Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Psycho-Dancing Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Psycho-Dancing
PostWysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2007, 02:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Sobotni koncert w Kędzierzynie Koźlu 16.06.2007 r. przyniósł premierowy jak to MM określił projekt pod nazwą Psycho-Disco (Projekt Dancingowy Maćka Maleńczuka). W rezultacjie dało to 3 gitary, electronic wind instrument , perkusja i keyboard + wokal MM. Kawałki znane, w nowej aranżacji (w starej też tongue.gif ). Było trochę solowych projektów MM, trochę Pudelsów (fajnie było usłyszeć stare dobre piosnki np. "Boski ogród" czy "Kolacyja"), trochę z duetu z Waglem. MM siedzi i gra, porusza się po scenie i śpiewa... że tak powiem..."pełen serwis" biggrin.gif . Publiczność przyjęła bardzo dobrze MM. Super wykonanie "Bo to się zwykle tak zaczyna" i niezapomniany śpiew publiczności "Tango Libido" (gdy MM przestał śpiewać i dał szansę publiczności, a ta dała z siebie wszystko smile.gif ) i uśmiech na twarzy MM wyrażający zadowolenie smile.gif cool.gif. Porwał publiczność. Można by długo opowiadać. Zabawna była także sytuacja jak MM źle wszedł w tonację smile.gif. Ale to trzeba by było usłyszeć samemu, bo z opowieści to tak niebardzo... crazy.gif. Ogólnie bardzo pozytywnie. Koncert coprawda rozpoczął się z powodów technicznych (bo sam MM przyjechał przed 20:30) z 45 minutowym poślizgiem (ok. godz: 21:45), ale całe to czekanie zrekompensował wspaniały koncert.

Kilka fotek:







Tutaj nagrałam maleńkie fragmenty z koncertu. Dźwięk jest znakomity, lecz obraz niebardzo, gdyż z aparatu to nagrywałam. Tak dla chętnych...3 pliki do ściągnięcia ("bo to się zwykle tak zaczyna", "boski ogród" i "tango libido") Kędzierzyn
Koźle 16.6.07.zip
  
Re: <Kindża> Psycho-Disco
PostWysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2007, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Całkiem fajny folklor z tego wyszedł wink.gif .Ja w końcu doczekałam się koncertowego wykonania "Ach Proszę Pani".
Delikatna, latynoska aranżacja tego utworu pozytywnie mnie zaskoczyła.
  
Re: <Julita> Psycho-Dancing
PostWysłano: Niedziela, 17 Czerwca 2007, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Cóż można rzec więcej, sam cymes po prostu smile.gif. Dancingowa natura MM wzięła górę smile.gif . Ale te bluesowe kawałki to też super były. W zasadzie to przekrój gatunków muzycznych był duży. Dla każdego coś dobrego. Ludzie obok mnie tworzyli pary i tańczyli przy "Tango libido"... po drugiej stronie (barierek) pogo do "Ring of fire" cool.gif.

P.S. eusa_liar.gif zdaje się coś pokręciłam z nazwą lol.gif ... usprawiedliwiam się tylko tym że rozpoczęłam posta o 2 w nocy tongue.gif. Wybaczcie eusa_wall.gif . W każdym bądź razie każdy wie o co chodzi==> PSYCHODANCING oczywiście cool.gif cool.gif cool.gif. Ale chyba nikt nie zauważył tego paux pas jakie udało mi się popełnić, ponieważ nikt mnie nie poprawił tongue.gif
P.S. Dziękuję!! wink.gif
  
Re: <Kindża> Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Czerwca 2007, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




MM jest jednak wielki. Kindża , fajnie , że jesteś ! Do Kędzierzyna też się wybierałam , bo to stosunkowo niedaleko , ale nie dotarłam z przyczyn obiektywnych. Wielka szkoda.
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2007, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Kachna zamieściła tu smakowite filmowe kąski z Kędzierzyna (o zdjęciach nie wspominając redface.gif )!! smile.gif cool.gif
  
