Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Cos nie gra Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Cos nie gra
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Czy nie macie niemilego uczucia, ze na naszym forum nic sie nie dzieje? Nikt nic nie pisze ciekawego, tylko jakies zdawkowe i urwane zdania.

Moze podyskutujmy o "Chamstwie..." To przeciez dla nas nowosc.
Jesli ten temat wam sie nie podoba to moze ktos zaproponuje inny temat.
Ja osobiscie chcialabym dowiedziec sie co kazdy z was tak szczere mysli o MM. Jak jawi sie w waszych umyslach. Jako kto. Dlaczego go szanujecie. No przeciez nie dlatego, ze jest "fajny". No nie, tak na serio, co wedlug was w nim siedzi. Kim on dla was jest....
Macie pole do popisu eusa_clap.gif

Niech sie wreszcie cos zacznie dziac na tym naszym forum!!!!!
  
Re: <Alicja> Cos nie gra
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Alu, zgadzam sie z Toba calkowicie...nie gra cos...ludzie jakby wyjechali... smile.gif , ale mysle ze to chwilowy zastoj. Wierze ze jutro po spotkaniu, az wrzalo bedzie. Mysle tez ze to znakomity pomysl by dyskutowac na tematy ktore zaproponowalas... musze sie skupic i napisze Ci potem, teraz odpowiadam tylko szybciutko, bys nie czula sie samotnie biggrin.gif ...Acha mailika dostalam i juz jutro Ci odpisze, rano koncentruje sie lepiej niz wieczorem... biggrin.gif . Pozdrawiam
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Czwartek, 06 Listopada 2003, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Majeczko jestes kochana. No co takiego. Jestes chyba jedyna osoba, ktora odwiedza to forum. Twoja gorliwosc jest rozbrajajaca. Cudownie lol.gif
No to do napisania.

A wy forumowicze wezcie sie w garsc. i do klawiatur!!!!! zly.gif
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Niech sie wreszcie cos zacznie dziac na tym naszym forum!!!!!


Mysle, ze ociezalosc w tworzeniu nowych watkow oraz dyskutowania na takie (oczywiste, mozna rzec) tematy moze sie brac stad, iz juz pare lat sobie dyskutowalismy na innym forum i wiekszosc tematow byla przewalkowanych wink.gif (Po drodze byly jeszcze inne fora, ale to trwalo najdluzej)
Mimo wszystko wraz z reaktywacja strony http://malenczuk.art.pl przyszlo kilkoro nowych dyskutantow, z czego sie ciesze i ja na przyklad z przyjemnoscia poczytam co oni maja do powiedzenia w roznych, poruszonych juz przez nas kiedys kwestiach. smile.gif

Pozatym warto oddzielic pisanie postow od bycia na forum, bo tez nie ma sensu pisac o niczym istotnym tylko po to, aby odhaczyc swoja obecnosc. Pisac powinno sie tylko wtedy, gdy ma sie cos do powiedzenia, zeby nie wytworzylo sie jakies blablactwo. Od glosnego nieskladnego halasu wole grobowa cisze jednak wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> Cos nie gra
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Dobrze juz dobrze "starszy kolego"...przywolales nas do porzadku wink.gif , obiecujemy ze nie bedzie ani "blablactwa", ani "GLOSNEGO HALASU" confused.gif .mOze nam sie uda nawet..(w co zapewne watpisz) rozpoczac jakis NOWY INTERESUJACY watek.
  
Re: <Majka> Cos nie gra
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




To piszcie dziewczęta, co tam o twórczości MM myślicie wink.gif
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 10:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Drodzy nie tak "starsi" koledzy. Bylam takze uczestnikiem waszego forum ze strony pudli. No i wlasnie o to mi chodzi. Tam przeciez az sie w glowie krecilo od ilosci nowych postow. Moze rzeczywiscie trudno doszukac sie bylo tam dyskusji czy czegos na prawde wartosciowego ale byla OBECNOSC!!!!!!
Tutaj "pelno was, a jakoby nikogo nie bylo". wink.gif

Ja mam na prawde wiele do powiedenia na temet MM. Ale jeszcze nic nie mowie. Dzis spotkam sie z nim wiec moze jakies poglady zostana zweryfikowane. Moze dojdzie cos nowego?

Na pewno jeszcze dzis na goraco wam zrelacjonuje przebieg tego spotkania.

Pozdrawiam[/b]
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Majka :
Dobrze juz dobrze "starszy kolego"...przywolales nas do porzadku wink.gif , obiecujemy ze nie bedzie ani "blablactwa", ani "GLOSNEGO HALASU" confused.gif .mOze nam sie uda nawet..(w co zapewne watpisz) rozpoczac jakis NOWY INTERESUJACY watek.


lol.gif
Wiekowo to pewnie wogole jestem najmlodszy na forum. A przynajmniej jednym z najmlodszych tongue.gif
Bynajmniej nie watpie, iz beda powstawac ciekawe watki spod Waszych paluszkow i goraco Was do tego zachecam smile.gif Masz Alicjo sporo racji. Tez bym wolal mase nowych postow przy kazdym logowaniu. Byle sie tematu pana Macka i jego zespolow trzymac wink.gif.

