Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay -> Co nowego?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co nowego?
PostWysłano: Piątek, 14 Kwietnia 2006, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




dział z newsami sie przyda ;P
i na początku njuz, który pewnie nas zelektryzuje (co niektórych)


The Darkness atakuje Coldplay

Lider The Darkness, Justin Hawkins, wypowiedział kilka niepochlebnych słów na temat Chrisa Martina z Coldplay.
Poszło o udział Martina w kampanii "Make Trade Fair" i o wydanie przez jego grupę bożonarodzeniowego singla ""Do They Know It's Christmas?". Hawkins tak komentował działalność Martina: "Te rzeczy działają mi na nerwy. To tanie zagrywki. Mam wrażenie, że jemu na tym nie zależy i robi to tylko po to, żeby polepszyć swój wizerunek".

Lider The Darkness powiedział też kilka słów o byłym basiście grupy, Frankiem Poullainie, który został wyrzucony w maju 2005 roku: "Wszyscy wiemy, że Frankie nie ma za grosz talentu. Cały czas próbujemy dojść do porozumienia, lecz on zawsze będzie chciał zyskać jak najwięcej. On jest pustym paranoikiem".

onet.pl


oraz - Chris tatusiem!

Gwyneth Paltrow urodziła syna. Drugie dziecko aktorki i Chrisa Martina (fot. AFP) przyszło na świat w miniony weekend w Nowym Jorku. Chłopcu nadano imię Moses. "Mama i dziecko czują się dobrze" - zapewniał rzecznik kinowej gwiazdy.

Jest to pierwszy męski potomek lidera Coldplay i Paltrow. Para ma 2-letnią córkę, Apple.

Paltrow i lider Coldplay Chris Martin są małżeństwem od 2003 roku.

wp.pl

smile.gif
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Piątek, 14 Kwietnia 2006, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :
dział z newsami sie przyda ;P
i na początku njuz, który pewnie nas zelektryzuje (co niektórych)
[...]

kmnd_rybnik bardzo dobry pomysł na wątek eusa_clap.gif

Cytat:
The Darkness atakuje Coldplay


Tego to ja nawet nie będę komentował. Chłopki z the Darkness długą jeszcze muszą pograć, by dorównać Coldplay... wink.gif
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Piątek, 14 Kwietnia 2006, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
The Darkness atakuje Coldplay

Lider The Darkness, Justin Hawkins, wypowiedział kilka niepochlebnych słów na temat Chrisa Martina z Coldplay.
Poszło o udział Martina w kampanii "Make Trade Fair" i o wydanie przez jego grupę bożonarodzeniowego singla ""Do They Know It's Christmas?". Hawkins tak komentował działalność Martina: "Te rzeczy działają mi na nerwy. To tanie zagrywki. Mam wrażenie, że jemu na tym nie zależy i robi to tylko po to, żeby polepszyć swój wizerunek".

Lider The Darkness powiedział też kilka słów o byłym basiście grupy, Frankiem Poullainie, który został wyrzucony w maju 2005 roku: "Wszyscy wiemy, że Frankie nie ma za grosz talentu. Cały czas próbujemy dojść do porozumienia, lecz on zawsze będzie chciał zyskać jak najwięcej. On jest pustym paranoikiem".


Jako maniakalny i nałogowy fanatyk The Darkness ( są u mnie na 1 miejscu - tak, EX AEQUO z U2 ) czuje się w obowiązku ustosunkować :) Odnośnie pierwszego akapitu - Justin tu się ośmiesza, bo sam się w to zaangażował :D Co do akapitu drugiego - " wszyscy wiemy, że nie ma za grosz talentu " lol.gif. No, ja na przykład nie wiedziałem lol.gif. Wydaje mi się, że jakoś jednak sobie radził lol.gif. Jestem zresztą zły, że go wywalili - prawda, zachowywał się wobec nich nie fair, ale idealnie pasował do wizerunku... No ale to nie na temat :)

Wiadomość wysłana po 1 minucie 6 sekundach:

tanathos :
[..]

