Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> zlecenie naprawy ,lecz nie przez własciciela
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
zlecenie naprawy ,lecz nie przez własciciela
PostWysłano: Piątek, 15 Czerwca 2007, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marcin wp
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #6851

[ Osobista Galeria ]

witam
udostępniłem auto znajomemu ,który nie mial zbyt duzo szczescia,-umiejetnosci., i udezył w ogrodzenie uszkadzajac mi auto. oddal je do naprawy. natomiast ja bylem poza miejscem zamieszkania i nie sprawdzałem przebiegu naprawy zawiezajac znajomemu. gdy postanowilem odebrac auto okazalo sie ze naleznosc za naprawe jest nieuregulowana.do czego zobowiazał sie sprawca uszkodzenia , zobowiazał sie wobec mnie jak i mechanika
i co teraz? mechanik nie przyjmował zlecenia naprawy odemnie ! a ja jako własciciel zadam wydania mi auta???????????

zlecenie naprawy ,lecz nie przez własciciela
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010