Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index -> Kobieto, to do Ciebie! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Piątek, 07 Marca 2008, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




<center>Raz do roku jest taki dzień,
Który przemija jak piękny sen.
Wszystkie kobiety, panie i matki,
W dniu tym dostają pachnące kwiatki.




To co, że dopiero jutro. cool.gif
</center>


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Piątek, 07 Marca 2008, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <EDDY> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Piątek, 07 Marca 2008, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Łeee, poprzednie życzenia "z okazji" były fajniejsze. ;)
Ale co tam, dołączam się. Dla Szanownych Hehowiczek w przeddzień Ich święta - kwiatek --<<<<--@ i uśmiech smile.gif
  
Re: Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Sobota, 08 Marca 2008, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




Ładny kwiatek, dzięki :)
  
Re: <Ania Es> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Niedziela, 09 Marca 2008, 11:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




święto święto i po święcie :D

bez ogonkow to wyglada jeszce lepiej
  
Re: Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Niedziela, 09 Marca 2008, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




Ale radość, co ;)?! A jutro kolejne, męskie święto. O tym za 5 dni nie wspominając...
  
Re: Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Niedziela, 09 Marca 2008, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ania Es :
jutro kolejne, męskie święto.


To pamiętaj, że dziewczyny lubią kwiatki, a faceci lubią zgrzewki z piwem i dwunastoletnie łyskacze. ;)

Wiadomość wysłana po 1 minucie 2 sekundach:

Ania Es :
O tym za 5 dni nie wspominając...


Ej, a jakie święto jest 14 marca???
  
Re: Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Niedziela, 09 Marca 2008, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Dzień steka i loda.
biggrin.gif
  
Re: <EDDY> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Marca 2008, 02:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No, jakże mogłem zapomnieć tę datę! biggrin.gif
Pewnie to dlatego, że nie jadam steków. :)
  
Re: <Berger> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Marca 2008, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




bash mnie po raz koljny wprowadzil w dobry humor

-

8 marca 2008 (sobota) Ogólnopolskim Dniem Sterylizacji Zwierząt
  
Re: <J@ger> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Marca 2008, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja się jak na ironię akurat w tym dniu dowiedziałem, że rzeczona, wątpliwa przyjemność czeka moją sunię. :(
  
Re: <Berger> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Wtorek, 11 Marca 2008, 10:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Berger, nie chcę cie martwić, ale tym co steka nie jedzą lody nie przysługują eusa_naughty.gif
  
Re: <Wujek Zed> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Wtorek, 11 Marca 2008, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




amen :p
na loda trzeba miec w sobie troche energii
i białka :P
  
Re: Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Wtorek, 11 Marca 2008, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
tym co steka nie jedzą lody nie przysługują


Mylisz się. I to bardzo.
  
Re: Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Wtorek, 11 Marca 2008, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ania Es
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4838
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




a bynajmniej nie zależy to od "solenizantów"; stek może i upieką ale dalej nie da rady ;p
  
Re: <Ania Es> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Środa, 12 Marca 2008, 08:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Że tak zacytuję zacnego poprzednika:

Mylisz się. I to bardzo. lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2008, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A dziękuję bardzo. wink.gif
  
Re: Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Sobota, 07 Marca 2009, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ROYTEER
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7393
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




witam....jestem tu nowy......pozdrawiam wszystkich
  
Re: <ROYTEER> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Niedziela, 08 Marca 2009, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Również pozdrawiam wszystkie Hehowiczki!

-----<-------<------<----@
  
Re: <Wujek Zed> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Wtorek, 09 Marca 2010, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mój wywiad z profesor Gustowską z okazji tegorocznego Dnia Kobiet:

"Dzisiaj trzeba być feministką
Z prof. Izabellą Gustowską rozmawiamy o Dniu Kobiet i feminizmie
Prof. Izabella Gustowska jest artystką intermedialną, autorką m.in. spektaklu „She-Ona. Media Story”. Poznanianka z urodzenia, wykłada na Akademii Sztuk Pięknych w naszym mieście.
Najważniejszym przedmiotem swojej twórczości uczyniła pani kobietę. Dlaczego?