Re: <Kindża> Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 20 Czerwca 2007, 09:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Kachno,jakże miło.Jazzujący Maciej lub tez Maciej westernowy...Chyba sprawdziłby sie nawet w operze.Zazdroszcze Wam ludziska tego Kedzierzyna,ale pewne jest,ze bedzie z tym jezdzil.I bedzie upojna zabawa!!
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 20 Czerwca 2007, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Ja jestem ciekawa czy do repertuaru Psycho-Dancing-u dołączy piosenka "Czy te oczy mogą kłamać"? Na 27. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej wypadła fenomenalnie i jak ulał pasuje do klimatu Psycho-Dancing-u i mogła by w parze iść z takim klasykiem jak "Bo to się zwykle tak zaczyna" cool.gif
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 20 Czerwca 2007, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
Ja jestem ciekawa czy do repertuaru Psycho-Dancing-u dołączy piosenka "Czy te oczy mogą kłamać"? Na 27. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej wypadła fenomenalnie i jak ulał pasuje do klimatu Psycho-Dancing-u i mogła by w parze iść z takim klasykiem jak "Bo to się zwykle tak zaczyna" cool.gif



narazie dołączyła piosenka wykonywana przez Młynarskiego w serialu TV "Droga" pt "Absolutnie" - absolutnie rewelacyjnie wykonana.
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 20 Czerwca 2007, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




kachna :

narazie dołączyła piosenka wykonywana przez Młynarskiego w serialu TV "Droga" pt "Absolutnie" - absolutnie rewelacyjnie wykonana.


ooo miło słyszeć smile.gif Lubię piosenki Młynarskiego, a "Absolutnie" to strzał w 10 cool.gif.
P.S. z Młynarskiego to bym chętnie widziała jeszcze "Och ty w życiu" crazy.gif. Ale to takie tylko moje- nazwijmy to -marzenia... cool.gif. Albo takiego Claptona z "Cocaine" cool.gif lub Tom Waits "Walk Away" (bujam w obłokach... lol.gif )
  
Re: <Kindża> Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 26 Czerwca 2007, 14:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Trochę bujasz w obłokach , ale absolutnie "Absolutnie" musi być super w wykonaniu MM.Myślę , że niebawem będziemy mieli okazję przekonać się o tym na własne uszy .
  
Re: <Ula.B> Psycho-Dancing
PostWysłano: Wtorek, 26 Czerwca 2007, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe czy odspiewuje stare hity,bo lubi czy tez chce cos udowodnic,czy publicznosci nowej uzbierac...że spiewa fajnie-wszyscy wiemy,wiec moze tak cos nowego...SWOJEGO.Przeciez naprawde brzydko wyrazil sie w wywiadzie zawartm w "Kolegach": "Moje koncerty-duzo dziewczyn przychodzi na koncerty z przyczyn powiedzmy..."pozamuzycznych"...Traktuje jako-trudno...No,zagrałem kilka piosenek w stylu"Dawna dziewczyno"(...) i w pewnym momencie na moich koncertach pojawiły sie "prawdzie laski",znaczy sie przychodzily na moje koncerty kobiety o laskach...Przerazilo mnie to nieco...Taki niebezpieczny skret...POZNIEJ TE STARE BABY dziwia sie,ze gram na koncercie jakies ostre rzeczy albo bluesy(...)". Nnno-wiec widze w tym wszystkim gigantyczne samozaprzeczenie.Kogo przyciagna odgrzewane kawałki?...Fakt,ze panie kojarza MM bardziej z milymi,wpadajacymi w ucho piosneczkami niz z ostra jazda HT.Ale najmocniej przepraszam-moja niezyjaca juz dzis mama uwielbiala wszysko,czego dokonywal Nalepa i jestem pewna,ze nawet o lasce poszlaby posluchac"Sukni".Jakie prawo ma pan Malenczuk tak oceniac publicznosc,ktorej jednak na koncertach HT jest naprawde maluśśśko?Wiec ciekawi mnie dziko,co wyjdzie z takiego spiewania z przeszlosci.Pewnie tłumy "starych bab" zly.gif
  