Nawet chyba sam zaraz jakis dym rozkrece.

Pozatym prosze mi nic nie obiecywac, bom niegodzien takich slow. Ja tu tylko sprzatam crazy.gif
  
Re: <Alicja> Cos nie gra
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Babka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #418
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




ja MM.lubie za jego wyglad i spozob bycia.jest oryginalny.nie poddszywa sie pod nikogo.jest soba.i ma sliczne wlosy.lubie takich:)
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nonono! Sliczne wlosy eusa_wall.gif
Ja tez go lubie za tlosy. Szczegolnie te pod pachami lol.gif
O ludzie ratunkuuuuuuuuuuuuu
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Piątek, 07 Listopada 2003, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ronnie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #408
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




hmmm... najpierw od strony muzycznej: Tworzy ciekawie, nie zamyka sie w jednym gatunku, nie przynudza, nie popada w rutynę.. zarówno w tym co tworzy, jak i w odtwarzaniu. Straszną rzeczą jest granie takich samych koncertów... np. takie LadyPank... każdy ich koncert jest TAKI SAM! i to od kilku lat. W tym roku tak się zdarzyło, że byłam na sporej ilosci i prawie niczym mnie nie zaskoczyli, to przykre gdy ma się tyle kawałków.
Zresztą tak jak w jakimś tam wywiadzie powiedział, nie lubi rock&rolla, bo to popadanie w rutynę i odwalanie tego samego tak samo confused.gif pod tym względam się zgadzam, ale troche rock&rolla w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziło wink.gif

Lubię poszerzać swoje horyzonty muzyczne i wydaje mi się, że MM też.
Trzeba próbowac nowych rzeczy.

Co do osoby, to wydaje mi się ciekawą i barwną postacią... Jak można było wywnioskować z wypowiedzi na górze, nie lubię nudy... Jaki jest i co w nim siedzie? A to juz wie on sam i ja nie zamierzam mu robić psychoanalizy, ale na piwo to bym z nim chętnie poszla :)
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 11 Listopada 2003, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Niestety nadal nic sie nie dzieje wielkiego na naszym czacie. To smutne sad.gif
A moze to wina tego, ze wszyscy powyjezdzali na te 4 dni dlugiego weekendu?
Blagam Was piszcie!!!
  
Re: <Alicja> Cos nie gra
PostWysłano: Środa, 12 Listopada 2003, 02:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




a ja uwazam, ze juz lepiej.
wrocilem teraz po paru dniach i jest co czytac.... az strach wyjechac na caly tydzien wink.gif
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 01:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie mysle... ze teraz dzieje sie za duzo.

Zaczely mnie denerwowac takie kwestie:
1) Balagan wypowiedzi - informacje czesto nie trzymaja sie watku. Postarajcie sie w watku o czyms nie pisac o czyms innym, co jest w innym watku. Ten szum informacyjny naprawde zaczyna halasowac. Prosze o wiecej porzadku w swoich postach. To nie chat.

2) To, czemu sam uleglem (za co sie linczuje): Off topici. Mamy niemaly serwis dyskusyjny, na ktorym sa tematy w stylu 'Wasze poczatki' itp. i adekwatne fora nie zwiazane z Malenczukiem. Bardzo prosze je tam umieszczac. (to nic osobistego przyklad tego watku, prosze zle nie odbierac smile.gif )

Jezeli sytuacja sie nie uspokoi zaczne surowiej moderowac forum (a tego nie chce) i bede 'tym zlym' wink.gif.

Napisalem tego posta, bo kilkoro dyskutantow mi sie skarzylo, ze nieporzadek jest. Nie jest to moje wlasne widzimisie.
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nie zamierzam sie tlumaczyc nikomu z tego co robie. Wydaje mi sie tylko, ze w obliczu tego, ze mamy sie spotkac, wrtoby bylo zebysmy wiedzieli o sobie cos wiecej. Nie jestesmy maszynami tylko ludzmi i dlatego sadze, ze trwanie ciagle w jednym temacie jest nienaturalne i niezdrowe.
Poza tym wydaje mi sie, ze nie wyszlam z naszego tematu przewodniego.
A poza tym jak sie komus temat nie podoba, to niech na niego nie odpowiada i ignoruje go. A nie leci na skarge do moderatora, ze jest balagan. Kurwa jaki wy tu balagan widzicie? Jest taka zasada, najpierw pomysl, potem rob!
A tak poza tym dostalam odpowiedzi na moje pytania, wiec wynika z tego, ze ktos chcial sie na ten temat wypowiedziec, mial taka potrzebe....
Wiec prosze nie ignorowac potrzeb innych, oni maja takie same prawa jak wy, nawet jesli chcieliby z osobami z forum o Pudelsach porozmawiac o fizyce kwantowej. To jest pewnego rodzaju nobilitacja, ze wybieraja wlasnie was!!!!!!!
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Alicja :

