Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> podejrzany w sprawie WKU sprawa w sądzie - nieodbieranie wezwania
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
podejrzany w sprawie WKU sprawa w sądzie - nieodbieranie wezwania
PostWysłano: Wtorek, 31 Października 2006, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
epeet
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6580
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




dostalem jakis czas temu wezwanie na policje w sprawie wku ze niby sie migam. przedstawilem cala sytuacje ze bylem czesto na wyjazdach w Polsce i za granica niestety tylko na potwierdzenie tego mam bilet z Hipszanii z ostatniego przylotu samolotem. reszty nie mam. poszla notatatka do prokuratury potem on nich info ze sparwa idzie do sądu. za jakis czas przyszedl wyrok (bez mojej obecnosci na sprawie) odpracowanie 6 miesiecy po 20godz miesiecznie. odrazu sie odwolalem. Dzis przyszedl termin rozprawy. Pytanie brzmi czy on maja prawo jesli sie nie odbieralo wezwan tak postąpic??? skoro nie bylem na miejscu zamelodwania to nie było mozliwe zebym odbierał jakiekolwiek wezwania.
Jak sie bronic w tym przypadku??? czy oni czasem standardowo zawsze na 1 sprawie daja ,,winny,, a dopiero jak sie czlowiek odwoluje zaczynaja podchodzic do tego powaznie??
  
podejrzany w sprawie WKU sprawa w sądzie - nieodbieranie wezwania
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010