Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Dlaczego nie mogę się dostać na deple? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <szaman82> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mnie wczoraj jakiś czas chodziły jak po masle, a potem padły. Dziś jeszcze nie sprawdzałem.
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




nie wiem dokłądnie co to deple, ale to ze jednym działały a innym nie to prawdopodobnie wina prapagacji dns. Pewnie korzystacie z róznych serwerów i jedne odswieżyły juz wyrejestrowanie domeny inne nie itd. Chociaż mogę się mylic :)
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 14:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




deple dzialaja dzisiaj, maja chwile zwieszenia, ale od czego sa panele i inne fora do przegladywania, ladujesz wszystkie nieprzeczytane topici i idziesz robic cos innego, chociaz Tirinti pewnie zostanie zawsze przy swoim kochanym IE, a mzoe cos sie juz zmienilo ? ;p
  
Re: <hardtmuth> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




e tam zartujesz chyba
IE zawsze górą :p
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie zartuje stary, cala prawda ;d
  
Re: <Tirinti> Dlaczego nie mogę się dostać na deple
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Tak mi dzisiaj przyszło do głowy:od kiedy działaja d.ple/heh.pl?Kto je stworzył?Co było przyczyną?itd.Czy moze ktos mi odpowiedziec na te pytania?

pozdrawiam
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




wszedzie maczal palce eddy ;)

a tak naprawde to deple chyba alex i forni skonstruowal, ale mnie jeszczew wtedy tam nie bylo, wiec za duzo nie wiem.

a heh.pl stworzyl heh team, w ktorym na forum najwiecej dziala eddy ;p
  
Re: <hardtmuth> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




amen
  
Re: <oozz> Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




nie wiem jak Wam internauci ale mi dzis d.ple nie działają.Rano jeszcze chodziły, a teraz sam error.Mam nadzieje ze to nie powtórka sprzed kilku tygodni i jeszcze dzis bedzie wszystko ok.


pozdrawiam
  
Re: Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




mialem do samo, teraz jeszcze nie probowalem co i jak z deplami, ale z rana dzialaly jakby nie chcialy, po dlugim czasie i ciaglych reloadach ruszalo wszystko.
  
Dlaczego nie mogę się dostać na deple?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010