może składanie długopisów?? PZU nie trzyma się zbyt dobrze ostatnimi czasy, więc w takiej sytuacji jedyną opcją jest, zeby Laliszon został multi agentem...
  
Re: <Lucekk> Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Czwartek, 17 Maj 2007, 10:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Dajcie spokój LALI,na pewno wie,co robi,ale chyba nie jast mu zbyt łatwo.Fajnie zagrał w Lesznie,ma talent,a jesli jest dobry i w innych rzeczach,to tym bardziej ma prawo wyboru.Lala-olej ich wink.gif
  
Re: Homo Twist bez Tytusa
PostWysłano: Czwartek, 17 Maj 2007, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Na składanie długopisów nikt nie da Ci kredytu doubt.gif

Propnuję posadzić Lalunię na kasie w hipermarkecie. Też sobie będzie mógł naciskać guziczki lol.gif
  
Homo Twist bez Tytusa
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010