Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Komiksy Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Czy lubicie komiksy???
tak
73%
 73%  [19]
nie
3%
 3%  [1]
nie czytam komiksów
23%
 23%  [6]
Wszystkich Głosów : 26

Re: Komiksy
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Zapomniałem o LOBO cool.gif To najlepszy superhero jakiego znam. A jaki niebanalny... :P


LOBO, LOBO, naprawdę nie przypominam sobie... Przypomnicie mi?
  
Re: <Berger> Komiksy
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Lobo we własnej osobie :)
  
Re: <Bzdury> Komiksy
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dzięki. No jednak nie znam gościa. Sympatycznie wygląda. Ale myślałem, że będzie bardziej do wilka podobny.
  
Re: <marekyeah> Komiksy
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Niezbyt lubię mangę... wole marvela itp. cool.gif
  
Re: <marekyeah> Komiksy
PostWysłano: Wtorek, 02 Grudnia 2003, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




www.mandragora.com.pl
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kenny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #554
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Brakuje jednej opcji w ankiecie: nie wiem drunken_smilie.gif
ale komisky sa, jak się książki znudzą (drukowane szkodzi)
  
Re: <Kenny> Komiksy
PostWysłano: Piątek, 16 Stycznia 2004, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Teraz jestem już na komiksy za stara :-), ale jako dzieciak "przerobiłam" chyba wszystkie: "Tytusy", "Klosy", "Żbiki" etc.
W/g mnie "Żbiki" były the best! smile.gif
Oczywiście bardziej od ich treści tkwią mi teraz w głowie "znaki czasów" z tymi komiksami związane - np. to, że "Świat Młodych" kupowało się właśnie przede wszystkim dla tej ostatniej, odcinkowej strony..., albo... że wewnętrzna okładka "Żbika" zawierała zawsze mini reportażyk o laureacie medalu wręczanego przez MO "Za ofiarność i odwagę" /ze zdjęciem delikwenta/ smile.gif...

Podobno stare egzemplarze komiksów robią niebywałą furorę na aukcjach internetowych! smile.gif

A pierwszy komiks jaki w ogóle kojarzę to "Robinson Cruzoe" z wymienionego już "Świata Młodych" :-)
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Stycznia 2004, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




mozna byc za starym na komiksy? chyba nie. moze predzej na tematyke. ja juz nie wezme do rak "batmana" albo "supermana", ale z Dziel Grzegorza Rosinskiego i innych Artystow chyba nigdy nie wyrosne.
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Lubiłem Kajka i Kokosza oraz Asterixa i Obelixa, ale z prawdziwie zapartym tchem czytałem Thorgala. Niestety, chyba nie wszystkie księgi udało mi się przeczytać. sad.gif
Aha, no i co tydzień w Wyborczej czytam Komiksowo! wink.gif
Moimi ulubieńcami są Czarodziej i Tymek.


Thorgal byl naprawde spoko - mi jednak jakos udalo sie przeczytac chyba wszystkie czesci - prawde piszac dawno nie mialem czasu na to by przeczytac choc 1 komiks
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :
mozna byc za starym na komiksy? chyba nie. moze predzej na tematyke. ja juz nie wezme do rak "batmana" albo "supermana", ale z Dziel Grzegorza Rosinskiego i innych Artystow [b] chyba nigdy nie wyrosne. [\b]


skad ja to znam wink.gif
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




Schyzol :


Thorgal byl naprawde spoko - mi jednak jakos udalo sie przeczytac chyba wszystkie czesci - prawde piszac dawno nie mialem czasu na to by przeczytac choc 1 komiks

pare lat temu wyszly nowe. poza tym na 1 komiks potrzeba nie wiecej niz 10 minut.
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




Ramzes :

pare lat temu wyszly nowe. poza tym na 1 komiks potrzeba nie wiecej niz 10 minut.


fakt...jednak trzeb najpierw skolowac ten komiks albo poprostu go kupic - a nie zawsze mam kaske sad.gif
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 23 Stycznia 2004, 19:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




[quote="Schyzol"]
Ramzes :

fakt...jednak trzeb najpierw skolowac ten komiks albo poprostu go kupic - a nie zawsze mam kaske sad.gif

fakt... ale na dobry komiks warto wydac kase. nie jest to cos w rodzaju "supermana" co pojawia sie co miesiac. wychodzi kilka zeszytwo w ciagu kilku lat. to w przypadku "thorgala".
  
Re: <Ramzes> Komiksy
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 11:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




w zasadzie masz racje, jednak z drugiej strony lepiej jest kupowac seriami a nie od pewnego momentu.. poza tym trzeba byc w pewien sposob fanatykiem....
  
Re: <Schyzol> Komiksy
PostWysłano: Sobota, 24 Stycznia 2004, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




dokladnie. ja jestem fanatykiem dobrego rysunku i scenariuszu. crazy.gif
  
Re: <Ramzes> Komiksy
PostWysłano: Środa, 25 Lutego 2004, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




jak ktoś chciałby się pośmiać, i ma podobne poczucie humoru co ja, to niech przeczyta sobie"48 Stron"
  
Re: <marekyeah> Komiksy
PostWysłano: Sobota, 28 Lutego 2004, 04:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja ostatnio przeczytałem Over Rev. Niesyety tylko 2 pierwsze tomy są narazie przetłumaczone. A kompletuje też "Initial D" Narazie mam 1-7 i 16-19.
  
Komiksy
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocineksoda kaustyczna wrocław
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010