Nie do końca tak jest, ale w dużym stopniu ma pan rację. A wynika to przede wszystkim z tego, że sama jestem kobietą, a zatem środowisko kobiece mam najlepiej rozpoznane. Mój wybór wiąże się z istotą kobiecości, którą człowiek rozpoznaje sam w sobie. Oczywiście nie oznacza to, że w ogóle nie realizuję prac o mężczyznach. Ostatnio na przykład w nowej realizacji odwołuję się do twórczości amerykańskiego malarza Edwarda Hoppera.
Nasza rozmowa ukaże się 8 marca. Czy świętuje pani Dzień Kobiet?
Nie, nigdy się z tym świętem nie identyfikowałam. Pamiętam obchody 8 marca z czasów PRL-u. To była karykatura: w zakładach pracy wręczano paniom po goździku, czekoladzie i rajstopach. Dziś nadal Dzień Kobiet jest dla mnie czymś obojętnym.
Jak w czasach PRL-u obchodzono 8 marca w środowiskach artystycznych?
Artyści nie obchodzili Dnia Kobiet, a jeżeli już pojawiał się jakiś akcent związany z 8 marca, to traktowany był humorystycznie.
Jednak święto zostało ustanowione na długo przed tym, zanim powstał PRL i to nie przez komunistów, lecz zwolenników równouprawnienia kobiet.
Oczywiście wiem o tym, ale nie zmienia to faktu, że komunizm skarykaturyzował Dzień Kobiet.
Jest pani postrzegana jako feministka, choć kiedyś dystansowała się pani od tego określenia.
Teraz uważam, że dzisiaj należy mieć poglądy feministyczne. Trzeba być bardziej wyrazistym. Walczyć.
Ale dlaczego? Co się zmieniło?
Żyjemy w innych uwarunkowaniach niż kiedyś, także politycznych. Od kobiet po prostu więcej zależy. W systemie komunistycznym człowiek miał małe możliwości, żeby wyrażać swoje przekonania. Demokracja dała nam szanse, których nie mieliśmy, ale stworzyła też problemy. To wszystko sprawia, że mamy obowiązek zabierać głos.
Czy są w Poznaniu kobiety, które pani podziwia za to, co robią?
Bardzo cenię panią Grażynę Kulczyk, która miała świetny pomysł, żeby obok Starego Browaru wybudować podziemne Muzeum Sztuki Współczesnej. Słyszałam, że oczekiwała jednak finansowej pomocy miasta, jako że codzienne funkcjonowanie takiej placówki oznacza bardzo duże koszty. Niestety, władze odmówiły jej wsparcia, choć przecież muzeum stanowiłoby doskonałą promocję Poznania na świecie.
Może brak entuzjazmu wynikał z powodu wcześniejszej, złej atmosfery wokół sprzedaży parku pod Stary Browar?
Ależ park był mocno zaniedbany, zaś lepszej oferty niż Browar miasto nie dostało. Spójrzmy na efekt końcowy, jakim jest centrum handlowo-kulturalne, które przyciąga do Poznania turystów. Browar to nie tylko sklepy, ale także Galeria, księgarnia „Bookarest”, kawiarenki, kolekcja sztuki współczesnej, koncerty, wystawy i spektakle teatralne. To wszystko przyciąga ludzi, młodzież. Cieszę się, że mamy takie miejsce w naszym mieście.
Czy Poznań jest miastem przyjaznym dla kultury czy nie?
Obojętnym. Poznań stawia na sport, a nie na kulturę, choć paradoksalnie nieżyjący już zastępca prezydenta Maciej Frankiewicz, znany przede wszystkim jako sportowiec, był chyba jedynym wysokim urzędnikiem, który odwiedzał wystawy. I jedyną tak charyzmatyczną osobowością wśród rządzących. Generalnie brakuje woli, by zaryzykować wydanie dużych pieniędzy na poważne projekty, jak Stara Gazownia, Stara Rzeźnia, zagospodarowanie brzegów Warty czy szklany taras na Wzgórzu Przemysła. Brakuje nam takiego obiektu, jak muzeum sztuki współczesnej w Bilbao, które rozsławiło to miasto na świecie. Poznań ma spory potencjał, ale artyści stąd odchodzą, m.in. do Warszawy, do Łodzi, miast, które wyrastają na prawdziwe centra kultury. I my chcemy być Europejską Stolicą Kultury?"
  
Re: <Berger> Kobieto, to do Ciebie!
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2011, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




to juz 3 lata ? omg
  
Kobieto, to do Ciebie!
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010