Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> Komiksy Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Czy lubicie komiksy???
tak
73%
 73%  [19]
nie
3%
 3%  [1]
nie czytam komiksów
23%
 23%  [6]
Wszystkich Głosów : 26

Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie myślę że fajnie byłoby wiedzieć jaki procent osób na tym forum interesuje się komiksami. Kiedyś strasznie lubiłem "Spidermana", a ostatnio zaczytałem się w "The Darkness"
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Nie czuję się w mocy odpowiedzieć konkretnie na to pytanie. Jak wpadnie mi jakaś ciekawa pozycja w ręce - czytam z przyjemnością. Natomiast takich okazji nie szukam, więc raczej niedzielny ze mnie czytacz komiksów.

Kajko prezydentem, Kokosz premierem!
  
Re: <Obserwabla> Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Heh! smile.gif
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :
Heh! smile.gif


Jak mniemam chciałaś coś powiedzieć? Jeżeli tak - prosze o wyjaśnienie, bo chyba nie zakumałam crazy.gif
  
Re: <Obserwabla> Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Lubiłem Kajka i Kokosza oraz Asterixa i Obelixa, ale z prawdziwie zapartym tchem czytałem Thorgala. Niestety, chyba nie wszystkie księgi udało mi się przeczytać. sad.gif
Aha, no i co tydzień w Wyborczej czytam Komiksowo! wink.gif
Moimi ulubieńcami są Czarodziej i Tymek.
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




Kiedyś, dawno, czytałem wszystko co było na rynku. Konkretniej: Kajko i Kokosz (z mutacjami), Tytusa, Kleksa, Klosa, Asterixa, jakieś pomniejsze serie róznego typu. No i oczywiście Thorgal, który nawiasem mówiąc coś się pochrzanił tak gdzieś po stażniczce kluczy. (Zakładam że ja się nie zmieniłem, gdyż takie perełki, jak Łucznicy, Władca Gór czy Wilczyca ciagle powodują u mnie dreszcz przy czytaniu :) ). Plus wszystkie wydawane kiedyś Marvele i DC (spiderman, punisher, batman, superman, greenlentern itd - kiedyś od kolegi pożyczyłem tak z 200 numerów - przeczytałem to oczywiście szybciej niż Pana Tadeusza :) ).

W każdym razie do czego dążę. Jakieś 3 tygodnie temu byłem w Empiku. Wstąpiłem do sekcji z komiksami i szczęka mi opadła, tyle nowości a ja o praktycznie żadnych nie słyszałem :( ). Chyba czas odświerzyć stare hobby (pytanie tylko czym za to zapłacić?)
  
Re: <Akira> Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Aż wstyd, że zapomniałem o Tytusie... redface.gif
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
marekyeah :
Heh! smile.gif


Jak mniemam chciałaś coś powiedzieć? Jeżeli tak - prosze o wyjaśnienie, bo chyba nie zakumałam crazy.gif


Brońboże nie chciałem cię urazić, lub wyrazić moją wzgardę i brak szacunku względem ciebie.

"Heh"-było raczej lekkim "parsknięciem smiechu" w odpowiedzi na twoje dowcipne podsumowanie, te o kajku i kokoszu. Lekkie "parsknięcie śmiechem", czyli "heh"-nie? smile.gif dodałem też taki uśmiech by wyrażić moje uczucie.

Teraz na przykład czuję to: confused.gif (zmieszany)


Ostatnio zmieniony przez marekyeah dnia Piątek, 10 Października 2003, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <Akira> Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Czasami udaje mi sie naciągnąć starych by mi kupili jakiś tam "super edition" np "Overkill". Poza tym "Pana Tadeusza" nie doczytałem nawet do połowy biggrin.gif
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ramzes
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #104
Posty: 255


[ Osobista Galeria ]




bardzo lubie czytac komiksy. kiedys byl to superman, batman i spriderman. oczywiscie na nudnej fizyce, bo doskonale miescil sie do zeszytu. lol.gif moim ulubionym rysownikiem jest grzegorz rosinski. przeczytalam po kilka razy "thorgala", "yansa", "szninkla" i "legendy polskie". cenie dobry rysunek. a w tym wypadku jest on na wysokim poziomie. aha, jeszcze "slaine". za ciekawa grafike i humor. ukko rulez eusa_clap.gif . asterix, kajko, i masa innych, ktorych po tytulach nie pamietam. eh, cale stosy tego mam.
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Najpierw Kajko i Kokosz oraz Tytus. Następnie Asteriksy i przeskok na mangę. Manga dość długo w mym życiu miała znaczenie. Jednak ostatnimi czasy ograniczyłem czytanie i to zarówno komiksów jak i książek. :/ Nie wiem czemu ale nie mam wogóle ochoty na czytanie. Mam nadzieję, że mi to szybko przejdzie i znowu odnajdę przyjemność w czytaniu.
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 11:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja tam jestem z mlodego pokolenia i nie wychowałam się(podobno niestety biggrin.gif lol.gif ) na Kokoszach i Tytusach. Komiksów jako całości (to tak jak z muzą czy filmami) nie mogę powiedzieć,że lubię, zależy jakie tytuły. Jestem początkująca w tej dziedzinie. Zaczęłam od japońszczyzny,szaleję za "Akirą", "Neon Genesis Evangelion", "Cowboy Bebop". Chciałabym zasmakować czegoś z innych krajów, ale niebardzo wiem, co warto. Może jakiś wyjadacz poleci mi jakiś wyjątkowo smaczny kąsek? biggrin.gif
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 14:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja swego czasu czytałem "SKNERUSA" ... coś w stylu kaczora donalda ale lepsze bo ciekawsze
  
Re: <marekyeah> Komiksy
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Tytus, Thorgal, Sznikniel, Kajko i kokosz (Kajtek i Koko również), trochę Punishera.
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Zapomniałem o LOBO cool.gif


To najlepszy superhero jakiego znam. A jaki niebanalny... :P
  
Re: <Mike> Komiksy
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Mike jesteś wielki. Też całkowicie o LOBO zapomniałem, a nie ma innego gostka, który go przeskoczy!! :D
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Ja musiałam nauczyć się czytać komiksy najpier moi dzieciom, potem one dorosły, a mnie dalej ciągnie - w tym miejscu zawsze się ze mnie śmieją, czekają kiedy ze starości przejdę na bajki - agenci psiakręc.
Ale prawda jest taka, że faktycznie czytamy razem i sami się uzupełniamy jak coś przegapimy, a tytuły zostały podane wcześniej. Chociaż Berger ma rację do Wyborczej mam łatwiejszy dostęp i Komiksowo jest raczej obowiązkowe.
  
Re: Komiksy
PostWysłano: Niedziela, 12 Października 2003, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
Mike jesteś wielki. Też całkowicie o LOBO zapomniałem, a nie ma innego gostka, który go przeskoczy!! :D


Rzeczywiście bardzo fajny komiks smile.gif
  
Re: <marekyeah> Komiksy
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 09:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




hmmm...komiksy..jakos nigdy za nimi nie przepadałem,może dlatego,że ja w ogóle nie lubiłem czytać,dopiero teraz nadrabiam zaległości.jedyny jaki kilka razy przeczytałem to chyba ten z kaczorem donaldem.

pozdrawiam
  
Re: <marekyeah> Komiksy
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Października 2003, 09:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




ja uwielbiam Tytusa oraz Kajka, czytywałem również Klossa
  
Komiksy
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010