Wiec prosze nie ignorowac potrzeb innych, oni maja takie same prawa jak wy, nawet jesli chcieliby z osobami z forum o Pudelsach porozmawiac o fizyce kwantowej. To jest pewnego rodzaju nobilitacja, ze wybieraja wlasnie was!!!!!!!


Jasne że można. Tylko że rozmowa z ludźmi z forum Pudli nie musi być na forum o Pudlach. Działamy jednak w ramach większego serwisu i kiszenie się jedynie na jednym jedynym forum jest IMHO absurdem. Skoro są inne fora przeznaczone do specyficznych dyskusji (np: fizyka kwantowa wcale a wcale mnie nie interesuję i nic a nic bym nie zrozumiał z dywagacji na ten temat, ale na odpowiednim forum znaleźli by się ludzie skłonni do takowej dyskusji), to ewentualne tematy nie związane z MM winny być rozpoczynane na forum odpowiednio tematycznym. Inaczej może powstać naprawdę bałagan.
  
Re: <Mike> Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




...wydaje mi sie ze temat az tak odlegly od Pudli czy Malenczuka nie jest...mozescie nieco zbyt surowi...i nie karccie Alicji juz. Mnie sie podoba, ze dzielimy sie wlasna przeszloscia muzyczna, ze przemierzamy i konfrontujemy nasze drogi do...MM.wink.gif Tak bym to ujela... smile.gif i jak sadze ten temat...male odgalezienie, wyplynal naturalnie, nikt nie mial na celu odwrocenia uwagi od glownego watku...i nie sadze, by zamieszanie moglo powstac z tego wieksze...
  
Re: Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Majka :
...wydaje mi sie ze temat az tak odlegly od Pudli czy Malenczuka nie jest...mozescie nieco zbyt surowi...i nie karccie Alicji juz. Mnie sie podoba, ze dzielimy sie wlasna przeszloscia muzyczna, ze przemierzamy i konfrontujemy nasze drogi do...MM.wink.gif Tak bym to ujela... smile.gif i jak sadze ten temat...male odgalezienie, wyplynal naturalnie, nikt nie mial na celu odwrocenia uwagi od glownego watku...i nie sadze, by zamieszanie moglo powstac z tego wieksze...


Od komunikacji miedzyludzkiej mamy privy i wszelkiej masci komunikatory (chocby slynny chat Pudelsow).
Tobie moze nie przeszkadza ten stan, ktory jest. Ale pomysl, iz nie kazdy ma stale lacze i loguje sie kilkanascie razy dziennie. Uszanuj ich czas oraz trudno zarobione pieniadze na impulsy modemowe.,
Ciesze sie, ze dzialamy w obrebie niemalego (ani niewielkiego ;P) centrum dyskusyjnego, dzieki czemu nasza spolecznosc moze sie umacniac nie tylko w obrebie fanow MM.

Ja Alicji nie karce ;)
  
Re: <gROszeCK1> Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 16:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




wiem jak to jest, sama mialam do niedawna w domu tylko modem...i istotnie bylam ostrozniejsza nieco... ale czy myslisz ze ten (czy inny) drobny wtret az tak zaszkodzil...? doubt.gif...ok, ok...juz milcze...bo sie tworzy niepotrzebna (byc moze) dyskusja... wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> Cos nie gra
PostWysłano: Wtorek, 18 Listopada 2003, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gosiaxo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #377
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Chciałabym przyłączyć się do wątku krytycznych uwag na temat niniejszego forum. Zaglądam tutaj właściwie od początku jego istnienia i wydawało mi się, że uda się stworzyć coś na podobieństwo starego forum Pudli, ale ostatnio dzieje się coś nieznośnego. Forumowiczki prześcigają się w zachwytach na temat MM, a komentarze na temat prozy, którą nie do konca się zrozumiało graniczą z histeryczną egzaltacją.
Ponadto chyba nie każda informacja na temat MM nadaje się do rozpowszechniania w tym miejscu (patrz Imperium TV) blee!
I jeszcze jedno. Co stało się ze starym towarzystwem ze "starego" forum? Czyżby wszyscy zgodnie ogłosili bojkot "nowego"? A może po prostu nastapiła wymiana pokoleń?
pozdr
  
Cos nie gra
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010