Chłopki z the Darkness długą jeszcze muszą pograć, by dorównać Coldplay... wink.gif


Jest dokładnie odwrotnie wink.gif
  
Re: <JustinHawkins> Co nowego?
PostWysłano: Sobota, 15 Kwietnia 2006, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




JUSTIN!! NAUCZYŁES SIĘ CYTOWAĆ!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Co do porównywania Coldpaly - The Darkness
dajcie temu spokój, takie porównanie mija się z celem, technicznie oba zespoły są doskonałe i to ich jedyna wspólna cecha (zatem jedyna, na płaszczyźnie której można porównywać)
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Sobota, 15 Kwietnia 2006, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JustinHawkins
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6103
Posty: 1174


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
JUSTIN!! NAUCZYŁES SIĘ CYTOWAĆ!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif


Tanathos mnie nauczył :)

Cytat:
dajcie temu spokój, takie porównanie mija się z celem, technicznie oba zespoły są doskonałe i to ich jedyna wspólna cecha (zatem jedyna, na płaszczyźnie której można porównywać)


Święta racja, po prostu musiałem odeprzeć atak :)
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Kwietnia 2006, 16:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Coldplay wraca do studia


Koledzy Chrisa Martina zapewniają, że wokalista powróci pod koniec roku do studia, aby rozpocząć prace nad czwartym albumem Coldplay.

W lutym, podczas ceremonii rozdania Brit Awards lider popularnej formacji potwierdził, że planuje dłuższą przerwę w pracy, jednak ostatnio zapewnił kolegów, że powróci do pracy szybciej, niż się spodziewali, chociaż niedawno jego rodzina powiększyła się o synka Mosesa.

"Mamy nadzieję, że do stycznia będziemy mieć gotowy materiał na nową płytę" - mówi basista Guy Berryman. "Chcemy, żeby ten album przypomniał wszystkim, dlaczego Coldplay to jedna z najlepszych formacji na świecie".


Coldplay został nagrodzony Fryderykiem 2005 za album "X&Y".

onet.pl
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Wtorek, 02 Maj 2006, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Zakazany Chris Martin


Duet Nelly Furtado z Chrisem Martinem został usunięty z nowej płyty wokalistki. Lider grupy Coldplay zaśpiewał z Kanadyjką w utworze "All Good Things". Piosenka miała trafić na krążek "Loose", którego premierę zaplanowano na 20 czerwca. Wytwórnia Martina nakazała podobno wyciąć "kawałek" z przygotowanego zestawu.

"Nelly i Chris nie mieli żadnego problemu przy nagrywaniu duetu" - zdradził informator pisma "Daily Mirror". "Pod koniec "numeru" słychać nawet, jak się śmieją. Najwidoczniej firma EMI miała coś przeciwko temu."

Przypomnijmy, że wcześniej z albumu "A Grand Don't Come For Free" projektu The Streets usunięto wokale Martina, które nagrał do kompozycji "Dry Your Eyes".



Chris Martin chce wrócić do szkoły


Chris Martin nie wyklucza, że w przyszłości zajmie się muzyką poważną. Lider kapeli Coldplay nie widzi się w roli podstarzałego rockmana. "Kiedy skończę 40 lat, będę za stary na gwiazdę rocka" - tłumaczy wokalista.


"Wtedy zamierzam wrócić do szkoły. Chciałbym studiować muzykę klasyczną."

29-letni Anglik wraz ze swoim zespołem powoli tworzy materiał na czwarty album Coldplay. Prace w studiu powinny ruszyć w styczniu.


oba newsy za wp.pl
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Wtorek, 02 Maj 2006, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




bardzo interesująca strona (szczególnie zakładka 'Gallery' wink.gif ) dla fanek Guy'a Berryman'a (do których się zaliczam drunken_smilie.gif ) -

"Guy Berryman.net : Deticated to Guy Berryman- Coldplay's bassist. The hottest bassist on the planet!" lol.gif


(może to nie do końca nius, ale nie ma innego miejsca, żeby to wkleić tongue.gif)
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2006, 14:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




I trochę plotek z onetu.

