Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Zooropa ViDEOCLiP
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zooropa ViDEOCLiP
PostWysłano: Czwartek, 28 Czerwca 2007, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manana69
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4536
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Chciałem zaprezentować Wam moje nowe dzieło. Piosenkę, która ma w sobie dla mnie jakąś dziwnie ukrytą głębię i może pośród "efekciarskiego chaosu" jaki na pierwszy rzut oka panuje, każdy z Was odnajdzie w tym klipie swoją interpretację tego utworu. Aby Wam to ułatwić usunąłem intro Zooropy - interpretację polityczną mamy z głowy. To tak pół żartem, pół serio, a bardziej serio klip na pewno nie byłby tak dynamiczny gdybyście przez kilka minut musieli oglądać jakieś wizualizacje z "Vorsprung technik" w tle. Mimo, że nie mam nic do intra, ciekaw jestem jak się spodoba Wam moje podejście. Zapraszam do oglądania, ściągania i komentowania mojego nowego dzieła :)

YouTube.com
http://www.youtube.com/watch?v=9t11VmC3n2w

RapidShare.com
http://rapidshare.com/files/39721681/U2_-_Zooropa.avi.html

Pozdrówka!
  
Re: Zooropa ViDEOCLiP
PostWysłano: Niedziela, 01 Lipca 2007, 16:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ulka18
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6853
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




jak sie nam podoba ?? najlepiej odda&#322; to gor&#261;cy aplauz i okrzyki po projekcji tego dziela nad malta. zaluje ze nie pogratulowalam Ci osobiscie heheh ;p
pozdrawiam
  
Zooropa ViDEOCLiP
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010