Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak Ci się podoba GOYB?
Bardzo
12%
 12%  [2]
Całkiem, całkiem
25%
 25%  [4]
Ujdzie
50%
 50%  [8]
Zupełne dno
12%
 12%  [2]
Wszystkich Głosów : 16

Re: GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin

Użytkownik #1

[ Osobista Galeria ]

Jak ktoś lubi sieć torrent:
http://isohunt.com/torrent_details/63695805/?tab=summary

PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>

Użytkownik #3075

[ Osobista Galeria ]

co do teledysku:
jak do singla nie mogłam przekonać się za pierwszym razem, ale jest kilka rewelacyjnych rzeczy:
z czasem dostrzegamy coraz więcej elementów, wyłapujemy je - to jest fajne,
uroczy uśmiech Adama po prostu zwalił mnie z nóg *_* czy muszę mówić coś więcej?
Bono fajnie wygląda, uwielbiałam taką fryzurę u niego w 1997, gdy ostatnio zapuszcza włosy wygląda nieco... staro eusa_eh.gif
zastanawiałam się od samego początku jak zrobią moment "let me hear the sound" i bardzo mi się spodobało - pływające dziecko, pękająca szyba, The Edge uwieszony jedną ręką na mikrofonie, śpiewający pod nosem Larry.
no i ujęcie z rozszerzonymi nogami kobiety, a w nich U2 jest dobre :D
ogólnie klip jest jak żaden inny i oceniam go na dobrze, ale chyba tylko dlatego, że jest to ich powrót po takiej przerwie.

PostWysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matri
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1239

[ Osobista Galeria ]

W końcu klip z pomysłem - jestem bardzo miło zaskoczony i o to chyba chodziło żeby zaskakiwał biggrin.gif

GOYB - pierwszy singiel z nowej płyty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 2  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010