Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia -> http://obiektywnieslaskie.pl/
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
http://obiektywnieslaskie.pl/
PostWysłano: Wtorek, 10 Lipca 2012, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
obiektywnie slaskie
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7727
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]
2 lipca 2012r. ruszyła już trzecia edycja "obiektywnie śląskie"- konkursu na najlepsze fotoreportaże o Śląsku, a w tym roku również filmy! Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „Śląsk- moje miejsce”, który uczestnicy mogą zaprezentować w dwóch odsłonach:
Fotoreportażu (składającego się z od 3-7 zdjęć) w następujących czterech kategoriach tematycznych: CZŁOWIEK , TAJEMNICA, RADOŚĆ, METAMORFOZA oraz
Filmu: max 2 minutowego, realizowanego kamerą profesjonalną, amatorską lub komórką, rozumianego jako twórcze wariacje nt .„Śląsk- moje miejsce”
Jury w składzie:
Magdalena Łazarkiewicz (reżyserka i scenarzystka), Lech Majewski (reżyser filmowy oraz teatralny, pisarz, poeta i malarz), Marcin Meller (dziennikarz i publicysta) oraz Jacek Joostberens (grafik, adiunkt w katedrze Rysunku i Malarstwa na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej) wybierze najlepsze fotoreportaże oraz filmy tegorocznej edycji.

Prace można nadsyłać do 17 września br. Konkurs posiada swoją stronę internetową www.obiektywnieslaskie.pl, gdzie nie tylko można podziwiać wszystkie prace konkursowe, ale też głosować na swój ulubiony fotoreportaż lub film. Podobnie jak w zeszłych dwóch edycjach zostanie przyznana nagroda publiczności, którą otrzyma fotoreportaż oraz filmik z najwyższą liczbą „kliknięć”.

NAGRODAMI w konkursie są:
• wycieczki do Brukseli ufundowane przez patrona honorowego konkursu europosła dra Marka Migalskiego (17 wycieczek);
• weekend dla 2 osób w jednej z wybranych leśniczówek Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych (w nadleśnictwach: Koszęcin, Andrychów, Złoty Potok, Olkusz oraz Koniecpol), wraz z wyżywieniem w formie obiadu (dla 5 laureatów konkursu)
• czytnik firmy Amazon Kindle oraz warsztaty fotograficzne i filmowe realizowane przez specjalistów firmy Future Processing; statyw firmy Manfrotto
• 1x roczna i 2x półroczne prenumeraty miesięcznika o fotografii „FOTO”
• pamiątkowe zdjęcia fotoreportaży wraz z oprawą dla zwycięzców
• prezentacja najlepszych prac III edycji w formie wystawy, która zostanie zaprezentowana podczas finału III edycji
  
http://obiektywnieslaskie.pl/
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
wodomierze wrocław cenawww.yorkizklasa.plwww.piesku.plwywrotka PiłaProdukcja wycinanki laserowe ze sklejki
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010