Re: <haps> Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 27 Czerwca 2007, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




hmmm.... ale z drugiej strony, no ile jest tych coverów. Raptem kilka. Co my tam mamy: Nigdy więcej, Niedziela będzie dla nas, Suknia,... To jest moim zdaniem ziarno piasku przy bezkresie pustyni jakim są wszystkie utwory MM. Średnio na 1 płytę przypada jedna piosenka będąca coverem, która została zamieszczona na krążku pomiędzy 12 innymi utworami (w sumie w "Kolegach" MM & WW trochę zaszaleli z tymi coverami i trochę tą średnią zaburzyły).
Przeważająca część coverów, które mamy okazję usłyszeć to są śpiewane tylko raz i to tylko i wyłącznie przy okazji jakiś Przeglądów, Festiwali czy innych koncertów upamiętniających czyjąś twórczość. Mnie by się osobiście nie chciało uczyć piosenki, by ją tylko raz wykonać, więc zrobiłabym tak, że stwarzam zespół i wkładam te piosenki do repertuaru, bo klimatycznie pasują do siebie. W ten sposób poniekąd tłumaczę sobie idee Psycho-Dancingu.
A co do klimatu "Dawnej dziewczyny", "Tanga libido"... to się nie dziwie, że przyciąga ludzi w podeszłym wieku. Takie rytmy przypominają mi Połomskiego ze swoim hitem "Bo z dziewczynami". Nie sposób się nie zabujać czy nie zakołysać do nich.
A poza tym to trzeba rozróżnić ludzi, którzy lubią słuchać piosenki Pudelsów a tych co słuchają HT (nie wiem czy kiedykolwiek dojdzie do fuzji). Pudelsi są lekkostrawni, HT nie. Dlatego też tłumów na koncertach nie ma. Przy okazji koncertu HT w Krakowie zaprosiłam swoją koleżankę, by zobaczyła inną muzyczną stronę MM. I wyobraźcie sobie że po trzeciej piosence mnie opuściła (poszła do domu) tłumacząc, że spodziewała się czegoś innego... czegoś w stylu "Dawnej..". Takich ludzi jest mnóstwo, a wśród nich mała garstka nas- tych, którzy się nie zamykają na inne projekty MM.
Tak samo będzie z Psycho-Dancingiem. Będzie lekki i przyjemny. Być może trafi do szerszej publiczności, a całkiem być może rozbudzi fanów "starych" Pudelsów.
Najgorzej jak człowiek sam nie wie czego chce... confused.gif
  
Re: <haps> Psycho-Dancing
PostWysłano: Piątek, 29 Czerwca 2007, 20:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Stare czy nie stare , o laskach czy nie o laskach - płacą za bilety i mają przyjemność ze słuchania , więc korzyść obopólna.... i w końcu o to chodzi. Czyż nie ?
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2007, 12:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #737
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




nic nie napiszę, bo jestem złośliwa.





  
Re: <Nata> Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2007, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
haps
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6745
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




A potem sie dziwi,ze na koncerty przychodzą "stare baby". Skoncentrowalby sie chłop na poziomie plyty z nagranej z Waglem,a nie bierze wszystko jak leci.Napisz Natuś,czy ludzie tanczyli poliko do polika i czy byla dedykacja "dla sympatycznej pani z turnusu trzeciego".Z wczasow pozdrawia haps wink.gif pucio...pucio...
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2007, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




jeszcze parę fotek z Tczewa:



  
Re: <Nata> Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2007, 15:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5683
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Ja jestem mniej złośliwa, niż Nata wink.gif więc coś niecoś napiszę...
Zacznę od tego, że w Tczewie ludność bardzo sympatyczna.... Gdy pytałyśmy o drogę z dworca do amfiteatru otrzymałyśmy niezwykle wyczerpującą odpowiedź.... Oprócz dokładnego wyjaśnienia jak tam dotrzeć, dowiedziałyśmy się również jak długo tam się idzie z dokładnością co do.... sekund- 24 minuty i 30 sekund lol.gif

Co do koncertu.... Publika dopisywała, więc i Miszcz choć całkiem trzeźwy, to w świetnym humorze. Było paru kolesi, którym zależało, żeby spieprzał ze sceny, ale MM albo ich nie usłyszał, albo zignorował. Chłopcy pewnie ździebko zazdrośni, że dziewczyny nie krzyczały na ich widok, tylko na widok MM cool.gif

