Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> KOSZ -> wakacyjne odchudzanie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Środa, 04 Czerwca 2008, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
alla
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6995
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




lato tuż tuż, zbliża się okres urlopowy, kto z nas nie chciałby wyglądać idealnie na plaży i czuć się rewelacyjnie ze sobą? to zarazem okres dbania o swoje ciało i wzmożonych diet - diet, które nastawione na szybki efekt, mogą nieść ze sobą wiele skutków ubocznych i nadwyrężać zdrowie. w związku z czym namawiam do konsultacji lekarskich przed i w trakcie odchudzania, strona www.odchudzanie.org.pl będzie bardzo pomocna w tej kwestii, zatem pozdrawiam i życzę rozsądnych decyzji i niezapomnianych wakacji:)
  
Re: <alla> wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2008, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Gdzie jest moder??
  
Re: <Marek D.> wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2008, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




w koszu ?
no to jeszce podpowiadam
http://f.heh.pl/viewtopic.php?p=132517&highlight=#132517
  
Re: wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2008, 18:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Przeniosłem.
  
Re: <EDDY> wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2008, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zabawne, bo wracam właśnie z wykładu lekarza na temat otyłości, gdzie ten adres też padł. biggrin.gif
  
Re: <Berger> wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Środa, 18 Czerwca 2008, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Kufa, Berger, dawno Cię nie oglądałem, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić abyś był osobiście wykładami o otyłości zainteresowany. Chyba zbyt daleko idąca profilaktyka lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Wujek Zed> wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2008, 05:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A jednak. Nawet robiłem notatki. :)
  
Re: wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2008, 11:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja mam mnóstwo takich zbiegów okoliczności. Z jednej strony mnie cieszą (wtedy myślę, że są one dlatego, że byłam u Jana Pawła II), ale innym razem męczą - wtedy przychodzi mi do głowy, że chodzi o szatańskie napaści. Jan Paweł II wiele mówił o szatanie i cywilizacji śmierci.
  
Re: wakacyjne odchudzanie
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2008, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No i to nie jakieś tam gadanie. Papież to wielki teolog i filozof.
  
wakacyjne odchudzanie
Forum dyskusyjne -> Serwis -> KOSZ

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010