Wokalista Coldplay krytykowany
Wokalista grupy Keane skrytykował Chrisa Martina za ukrywanie eleganckiego akcentu.
Tom Chaplin i jego koledzy z angielskiej formacji są dumni z tego, że jako nieliczni muzycy współczesnej sceny rockowej wywodzą się z klasy średniej i nie zamierzają zmieniać swojego akcentu, aby przypodobać się fanom z klas robotniczych.

"Pamiętam, jak oglądałem Chrisa Martina z telewizji i pomyślałem sobie, że jeśli kiedykolwiek będę sławny, na pewno nie zacznę mówić inaczej, bo to oznaczałoby, że wyrzekam się części siebie, aby przypodobać się innym ludziom".


Coldplay w hołdzie piłkarzowi
Grupa Coldplay złożyła hołd brytyjskiemu piłkarzowi, Peterowi Crouchowi, podczas festiwalu Isle of Wight.
Lider grupy, Chris Martin, zapowiedział w niedzielę, że jeżeli Anglia wygra Mundial, Coldplay wyda singel dedykowany piłkarzowi Peterowi Crouchowi. Utwór ma mieć tytuł "Do The Couch".

Nawiązując do słynnych ruchów, jakie piłkarz wykonuje po strzeleniu bramki, Martin ujawnił, że w tekście piosenki znajdzie się wers "Get off the couch, stop what you&#8217;re doing and do the Crouch" (w wolnym tłumaczeniu: "Zejdź z kanapy, odstaw wszystko i zatańcz Croucha").
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Piątek, 01 Grudnia 2006, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




to może zreaktywujmy wink.gif

Grupa Coldplay pracuje obecnie nad czwartym albumem. Niektórzy już wkrótce będą mieli okazję zapoznać się z materiałem. Chris Martin wraz z kolegami wyruszają w trasę koncertową po Ameryce Południowej. Kwartet w lutym i marcu wystąpi w Chile, Argentynie, Brazylii i Meksyku.

http://muzyka.wp.pl/g,0,id,26694,niusy.html
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2007, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tyśka_
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4466
Posty: 346


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Wokalista grupy Coldplay nagrywa ze słynnym raperem i producentem

Martin zaśpiewał gościnnie w kompozycji "Homecoming", która trafi na nowy album Westa zatytułowany "Graduation". Płyta trafi do sklepów pod koniec tego roku. Będzie to trzecia płyta w dyskografii Kanye Westa


cgm.pl
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Niedziela, 28 Stycznia 2007, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Coldplay Z Brianem Eno

Ex-muzyk grupy Roxy Music produkuje nowy album Coldplay

Eno poinformował o współpracy w wywiadzie dla BBC Radio Four. Czwarty album Coldplay powstaje w londyńskim studiu nagraniowym należącym do Chrisa Martina i jego kolegów.

Eno powiedział między innymi, że dotychczasowe efekty współpracy są "bardzo oryginalne i inne od tego, co oni do tej pory nagrywali".

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30811839
  
Re: Co nowego?
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Coldplay Ponownie Z Brianem Eno

Wszystko wskazuje na to, że Coldplay'owi spodobała się współpraca z Brianem Eno

Grupa Coldplay poinformowała za pośrednictwem serwisu społecznościowego Twitter, że zaczęła prace w studiu. "Zespół wraz z Brianem Eno wszedł na kilka tygodni do studia nagraniowego" - tak brzmi ogłoszenie. Na razie nie znane są żadne szczegóły współpracy. Jednak wiele osób liczy na to, ze owocem spotkania będzie materiał na nowy album.

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30826195&PHPSESS ID=89f849386761b9915e5b58419dc56f5c

Od siebie dodam tylko że czekam z niecierpliwością na owoce współpracy muzyków z panem Eno. smile.gif
  
Co nowego?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Coldplay

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010