Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> czegoś mi brakuje ...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
czegoś mi brakuje ...
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Pytanie do Eddy'ego - dlaczego nie ma forum na temat programowania?
I jeszcze jedno - jeżeli chcę zadać pytanie dotyczące tworzenia stron www, to na którym forum, żeby w temacie się zmieścić?
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




hm, ostatnio sie zastanawialem nad tym :]
zaraz cos bedzie ;)
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Kwietnia 2003, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Dziękuję:-D
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja proponuję forum tworzenie stron www. Bo nawet na programowaniu na d.pl praktycznie nie ma wątków o programowaniu, a większość jest o tworzeniu stron. Strony to zaawansowane formatowanie tekstu i skrypty. Programowanie to tworzenie programów.
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




czyli zrobic dwa oddzielne fora? no nie wiem, wtedy jedno z nich bedzie bardziej puste ;)
te dwa tematy sa dosc spokrewione, wiec niech beda razem, nio chyba, ze nagle wpadnie tutaj 10 programistow i beda sie domagac fora tylko dla siebie :>
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




//eddy
tirinti raczej mial na mysli nazwanie nowego forum "Tworzenie stron www" a nie Programowanie
  
PostWysłano: Środa, 16 Kwietnia 2003, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tassadar :
//eddy
tirinti raczej mial na mysli nazwanie nowego forum "Tworzenie stron www" a nie Programowanie

to moze zrobie odwrotnie, WWW i programowanie eusa_eh.gif bo Tworzenie stron www jakos mi nie pasuje eusa_sick.gif
  
czegoś mi brakuje ...
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinkurozcieńczalnik uniwersalny
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010