Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Anouk
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Anouk
PostWysłano: Wtorek, 05 Września 2006, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
newmario
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3816
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio bardzo zafascynowała mnie holenderska wokalistka Anouk. Jej "R U Kidding Me" slyszalem juz lata temu, niedawno go sobie przypomnialem i postanowilem zapoznac sie z innymi utworami. Efekt jest taki ze teraz szukam wszystkiego co jej dotyczy!! Ma niesamowity głos, którego doskonale używa w ostrzejszych, rockowych utworach (Everything, Don't, I Live For You) czy spokojnych balladach (Hail, Sacrifice)! Na żywo brzmi poprostu pięknie!

Czy jest ktoś kto rownież interesuje się Anouk Teeuwe-Stotijn? Chętnie poznam takie osoby.
  
Re: <newmario> Anouk
PostWysłano: Wtorek, 05 Września 2006, 10:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




tez odkryłem ją jakiś czas temu biggrin.gif

Przesłuchałem do tej pory dwa albumy - 'graduated fool' oraz 'together alone'.
O ile ten pierwszy podobał mi się cały (No Time To Waste drunken_smilie.gif ) - rewelacyjne rockowe brzmienie + jej głos, niewątpliwie kojarzący sie momentami z Janis Joplin. O tyle 'together..' był dla mnie troche zbyt mało wyrazisty i juz nie zrobił na mnie takiego wrażenia.
Niemniej, faktycznie warto zapoznac sie z jej twórczościa bo naprawde kobitka ma talent cool.gif
  
Re: <tanathos> Anouk
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Października 2006, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




Dziś rano wpadł mi w łapki Hotel New York Jak na pierwsze dwa przesłuchania jestem po prostu urzeczony drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif Tym razem to właśnie spokojne akustyczno-rockowe ballady spodobały mi się najbardziej biggrin.gif. Fallen Sun, Lost, Alright, Our Own Love, Fading - po prostu miodzio.
Jak tak dalej pójdzie Anouk wyrośnie na moją drugą muzyczną kobiecą miłość - zaraz po Bjork wink.gif

EDIT: zresztą, zobaczcie sobie teledysk do LOST
  
Re: Anouk
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
newmario
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3816
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Co prawda to prawda... Przy Lost murowana gęsia skórka na rękach i nie tylko wink.gif
Polecam jeszcze album Urban Solitude z In The Sand, Body Brain, It Wasn't Me czy Michel.
Poza tym jeszcze perełki: Break Down The Wall (zwłaszcza acoustic) czy Who Cares.

Jest także DVD "Anouk is Alive" z koncertu z lipca tego roku!! Kobitka - dynamit wink.gif
  
Re: Anouk
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




newmario :

Jest także DVD "Anouk is Alive" z koncertu z lipca tego roku!! Kobitka - dynamit wink.gif


wiem wiem, już zbieram fundusze... wink.gif
  
Anouk
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010