Co prawda wolę jednak solówki Maleńczuka, ale psychodancing także zaliczam jako pozytywne przedsięwzięcie. W sumie czułam się prawie jakbym była na Pudelsach, bo repertuar obejmował wiele ich piosenek m.in. Dawna dziewczyno, Emeryten party, Jestem sam, Nigdy więcej, Tango libido... Były też oczywiście inne utwory m.in. Besame mucho, Cicha woda brzegi rwie, część śpiewanych na płycie z WW. W moim odczuciu gwoździem koncertu był kawałek "Niech żyje wojna". Świetna aranżacja i jeszcze ciekawsze wykonanie, niż z Waglewskim. Rzecz jasna nie zabrakło bisu, w ramach którego Maciek zaśpiewał "Bo to się zwykle tak zaczyna" Bohdana Łazuki, które wykonywał na tym koncercie także już wcześniej.
Na koniec z podziwem patrzałam jak z niezmordowaną cierpliwością pozował do zdjęć i rozdawał autografy shock.gif smile.gif eusa_clap.gif

A oto kilka fotek:





http://i122.photobucket.com/albums/o278/nikita_050/tczew2.jpg
http://i122.photobucket.com/albums/o278/nikita_050/tczew3.jpg
http://i122.photobucket.com/albums/o278/nikita_050/tczew4.jpg
http://i122.photobucket.com/albums/o278/nikita_050/tczew5.jpg
http://i122.photobucket.com/albums/o278/nikita_050/tczew6.jpg
http://i122.photobucket.com/albums/o278/nikita_050/tczew7.jpg
http://i122.photobucket.com/albums/o278/nikita_050/tczew9.jpg
http://i122.photobucket.com/albums/o278/nikita_050/tczew10.jpg
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2007, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lucekk
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4519
Posty: 112


[ Osobista Galeria ]




...Przepraszam bardzo - nie mogę się powstrzymać. Wygląda to trochę jak kapela weselna, co to gra same covery w niezbyt ciekawej aranżacji. Zyczę Maćkowi jak najlepiej, ale ostatnimi czasy to z undergroud'owego artysty, przeistacza się we wszędobylską niegdyś Beatę z Bajmu. Pieje jak stary kogucik, bo i wokal już nie ten sam, stara się ciągnąć wysoki partie, ale nie zawsze wychodzi. Dlaczego nie zbyt często wyciągał wysokie głosy, gdy miał ku temu warunki (np. przy okazji nagrywania Moniti Revan), eah to znaczy było taki zabiegów soporo, ale mogło być i więcej. Jak na moje oko bida aż piszczy.
Kolegami w mojej opinii Panowie MM&WW, też się nie popisali - jak to jest, że na albumie, który zawiera w sobie 17 utworów większość z nich to covery, a reszta odgrzewane kotlety. Cholera, na tej płycie są tylko cztery nowe nagrania! Może z tej okazji warto by było wydać singiel, a nie płytę długogrającą?!
A wracając do tematów psycho (pseudo) dancingowych, to być może MM i jego świta zawita w mojej małej mieścinie z okazji dni miasta, dożynek, albo odpustu?! Moja cierpliwość powoli się kończy, liczę jednak że przetrwam, do następnej płyty, która mam nadzieję, że będzie całkowicie świeża i nie trafią się tam wyjałowione, odgrzewane kotlety.
  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Poniedziałek, 16 Lipca 2007, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #737
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




o a tu relacja:
http://www.tcz.pl/index.php?akcja=wiadomosci&art=cb4a95582b05803&a mp;tyt=Maleńczuk_w

tu galeria zdjęć:
http://www.tcz.pl/index.php?akcja=zdjecia_foto_tczew&hash=7aeac431 4625027

och to oczywiście najbardziej mi się podoba lol.gif

  
Re: Psycho-Dancing
PostWysłano: Środa, 12 Marca 2008, 13:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




http://www.cgm.pl/media/wyswietl.php?O_MEDIA=17802897 fotki z urodzin HRC
  
Psycho-Dancing
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010