Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> RMF w internecie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
RMF w internecie
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 11:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




już jest RMF w internecie co wy na to ?? ?? ?? ?? ?? ??
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




a jest?
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




To jeszcze niech przestanie puszczać Crazy Froga. Od kiedy pamiętam słuchałem RMFu ale niedawno powiedziałem dość. Jakość serwowanej muzyki jedzie po równi pochyłej prosto w dół. Straszna kicha, nie wiem czy na tym polega komercja? A ja się potem dziwię, że ludzie w klasie nie wiedzą co to jest Pink Floyd confused.gif
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Sobota, 07 Października 2006, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




LSQ :
A ja się potem dziwię, że ludzie w klasie nie wiedzą co to jest Pink Floyd confused.gif

Co?!?!
Poleć im Trójkę. O ile słuchają jej po nocy, bo gdzieś daleko po północy w którymś programie [chyba "Minimax/ks", ale głowy nie dam] jest taki wynalazek jak "Różowych kącik", o Pink Floyd traktujący.
  
Re: <grusia> RMF w internecie
PostWysłano: Niedziela, 08 Października 2006, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




amen
kaczkowski w niedziele wieczorem dogodzi gustom kazdego
poczawszy od rozowego a na kuzni skonczywszy
rowniez polecam
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Niedziela, 08 Października 2006, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
iloveBono
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6161
Posty: 402


[ Osobista Galeria ]




Mam znajomą o takim zasobie wiedzy z muzyki że szkoda pisać... Słucha RMF fm i... jak wspomniałam o Beatlesach i Rolling Stonesach to się mnie zapytała: "A co oni grają?" "To w ogóle coś takiego instenieje?" eusa_wall.gif eusa_wall.gif Tragedia... Od takich Crazy Frogów ludzie głupieją. doubt.gif
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Niedziela, 08 Października 2006, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




iloveBono :
Mam znajomą o takim zasobie wiedzy z muzyki że szkoda pisać... Słucha RMF fm i... jak wspomniałam o Beatlesach i Rolling Stonesach to się mnie zapytała:]


No nie wiem, sam słucham czesto RMFki bo wole ją, niż kretyńskie audycje na Zetce wink.gif Rolling Stones czasem puszczają, a nawet zdarza sie usłyszec Metallice biggrin.gif
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Niedziela, 08 Października 2006, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kiedy? shock.gif
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Niedziela, 08 Października 2006, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




O Zetce nawet nie chcę myśleć lol.gif Słucham tylko o 3 w nocy jak spać nie mogę, Wołoszański nadaje :))
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Października 2006, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




grusia :
Kiedy? shock.gif


np. 20 minut temu tongue.gif Leciało sobie The Unforgiven, w tej łagodniejszej wesji.
  
Re: <tanathos> RMF w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Października 2006, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




łagodniejszej ? tzn ?
bo ja znam krotka albo dluga

moze pomyliles z apocalyptica ?
  
Re: RMF w internecie
PostWysłano: Piątek, 20 Października 2006, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Może pomylił I z II?
  
Re: <grusia> RMF w internecie
PostWysłano: Piątek, 03 Listopada 2006, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Przecież Unforgiven na RMF leci od zawsze. Proszę nie dawać się ponieść stereotypom, że jak jest stacja komercyjna, to NIGDY W ŻYCIU nic ambitnego tam nie leci. Swoją drogą, (nie)ciekawe jak będzie wyglądał RMF pod nową władzą lol.gif
  
Re: <JustinHawkins> RMF w internecie
PostWysłano: Piątek, 03 Listopada 2006, 20:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nowa wladza tzn ?
  
Re: <J@ger> RMF w internecie
PostWysłano: Sobota, 04 Listopada 2006, 01:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Tutaj są jakieś informacje o tym:
http://www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&news_cat_id=19&  ;news_id=112666&layout=1&forum_id=10901&page=text
  
Re: <LSQ> RMF w internecie
PostWysłano: Sobota, 04 Listopada 2006, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




aaa to
myslalem ze zmienila sie ekipa rzadzaca albo kaczory abdykowlay czy cos
dzieki za linka :d
  
RMF w internecie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010